Treść opublikowana przez koziol1990
-
[B7 BPW] Zmiana na 19" Pomocy.
Tutaj mam dylemat, co wybrać czy 18" czy 19", Auto użytkuje głownie w DE, ale zdarza mi sie jeździć po wiejskich drogach, zaś w PL jestem 4 razy w roku. Doradzcie.
-
[B7 BPW] Zmiana na 19" Pomocy.
http://allegro.pl/5x112-et-35-rs6-rs4-s-line-audi-vw-i1513037228.html A co o tych felgach sadzicie? Warto je brać?
-
[B7 BPW] Zmiana na 19" Pomocy.
Witam kolegów. Mam pytanie czy podejdą te felgi do mojego autka? http://allegro.pl/5x112-19-rs4-mercedes-audi-a4-s6-s8-vw-passat-i1449030910.html#gallery 1.Czy nie za duże jednak i coś nie będzie obcierać? 2. Raczej nie mam obniżonego zawieszenia tylko standard. Mógłby ktoś sprawdzić po vinie jakie mam? 3.Ma ktoś zdjęcia aut z tymi felgami?
-
Strefa motocyklistów
też tak czytałem Kolego czasami ostatnio nie byłeś na Sandomierzu? Coś mi podobnego śmignęło na obwodnicy ostatnio.
-
Szukam i poszukuję
jak znajde zdjecia z rumunii to wstawie zdjęcia, mam jedno właśnie takie z wolem, droga krajowa a tu baba z wolem leci środkiem. :gwizdanie: ja nic nie mówię ale szukam informacji o Rumunii nie Bułgarii :gwizdanie: Sorry kolego źle zrozumialem, ale na tym forum tez możesz o Rumuni poszukac
-
Szukam i poszukuję
chyba kolego mało szukałes, tutaj masz dobre forum o bulgarii: http://www.bulgaricus.com/forum/index.php
-
Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada
Kolego przypomniał mi się kawał jednego z polskiego hip-hopu
-
Muzyka w naszych autkach
Idealna do auta.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No bardzo mozliwe, krecilismy sie po zakopcu troche w zeszlym tygodniu. Na jednym parkingu stala obok mnie A4 B8 3.2... Dzwiek silnika cudowny, ale w automacie. Ja bym chyba wolal 3.0TDI Niestety tamtej nie widzialem.widzialem tylko twoja od razu sie w oczy rzuciła biala perla i te blachy wiec mowie ze to odrazu ty, my bylismy b7 na niemiecki ale bez klubowych ramek, auto pieknie sie prezentuje.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
kolege chyba spotkalem w zakopanym w zeszly czwartek stała na parkingu to ty byles? sliczna taa twoja bestia.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Ja mieszkam w DE. Razem ze wszystkim chyba 894 euro płace, w tym podatek od diesla 300 euro, tylko jeden mankament autem nie może nawet syn jeździć bo w razie wypadku nic nie dostaje. Dużo okropnie płacisz.
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
z tym ubezpieczeniem to na prawdę w Polsce cyrk, miałem rejestrować auto na syna bo ja nie posiadam zniżek w Polsce lecz po wyliczeniu wychodzi 4,5 tyś złotych, zwyżka i bez zniżek. Chyba wogóle go nie przerejestruje do PL, za A4 płace 800 euro z podatkiem drogowym za cały pakiet, i nie ma problemów z wypłacaniem odszkodowania,np. wyskoczyła mi sarna pękł grill i z ubezpieczenia 1300 euro dostałem bez problemu.
-
Zakup alkomatu co wybrac?
Dzięki wielkie za pomoc. Ma ktoś jeszcze do czynienia z tego typu urządzeniami bądź jakieś doświadczenia z danym modelem?
-
Zakup alkomatu co wybrac?
Koledzy szukam dobrego alkomatu, słuzy raczej do porannych pomiarów po imprezie, cena do 250 złotych? http://allegro.pl/alkomat-da-7000-faktura-warszawa-i1241584118.html Myślę nad takim co o tym sądzicie ?
-
Serwisy typu kokos itd
Możecie jakieś szczegóły na co uważać itd. Może być na PW. jakim cudem ci sie udalo 33 skoro maks rocznie jest 25 %?
-
Serwisy typu kokos itd
Forumowicze mam do was pytanie czy może ktoś korzystał z tego typu serwisów, mam do zainwestowania troszke kasy i wedlug nich można osiagnąc do 25 % procent rocznie. Mówimy tu o serwisie kokos.pl i zakra.pl
-
[ALL B7] Silnik BPW w a4 b7 warto się pakować??
Posiadam BPW i od lat wymieniam tylko podstawowe rzeczy, nie miałem z nim żadnych problemów, od kupna zrobiłem 60 tyś km i nic sie nie dzieje. Podobnież BPW już nie posiadaja takich wad jak BLB. Osobiscie polecam. Jakbyś chciał coś wiecej wiedziec to na PW.
-
Fotoradary za granicą
jak nawet i teren zabudowany to okolo 20 euro, czesto place takie mandaty do 4 w miesiacu, Niemcy maja swoje prawa i u nich nie ma kombinowania, tam za nie zapłacenie podatku możesz isc do wiezienia. Najlepsze to ze od granicy do kielc nei dziala zaden fotoradar ostatnio testowalem:)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Warszawiacy wszystko potrafia http://www.autojunk.nl/2010/08/pak-eens-wat-vaker-de-trap
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
W sandomierzu tak tanio ponieważ huta pinklintona znajduje sie u nas, i oni wysyłaja szkło do europy, wiem bo teraz jak była powódź to jeździliśmy ze szkłem, tak samo jest z alufelgami w gorzycach ze produkuja u nas potem do niemiec wysyłają tylko ze już made in germany.
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
Szukam numerów cześci do silnika BPW 2005 rok. Numer WIN WAUZZZ8E56A110849. Data produkcji 20.10.2005r. I jakby ktoś mógł powiedzieć jaka cena ? Bo nie wiem czy nie wymienić u helmutów.
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
Pamietam jak koles w niemczech wygrał na ebayu nowe porsche cayenne za 4 tyś euro i sprawe zgłosił do sądu i wygrał, a auto było warte 40 tyś euro, wiem ze allegro wprowadziło takie coś ze w razie pomyłki może sie wycofać sprzedajaćy, czesto ten temat na forum sie pojawia
-
Żegnajcie tanie (?) samochody z Niemiec, Francji, US...
na wakacje i tak euro spadnie przed sezonem, w DE ceny samochodów też spadną ponieważ większość Niemców w okresie wakacyjnym sprzedaje auta. Euro było teraz tanie to ceny w Niemczech poszły w górę, euro drożeje to ceny spadają. Osobiście się ciesze że euro w gorę idzie.
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
To samo polska chorwacja bez zmiennika:) przez rumunie i jej cudowne serpentyny, koszmar jednym slowem.
-
[ALL] Typy bukmacherskie
wejdz na strone typujemy.pl chyba taki adres tam duzo pewniaków.