Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] White A4


gsh

Rekomendowane odpowiedzi

Z dobre 2-3 miesiące szperam po forum z uwagi na to, że stałem się niedawno posiadaczem białej A4. Przeskoczyłem ze Skody Superb II którą jeździłem nieco ponad 3 lata ( bardzo fajne auto ). Skodę dość mocno grzebałem pod względem car audio ( w zasadzie pełne wygłuszenie poza dachem, 3way na przód, podział pasywno-aktywny, procek Alpine 701, przeróbki słupków przednich, itp, nie ukrywając chyba to był pierwszy Superb2 tak mocno grzebany amatorsko w PL :) )

Wracając do tematu to białas jest roczny , przebieg w tej chwili 26 tyś km. Silnik 2.0 tdi, 143KM. Autko z Polskiego salonu, gwarancja.

Z wyposażenia z głowy:

-led+xenon

-felgi 18'' + lacie 245/40/18 ( pierwsze co kupiłem, bo założone były 16'' ), do tego zimówki nowe na org alumach

-zero chromów na zewnątrz co mnie cieszy

-kierownica trójramienna, wielofunkcyjna, pikowana

-elektryka szyb

-elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka ( nieskładane niestety )

-czujnik zmierzchu

-czujnik deszczu

-pakiet oświetlenia ( chyba, mam podświetlane nogi itp )

-tempomat

-radio Concert i jakiś tam sound system z plastikowym niby subem pod półką

Patrząc na większość audic na forum to taki golasek bidny.

Plany:

-fele 18'' / to już zrealizowałem

-przyciemnienie szyb wszystkich / to w zasadzie na już

-jak się d*pa przyzwyczai do tego auta po przesiadce z Superba ( mało komfortu i twardawo póki co ) to pomyślę o zawieszeniu bo wizualnie aż się prosi o te 3-4cm w dół

-grzane fotele lub webasto / to muszę zrobić przed zimą ( wstępnie mam wycenę na webasto )

-składane elektrycznie lusterka / codziennie wjeżdżam w bardzo wąską zastawioną uliczkę i standardowo wykorzystywałem tą opcję u siebie przy przeciskaniu się i mocno mi tego brakuje

-wizyta u aligatora, myślę kulturalne ok 180KM zrobić / robię ostatni przegląd przez końcem gwarancji i do dynosoftu jazda :)

-audio :) tym razem nie porywam się już na taki mod audio jak w S2, bo przez prawie 2 lata jeździłem wiecznie rozgrzebanym autem, ale drzwi trzeba będzie wygłuszyć porządnie, wyprowadzić przewody głośnikowe, pewno nie obejdzie się bez modyfikacji trójkątów z tweeterami, zostanę przy systemie dwudrożnym ale oczywiście nie fabrycznym :), no i obowiązkowo wyciągnięcie optyka jak się da z concert'a i doprowadzenie sygnału do procesora dźwięku ( zwrotka + czasówki ), wzmacniacz oczywiście, potem na uzupełnienie drugi do suba ( sub jakaś mała 10'' zabaweczka w boczek ) i będzie to jakoś może grało.

Co do białasa to chyba poza ciemnymi felgami i szybami odpuszczę oklejanie dachu co ostatnio jest w modzie, ale kto wie co mi strzeli w tym temacie do głowy.

Dzisiaj też zrobiłem podstawowego dla mnie mikro moda polegającego na oderwaniu oznaczenia modelu i silnika. Co ciekawe autko ma rok, a ja również dzisiaj przy okazji pucowania białasa oklejałem folie z progów :)

Fotki białasa:

DSC8937.jpg

DSC8941.jpg

DSC8950.jpg

DSC8953.jpg

DSC8959_2.jpg

DSC8967.jpg

DSC8975.jpg

DSC8982.jpg

DSC8994.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 18''. Mam to samo wrażenie niestety :(

Myślałem nad 19'' ale wygrał zdrowy rozsądek. Jeżdżę około 50 tyś km rocznie, na letnim zestawie robię około 30-35 tyś po PL z czego 20% dróg jest tragiczna , więc bałem się że przesadzę z 19''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczny białasek

troche ubogi w środku ale zaraz pewnie dogrzebiesz dobre audio lepsze od B&o:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak chromów :thumbup1:

Poprawa naglosnienia:thumbup1:

Bo oryginalne granie jest takie sobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze za 6,5k za MMI 3G+ to można zrobić klasa system dwudrożny z przodu, jakoś nie mam parcia na MMI3G , wolę Concert+procesor dźwięku. Jakby MMI3G można było złożyć za max 3,5-4k to jeszcze mógłbym się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zakładał jakieś pozorne audio daj mi znać brakuje mi dobrej muzy w audi, mam zwykłą 3G bez banga. Może lepsze głośniki dały by radę?

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...