Treść opublikowana przez koziol1990
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Tak jak koledzy mówią najbardziej szkoda dziecka, sam mam 14 letniego amstaffa i też sąsiedzi są cięci na niego chociaż nic im nie zrobił, od początku jakoś go nie lubili, mówili że sobie zabójce kupiliśmy, sorry ale nie popuściłbym temu sąsiadowi, chyba bym mu spalił te wszystkie kury, tak jak pisali spróbuj go załatwić jak będzie jechał pijany, musisz coś znaleźć na niego, żeby go zabolało
-
Szukam użytkowników leonów
Również uważam że Leon jest ładniejszy od A3 8L, jeśli brać a3 to tylko taka jak twoja Jedrekx ale to minimum koszt 40 tyś, niestety na razie nie stać nas na taki wydatek.Jutro jedziemy oglądać ten model: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=btwfhoyvows3 Przebieg na pewno kręcony, w DE nikt nie kupuje diesla żeby robić rocznie 15 tyś km. bo to się nie opłaca(ubezpieczenie, podatek drogowy) myślę że o jakieś 100 tyś przekręcony. Może ktoś jeszcze coś dostrzegł?
-
Szukam użytkowników leonów
W leonie występował 130 KM silnik diesla (ASZ - 1,9 TDI 8v 130 KM ) ten sam silnik pracuje w golfie IV. Niestety nie pocieszyłeś mnie, od środy zaczynamy poszukiwania.
-
Szukam użytkowników leonów
W czym? Niestety za nowy model A3 trzeba dać koło 40 tyś, chyba ze nasze Polskie perełki z allegro po kilku dzwonach, sorry ale jednak od a3 wole golfa IV badz leona ARL
-
Szukam użytkowników leonów
Seat leon dla syna. Na razie nie mam zamiaru zmieniać audi, chyba że wpadnie ładna b8:)
-
Szukam użytkowników leonów
Witam, planuje zakup leona 150 KM bądź 131 myślę rownież na benzyna 1.8T 179 KM + lpg (raczej diesel w chodzi w grę) roczne przebiegi rzędu max 30 tyś(co weekend trasa 400 km, reszta po mieście), szukam porad na co zwracać uwagę przy kupnie takiego auta, mój budżet to max 7 tyś euro + opłaty, myślę nad rocznikiem od 2001 roku, nie musi być to jakis wypas skóra itd, z wymagań to klima na pewno.Może ktoś użytkował taki model z tymi silnikami i wypowie się w sprawie serwisu takiego auta i kosztach, nie liczę że to auto będzie spalać 5 litrów ropy. Proszę o porady
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Sam dojeżdżam prawie 250 km w dwie strony, opłaca się dojeżdżać ponieważ zwracają 45 centów/km, w ciągu roku z droga do PL robię 100 tyś km.
-
[ALL B7] Zmiana na 19" Pomocy.
Rozmawiałem z właścicielem tych felg, i mówi że te opony miał załozone do B6 i nic nie obcierały, może ktoś to podtwierdzić?
-
[ALL B7] Zmiana na 19" Pomocy.
Zawieszenie pójdzie do zmiany niedługo. Co masz na mysli mowiać plastelina?
-
[ALL B7] Zmiana na 19" Pomocy.
Witam. Mam takie pytanie, czy te felgi podejda do B7 na standardowym zawieszeniu, może ktoś użytkuje ? Czy te opony nie są za szerokie? 255/35/19 http://allegro.pl/show_item.php?item=1539994267
-
Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
Wybór padł na nokie N8, już się nie mogę doczekać kuriera. Dziękuje wszystkim za opinie
-
Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
Dobra opcja, nokia oparta o Maemo(_chyba_ Debian?). Fajnie działa i ma od razu roota ; ] Rzadko dostępna u operatorów Polskich. Decyzja padła na N8. Kolego czytałem opinie o tym symbianie, i nie chwala go bardzo, możesz coś wiecej powiedzieć? Ile bateria realnie trzyma itd
-
Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
Zdjęcia w N8 też można powiększać i rozciągać jak w iPhonie, N8 posiada 12 megapikseli aparat i optykę firmy Carl Zeiss. HTC odpada, oglądnąłem kilka recenzji i nie podoba mi się.Poczekam na opinie innych
-
Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
Skończyła mi się umowa w Orange, i zastanawiam się co wybrać: Nokia N8-199 złoty. Iphone 3gs 8gb - 149 złoty. HTC Desire HD - 1 złoty. Może ktoś użytkuje któryś z tych telefonów i udzieli jakiś opinii?
-
Mustang Bullitt
pewnie o tym mowicie, ford mustang w uwaga pirat ! Taki mustang to moje marzenie:)) "ja tak normalnie jechałem,średnio na jeża"
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
mysłalem żeby kupic jakies dobre repliki, i opony na jeden sezon, na nastepny rok kupic nowki jakieś toyo. Kolego kupowałes na allegro czy gdzie? masz jakis dobry sklep z felgami?
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
Kolego nie stać mnie 8 tyś dać za oryginały. noo szukam od dawna i zadna jakas okazja sie nie trafila.
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
dzwonilem do niego i są to repliki włoskie, cena kup teraz 2200.
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
witam kolegów, dalej poszukuje felg i mam takie pytanie oplaca sie je brac? http://allegro.pl/rs6-19-audi-vw-5x112-i1515010904.html
-
[ALL B7] Rozszyfrowanie vinu.
własnie nie wiem jakiego kodu dokladnie szukac. mozesz podac kody
-
[ALL B7] Rozszyfrowanie vinu.
Poszukuje kogoś kto mi rozszyfruje vin, chodzi mi dokładnie o zawieszenie jakie mam. WAUZZZ8E56A110849
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
16 dni i 3 minuty.
-
[ALL B6/B7] Co to za model felg?
Wie ktoś jaki to model felgi: http://moto.allegro.pl/audi-vw-rs4-a3-a4-a5-a6-a8-bridgestone-nowe-mpower-i1486207890.html
-
[B7 BPW] Zmiana na 19" Pomocy.
http://moto.allegro.pl/audi-vw-s5-a3-a4-a5-a6-a8-bridgestone-nowe-mpower-i1486207926.html http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-audi-a6-a4-model-rs-idealne-i1504985520.html http://moto.allegro.pl/felgi-audi-vw-r8-styl-z-oponami-nowe-super-cena-i1507538434.html Szukam na ten sezon felg z oponami na gorą jeden sezon. Na następny sezon bym kopił nówki opony.
-
[B7 BPW] Zmiana na 19" Pomocy.
felgi tak ale opony nie, to jest rozmiar z A8 / BMW 7 / S-class, do tych felg musiałbyś założyc 235/35/19 ale jeśli piszesz że masz standardowe zawieszenie to nie zakładaj 19" bo będzie to wyglądało komicznie, musi być koniecznie gleba przynajmniej -35mm Właśnie z tym zawieszeniem to muszę sprawić, obecnie auto w PL, wiec nie mam mozliwosći. Raczej będe się sklanial 18" żeby nie stal jak woz drabiniasty.