Treść opublikowana przez koziol1990
-
Zakup podróbki na Allegro
niestety nie znam sie na zegarkach a chciałem sprawić bliskiej osobie prezent. Ale dzięki wam udalo mi sie uchronić. Sprawdzałem stronę to jest tylko e mail.wiec już co może o czymś świadczyć, niestety zostałem bez prezentu i spor w allegro i kłótnie z sprzedawca.
-
Zakup podróbki na Allegro
właśnie jeszcze nie odebrałem tego zegarka ale napisze jutro do niej ze bez certyfikatu nie odbieram bo nie zgadza się z aukcja.
-
Zakup podróbki na Allegro
właśnie miałem go odebrać bo to prezent na świeta i przypomniałem sobie twoja sprawę z podróba i napisałem tutaj. Możesz mi podać jakieś szczegóły że to podróba to napisze jej i ciekawe co odpisze.Dzieki wielkie za informacje.
-
Zakup podróbki na Allegro
pisała ze posiada certyfikat, ale niby zapomniała mi go wysłać.
-
Zakup podróbki na Allegro
podróba :sick3: :sick3: po czym to poznałeś? Podaj jakieś szczegóły
-
Zakup podróbki na Allegro
koledzy ja w takiej sprawie wygrałem aukcje zegarka benoit i możecie ocenić czy to oryginał?? Byłbym wdzięczny. http://allegro.pl/item843645348_christian_benoit_chronograf_bez_ceny_minimalnej.html
-
Ile warte jest moje b7?
ostatniego posta napisałem na tym forum i kończę z tym forum.Coraz gorzej się dzieje tutaj.
-
Ile warte jest moje b7?
teraz każdy będzie to wypominał, mała pomyłka a robią z siebie filozofów. augustA4 popatrz na swój profil a nie czepiaj sie innych, od kiedy to Wrocław jest w województwie łódzkim? chyba musieli go przenieść
-
Ile warte jest moje b7?
szybko pisałęm i 2 razy to samo napisałem ale inaczej. Czepiasz sie malik
-
Ile warte jest moje b7?
Koledzy nie chce zakladać watka nowego ale przymierzam sie do wymiany auta na a6 badz 530d i chciałbym sie zorientować ile moge dostać za moje B7 podaje specyfikacje: Audi a4 B7 Avant BPW Skrzynia manualna Rocznik 10/2005 Rzeczywisty przebieg 163 tyś km, auto serwisona do dnia dzisiejszego w serwisie niemieckim,posiadam wszystkie faktury za wymianę oleju itd Auto nie bite lecz przetarte było nadkole prawe nie zauważyłem słupka w hamburgu i tak niefartownie przetarłem Wyposażenie raczej standardowe: Fis Podgrzewane fotele Tempomat Grzane stołki
-
ETka
koledzy potrzebne mi sprawdzin vin w Etce, ma ktoś dostęp? podaje vin: Wauzzz8e56a110849
-
nowe monety 2zł :)
może to Cie zainteresuje http://allegro.pl/item815397163_zestaw_mlody_kolekcjoner_112_monet_album_kapsle.html
-
Kłopot z PLAY
jesli dns to sprawdz czy ci samo gadu dziala, jak bedzie dzialac to wina dns, tylko nie to nowegg tylko jakies starsze.
-
Problem z procesorem
Po prostu przy mniejszym obciązeniu procesor się nudzi - i przełącza na mniejszy mnożnik, oszczędzając energię (między innymi) - i własne tranzystory. Wlacz duzo programow na raz to bedzie ci z normalnym chodzic
-
[INNE] Nawigacja RNS-E 193 Nowy soft 0700
znalazłem ale zbity wyświetlacz ma : http://audiforum.us/attachments/rns-e/764d1222779167-new-version-rns-e-coming-rns-enew2.jpg http://www.audi.co.jp/etc/medialib/cms4imp/audi2/japan/2007-/Models/tt/coupe/gallery/ipod.Par.0010.Image.jpg
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam was koledzy.
-
[INNE] Kto może przetlumaczyć ?
dziękuje bardzo. nie zauważyłem tego wcześniej ze po gradobiciu
-
[INNE] Kto może przetlumaczyć ?
znalazlem ciekawa oferte audi a6 moglby ktoś przetlumaczyć opis bo z tego co widac to uszkodzony jest wlew paliwa. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=120440689&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=3
-
Gra Snake
http://www.wyspagier.pl/wyszukaj_gre.php?red=1 tutaj masz parę snaków może któryś ci się spodoba.
-
Który wybrać notebook - proszę o pomoc jakiegoś fachowca
a może taki? http://beta.skapiec.pl/site/cat/17/comp/648628
-
[ALL B7] Audi A4 3.0 tdi 233psvoll LED!!!
a tak pyzatym drogo sobie cenisz za takie auto. za 24 tyś euro to można sprowadzić auto takie samo nawet pare widziałem z recaro i przebiegiem niskim. nikt w PL ci nie kupi tego auta za taka cenę
-
[ALL B7] Audi A4 3.0 tdi 233psvoll LED!!!
widze ze kolega szybko sprzedaje samochod : Link do aukcji. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9623446
-
[B7 BRD] Moja maszyna ...
piękna maszyna jeden z ładniejszych kolorów, widać też s-lina, rns-e, bogate wyposażenie i dobry silniczek oby sie bezproblemowo sprawował, gratulacje zakupu
-
[ALL B7] Wycena samochodu
na razie nie jest do sprzedania dopiero tak za 3mc, na razie się orientujemy z tata za ile można sprzedać.auto do końca będzie serwisowane[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 09:47_________________________________________________ktoś się orientuje w jakich kwotach teraz chodzi ?
-
Płatne autostrady w Europie
http://comeon.pl/winiety/#roadinfotop Aktualne winiety na cała Europe