Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Audi A4 3.0 tdi 233psvoll LED!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

zapodaj więcej fotek bo zapowiada się nieźle :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 11:52_________________________________________________i zapodaj jakiś opis tej niuni :)

Opublikowano

Bardzo ladne audi :good:

Daj wiecej zdjec. Felgi, wnetrze i moze jakis opis tych lamp tylnich. Wygladaja bardzo ciekawie :)

Opublikowano

Śliczna , ale foty, foty, wnetrze .

Opublikowano

Tak jak koledzy mówią: więcej fotek pls! :) Te lamki z tyłu naprawdę :kox:!

Opublikowano

Silnik i :quattro::good: fajna niunia

Opublikowano

Ladne autko, fajny kolorek ale te ledy :thumbdown:

Opublikowano

dla mnie ledy są mistrzostwo świata :kox:

Opublikowano

turdzi ale co Ci się nie podoba w tych ledach :?: :?: :?:

Kilka osób na forum od dłuższego czasu "kombinują" aby takie ledy założyć u siebie :)

dla mnie ledy są mistrzostwo świata :kox:

Nie tylko dla Ciebie :naughty:

MATHIJAS tak jak koledzy napisali czekamy na szczegółowy opis Twojej niunki i WIĘCEJ fotek bo jest na co popatrzeć :)

Opublikowano

Autko :good:

Jak to mozliwe, ze dostales przeglad z tymi LED???

Opublikowano

Autko :good:

Jak to mozliwe, ze dostales przeglad z tymi LED???

Eeee a u Ciebie by nie przeszlo?

Przeciez przecietny gosc ze stacji diagnostycznej nawet nie pomysli, ze tak ma nie byc :)

Opublikowano

dla mnie ledy są mistrzostwo świata :kox:

dla mnie też :good: :good: :good:

Autko :good:

Jak to mozliwe, ze dostales przeglad z tymi LED???

a czemu miałby nie dostać :mysli:

Opublikowano

piękne auto :slina: pokaż więcej :good:

Opublikowano

piękna - więcej fotek - i sprawa led-ów mnie pilnie ciekawi :naughty: ( gdzie i za ile )

Opublikowano

wiecej fotek prosimy...

a czemu taki RODZYNEK ? tylko ze wzgledu na LEDy to napisales czy jest cos jeszcze o czym nie wiemy??

wrzuc koneicznie foty tylnych lampek z bliska, jestem ciekaw dokladnosci wykonania...

Opublikowano

piękna - więcej fotek - i sprawa led-ów mnie pilnie ciekawi :naughty: ( gdzie i za ile )

miron z tego co znalazłem to rezanie... :good::naughty: ale brak konkretów. :kwasny:

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/all_b7_problem_z_ledami-t84796.0.html;new

P.S. DObra robota! :evil:

Opublikowano

a czemu miałby nie dostać :mysli:

Bo lampy stracily teraz homologacje ze wzgledu na to, ze zostaly przerobione i nie sa przystosowane do tego auta.

Opublikowano

więcej fotek - no i fotki wnętrza oczywiście - jaki wypas ma ten rodzynek ? albo inaczej - może będzie szybciej - czego nie ma ten rodzynek ? :wink4:

Opublikowano

Autko bardzo ładne! ale tak jak wszystkich frapują mnie ledy z tyłu... poprosimy fotki, jakiś opis...

Opublikowano

a czemu miałby nie dostać :mysli:

Bo lampy stracily teraz homologacje ze wzgledu na to, ze zostaly przerobione i nie sa przystosowane do tego auta.

MIejsce pobytu HAMBURG---> teraz rozumiem Twoje pytanie.

Ale mu zyjemy w Polsce :polew: Tutaj nawet nikt o tym nie pomysli...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.