Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: jak w temacie , że tak powiem fantazja mnie poniosła i samo się wymyśliło czytając oglądając foty,filmy z naszego ulubionego klubu A4-klub.pl na forum jak i y.t. wpadło mi się na pomysł nie koniecznie mądry ale kwestia czy się przyjmie utwór kojarzący się z naszym forum i hobby czyli prawie wszystkim dla nas :naughty: taka klubowa piosenka na stałe lub nie , oczywiście są różne gusta więc dobre by było coś co każdemu przypasuje ewentulane linki do utworu można by wklejać w tym temacie i może kiedyś wybrać coś komisyjnie , jeśli taki temat już był to prosze o usunięcie :decayed:

Opublikowano

:polew:

1.

2.

:kox:

Opublikowano

?

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: padłem :decayed:

Opublikowano

Nie no Emiliano wymiata :polew: jak dla mnie bomba :good: mimo że nie przepadam za tym stylem muzyki

Opublikowano

?

:decayed:

wrzucałem to jakiiiś dłuższy czas temu na "Muzyka w naszych autkach". Myśle że całkiem sympatyczna piosenka odnośnie audi ale osobiście pod temat motoryzacji zdecydowanie lepsza jest

o Audi też tam conieco słychać :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 23:11_________________________________________________Polecam zagłębić się w tekst od a do z ;) całkiem niezły sens :good:

Opublikowano

Polecam zagłębić się w tekst od a do z ;) całkiem niezły sens :good:

heh, taaaa :>

Opublikowano
  • Autor

heh miło że nikt nie wyśmiał tematu :kox: poszukam tego w mp3 audi maszyna , itp :polew:

Opublikowano

Polecam zagłębić się w tekst od a do z ;) całkiem niezły sens :good:

heh, taaaa :>

No taaaa :> nie jest to piosenka typu, załóż 19" każda suka będzie Twoja ^.^ ...bo to śmierdzi tandetą, tylko piosenka prawdziwych pasjonatów :>

Opublikowano

Opublikowano

heh miło że nikt nie wyśmiał tematu :kox: poszukam tego w mp3 audi maszyna , itp :polew:

mogę przerobić te filmiki na wersje mp3, gdyby ktoś chciał

Opublikowano

me2 :>

Opublikowano
  • Autor

ja też chce :naughty: ,i dodać do faq :decayed:

Opublikowano

Audi Song

http://speedy.sh/k2sAv/Audi-Song.mp3

Saudis in Audis

http://speedy.sh/NJT9D/Saudis-in-Audis.mp3

Boras Fura german style ft. Wzt Kaczmi-DJ 2daBaet

http://speedy.sh/3YShy/Boras-Fura-german-style-ft.-Wzt-Kaczmi-Dj.2daBeat-prod.-wistek.mp3

Emiliano Audi A4 - Oficjalny singiel

http://speedy.sh/vTYwr/Emiliano-Audi-A4-Oficjalny-singiel.wmv.mp3

Russak - Audi Song

http://speedy.sh/nsa43/Russak-Audi-Song.mp3

:hi:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

ankiete zrób ;d

Opublikowano
  • Autor
:polew: rozpier... mnie ten kawałek audi song ten wstęp :polew: a sciągnąłem sobie russaka i borasa dzieki MuliPanda69 , a może jakieś poważne propozycje ?? nie muszą być teledyski , temat wyszedł śmieszny a miał być jak najbardziej poważny :decayed:
Opublikowano

Borasa rzadzi!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.