Treść opublikowana przez koziol1990
-
Jak to jest ze stażem??
pracodawca po okresie trwania stażu może zgłosić do urzędu że nie jest w stanie Cię utrzymać, i wtedy urząd miasta przyznaje ci pule pieniędzy na stażyste, ale musisz go trzymać przynajmniej 2 lata, jak nie zwracasz kase. Trzeba w urzędzie sie dowiedzieć.
-
Lockerz.com
z tego co sie orientuje to nagrody nie są wysyłane do Polski ale informacja do podtwierdzenia.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Myślałem ze karol coś więcej pokaże, w końcu wychowanek Sandomierza, każdy liczył na niego. Szmal pod koniec widać ze nie chciało mu się bronić, i obrona też juz dała sobie spokój, Ale liczy się ze wygraliśmy ze szwabami.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
2010-01-20 : Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn: Polska - Szwecja 2010-01-22 : Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn: Polska - Słowenia godzin dokładnie nie pamiętam. Myślę że kolo 18
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
wygraliśmy i to z znaczną przewagą, jutro kolejny mecz. Bielecki nic szczególnego nie pokazał a liczyłem ze pokaże się z dobrej strony.
-
Allegro - koszty
jaka jest ta magiczna kwota? Zapomniałem dodać ze perfumy sa wystawiane z dwóch kont mojego i dziewczyny.
-
Allegro - koszty
sprzedaje na allegro bez działalności nigdy nie wystawiam wiecej niż 20 sztuk więc raczej nikt sie do mnie nie doczepi, mam faktury jak coś by było nie tak, prywatnie impotuję. Sklepu bez działalności tu moga sie doczepić. Próbuje pierw na forach wystawiać,lecz tutaj idzie z mizernym skutkiem choć ceny wachaja sie nawet niżej od srednich allego 40 zlotych. Więc jak nie wychodzi na forum to wstawiam na allegro.
-
Allegro - koszty
wstawiłem oferte dla klubowiczów na szybkiego. http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje/inne_perfumyzele_wody_po_goleniu-t112172.0.html;msg1320162#msg1320162
-
Allegro - koszty
przesyłkę zawsze staram sie najtaniej wysłać. Jutro wystawie nowe pozycje to osoby chetne moga zobaczyć okolo 40 pozycji perfum zeli balsamów itd. oczywiscie dla forum zrobie inne ceny.
-
Allegro - koszty
myslalem o sklepie ale wystawianie jest tańsze ale prowizje wyzsze w sklepie Normalne wystawianie do 50,00 zł 4% ceny końcowej 50,01 - 1.000,00 zł 2.00 zł plus 3% kwoty powyżej 50,00 zł Wystawianie przez sklep Do 50 zł 8% ceny końcowej 50,01-1000,00 zł 4 zł + 6% kwoty powyżej 50 zł i ze sklepem raczej trzeba mieć DG, a ja prywatnie importuję.
-
Allegro - koszty
nigdy nie ustawiam podświetlenia ani innych dupereli. Z tym numerem to muszę wstawiać bo tak jak mówisz da się z ludźmi dogadać. Może stworzymy jakis serwis wolny od oplat, allegro zrobiło sobie monopol i teraz nieźle na tym kase robi.
-
Allegro - koszty
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15386938 obecnie sprzedaje perfumy dla dzieci, w tym tygodniu pojawiają sie miniaturki perfum, wody po goleniu, kiedyś na forum u nas sprzedawałem testery dolce gucci, kilka osób kupiło lecz przeniosłem sie na allegro.
-
Allegro - koszty
Handluje testerami, wodami po goleniu, perfumy dla dzieci wszystko oryginalne. Dobry pomysł z tym wycofaniem wtedy sie płaci za wystawienie tylko
-
Allegro - koszty
wlasnie tak zrobiłem ze ustawiłem aukcje od jakiejś kwoty, i zamiast za aukcje placic 2 to prace po 60 groszy. przy 100 aukcjach to okolo 140 zlotych więc na prowizje sie zarabia. Dzieki wszystkim za pomoc
-
Allegro - koszty
miesięcznie za samo wystawianie place parę stówek, plus do tego prowizje. Dobry pomysł z tym podbijaniem jest.
-
Allegro - koszty
to teraz trzeba zmniejszyć jakoś wystawianie aukcji, jakie macie swoje sposoby.
-
Allegro - koszty
źle to napisałem, bo kiedyś wystawiałem i jak nie sprzedałem to dostawałem jakiś zwrot wydaje mi sie że za wystawienie aukcji.
-
Allegro - koszty
Koledzy mam pytanie jak to jest z prowizja w razie nie sprzedania towaru ? czy wystawiam ponownie darmo czy znowu muszę płacić? może ktoś zna sie na tym lepiej? Chodzi mi o obniżenie kosztów wystawienia aukcji.
-
Coca-cola, pepsi, 7up
szybko kody spisze i zakręcę trzeba rozważyć twój pomysł Hugo.
-
Coca-cola, pepsi, 7up
Koledzy potrzebuje kodów z pod nakrętek z Coca-Cola , Coca-Cola zero 1L, Coca-Cola light , Fanta pomarańczowa , Sprite . Biorę udział w programie zapunktowani i jakby ktoś miał nie potrzebne kody to proszę na PW badz tutaj w wątku.
-
[ALL B7] V-max?
Niemcy autobahn licznik pokazywał troszkę ponad 210 ale nawigacja jedyne 201 km (navi Becker) opony 16 auto troszkę załadowane.
-
[B7 BPW] Doradźcie jakie klocki.
zakupione ATE zobaczymy jak bedą sie sprawować a mam pytanie jakie oryginalnie sa montowane?
-
[B7 BPW] Doradźcie jakie klocki.
ja zakupilem klocki i tarcze ATE u kolegi rtocki za 290 złotych komplet na tył.
-
[B7 BPW] Doradźcie jakie klocki.
myślałem coś z boscha albo ATE klocki a tarcze ATE, jaki średnice ma bpw z tyłu tarcze bo nigdzie nie mogę znaleść?
-
[B7 BPW] Doradźcie jakie klocki.
Koledzy potrzebne mi wybrać klocki do a4 b7 bpw, chodzi mi o klocki i tarcze na tył co polecacie?