Treść opublikowana przez koziol1990
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ładne autko, dzisiaj widziałem na wiadukcie okolo 9 rano w Krakowie, co to masz za felgi? 17" czy 18" to były?
-
Opony z allegro 235/35/19
Zakładam na felgi od rs6:) własnie rozgladam się za czyms takim, niby tanio ale ciekawe jak w praktyce:)
-
Opony z allegro 235/35/19
Witam kolegów, planuje zakup opon lecz nie mogę sobie pozwolić w tym roku na nowe i szukam rocznych:) Co sadzicie o tych zestawach? 1.http://moto.allegro.pl/wyprzedaz-nowe-opony-toyo-235-35-r19-91w-proxes-4-i2219521090.html 2.http://moto.allegro.pl/255-35-19-dunlop-sp-sport-maxx-gt-96y-i2170814617.html Jest sens czyms takim sie interesowac?
-
[B6 AVF] Wymiana płynu chłodzącego
Wymiana co 60 tyś km, lecz warto sprawdzić temperature zamarzania raz do roku:)
-
kradzież BOBCATA
Witam kolegę, dzisiaj jechałem w kierunku lublina, i w okolicy Krasnegostawu stały na budowie dwa identyczne bobcaty, spieszyło mi się wiec nie miałem jak zrobić fotek.
-
[ALL] Sylwester GDZIE?
http://www.skt.org.pl/wyjazdy/studencki-sylwester-praga/ Polecam jeśli jesteś studentem, ceny bardzo niskie, był mój syn kilka razy z nimi i zadowolony
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
2.0 TDI biturbo ~200KM
Możliwe z tego co kolega mówi, niech raz w tygodniu zrobią trasę warszawa-hiszpania-warszawa i już masz 6 tyś km:) Wiem że to możliwe, u nas w firmie nieraz dziennie robią 1,500 km więc jak najbardziej możliwy taki przebieg w 3 lata:) a co do oleju pewnie wymieniany co 30 tyś
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
Pamiętacie może historie z czeskiego toto-lotka z z marca tego roku, koleś wygrał kumulacje, a toto-lotek zbankrutował, to się nazywa pech:)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Interesuje mnie klamka schowka do b7 srebrna bez zamka? Macie coś takiego u Siebie?
-
10 rocznica zamachów z 11.09
- 10 rocznica zamachów z 11.09
Też jestem,za tym że był to spisek, po pierwsze gdzie znajdowały sie samoloty obrony narodowej, pentagon jest najbardziej strzeżonym miejscem na świecie, samoloty tej organizacji,wedlug zródeł były na 12 szkoleniach, rozsiane po całym kraju,(dane pokazują że cwiczenia nigdy się nie odbywaja we wrzesniu tylko listopad-pazdziernik), akurat w tym roku zmienili miesiac ćwiczeń. Wg mnie Ameryka stoi za tym zamachem, i nie wyjdzie z Afganistanu i Iraku, póki w rurach nie popłynie piasek zamiast ropy.- Doradca biznesowy-play szukam
Z chęcią jakbyś mógł podrzucić numer na pw, byłbym bardzo wdzięczny:)- Doradca biznesowy-play szukam
Witam mam takie pytanie czy na forum znajdę jakiegoś doradce biznesowego z play, niestety mój doradca regionalny jest nieogarnięty (przy przeniesieniu kilku numerów i kilku aktywacji nowych),oferuje mi cennik ze strony i brak jakichkolwiek korzyści.- Trasa Warszawa-władysławoo
Dzięki koledzy za wskazówki. Zaraz wyjeżdzam. Może spotkam jakiś klubowiczow:)- Trasa Warszawa-władysławoo
..jak jedziesz o 3 w nocy to leć 7 , troche bałaganu przy Mławie i Ostródzie ale to przelecisz spokojnie , potem w Cedrach na Pruszcz Gdański i na Straszyn i jesteś na obwodnicy trójmiasta a z tamtąd do Władka już niedaleko :> Myślałem na tą trasą ale odpuszcze sobie:) Dobrze że jadę na zagranicznych to nie będą się tak czepiać, albo udam głupka ze nie szprecham po Polsku:) Dziękuje wszystkim za podpowiedzi:)- Trasa Warszawa-władysławoo
Oczywiście że bedę leciał autostradą nie ma innej możliwości. Interesuje mnie jak tam za austostrada czy są roboty jakieś i jak z fotoradarami ogólnie?- Trasa Warszawa-władysławoo
Koledzy jutro wybieram się z rodziną na wakacje nad polskie morze. Jechał ktoś ostatnio może i wie czy jakieś utrudnienia będą. Wyjeżdzam o 3 w nocy ze Stolicy. Pozdrawiam- [ALL] Czyżby okazja opon?
Koledzy znajomy się zastanawia nad tymi oponami, co o tym sądzicie? http://moto.allegro.pl/michelin-pilot-super-sport-235-35-19-235-35r19-2s-i1726138472.html- [ALL B6/B7] Pompa wspomagania.
Witam kolegów. Muszę wymienić pompę wspomagania układu kierownicze i teraz mam taki problem: Czy warto kupić zamiennik? Koszty mniejsze o jakieś tysiąc złoty. Czy lepiej zamiast kupna zamiennika regenerować swoja? Jakie koszty regeneracji.- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam kolegę. Poszukuje pompy wspomagania,co polecasz? VIN: WAUZZZ8E56A110849 Jeśli możesz podaj cenę zamiennika dobrego i oryginału?- Siłownia
dokładnie, szukaj na forach tematycznych Niestety nie mam możliwości jeździć do publicznej, dlatego chciałem coś do domu, Chciałem dla poczatkujacego ławke, najwyżej coś potem kupić lepszego.- Siłownia
zgadza się... coś co jest do wszystkiego jest do doopy A jeśli już to na pewno nie ten przedział cenowy Koledzy doradźcie jakaś dobra ławkę? A co sądzicie o tym zestawie gryfów i obciążenia?- Siłownia
Forumowicze z racji tego,że trochę jestem zalany tłuszczem, 180 cm i 90 kg, postanowiłem stworzyć sobie siłownie w domu dla początkującego. http://allegro.pl/wzmacniana-lawka-z-wyciagiem-modlit-wyprzedaz-i1609502139.html http://allegro.pl/zestaw-hs-premium-97kg-obciazenia-gryfy-pas-rl-i1608697607.html Co sądzicie, starczy dla początkującego? Może jakieś rady na początek.- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Passat wujaszka 1.9 TDI 90 PS, zrobił 790 tyś, dopiero się silnik zj***ł, auto jeździło głownie trasy po pełnym obciążeniem. - 10 rocznica zamachów z 11.09