Treść opublikowana przez Wowka
-
Wymiana żarówki postojowej w ksenonie.
Witam. Dziasiaj zauważyłem, iz spaliła mi sie żarówka postojowa.Z reguły problem żaden ale w swojej B6 posiadam lampy ksenonowe noi gdy chcialem wymienic feralna sztuke zauwazyłem,ze te lampy mozna jedynie rozkrecic. Mam pytanie, może ktos z forumowiczów orientuje sie czy po rozkreceniu cos sie tam nie spi............albo jak najłatwiej tam sie dostac. Do admina, jesli temat juz byl poruszany, prosba o usuniecie.
-
vagcat.com - czy można zmienić język ?
Pytanie, troche z innej beczki, czy na http://www.vagcat.com/ da sie w jakis sposób zmienic język na polski????? Bo slepy jestem!! jeszcze jeden tak źle nazwany temat i będzie ostrzeżenie ! [pre_pl]
-
Czy moge zalozyc takie opony???
Troche chyba przesadziłes z tymi profilami bo 55 na przod a 50 na tył! Jesli juz to na odwrót.
-
[B6 AVF] spalanie oleju i kopcenie
Ja w swoim Avancie 1,9 TDi AVF mam zalany Motul z normą 505.01 dla grupy Audi-VW i jest jak narazie bardzo zadowolony. Polecam. Jedynym mankamentem jest to,ze ten olej jest ciężko dostepny w naszym kraju i w związku z tym duzo jest podróbek ale jakich olejów sie nie podrabia....
-
Jakie amorki do B6 1,9 TDi?
Witam. Moze ktos z klubowiczow orientuje sie jakie amortyzatory sa montowane w B6 Avant 1,9 TDi 2003 rok? Nigdzie nie moge tego znalezc.
-
[B6] S Line - co konkretnie
Ja moge napisac Ci co znajduje sie w moim S-line B6 1,9 TDI 2003 r. Avant: -klimatronik dwustrefowy, -biksenon, -komputer pokładowy, -fabryczny zestwa audio z soobwoferem firmy Bose, -pelna elektryka łacznie z podgrzewanymi i pompowanymi skorzanymi fotelami, -podzwietlenia na nogi we wnetrzu a takze w drzwiach na zewnatrz, -alufelgi 17 cali,
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Panowie przeczytałem wszystkie opinie na temat oeju do TDi i mam mały metlik w głowie. Posiadam A4 Avant 1,9 TDI (130 KM) oznaczenie silnika AVF, zalany jest Castrol 0W/30 ale zbliza mi sie wymiana. Wyczytałem,ze norma dobra dla TDi z pompowtryskiwaczami jest 505.01 zastanawialem sie nad Mobilem 1 0W/40, ktory jednak na opakowaniu ma oznaczenie 505.00 i stad moje watpliowsci. Czy moge smiało lac czy szukac oleju tylko z norma 505.01??
-
[B6 AVF] (130 KM)? Jaki polecacie olej do
Jaki polecalibyscie olej syntetyczny do B6 1,9 TDI oznaczenie silnika AVF? W tej chwili zalany jest syntetyk Castrola ale jakos nie mam przekonania do niego, noi chodzi mi o to jaki najlepiej sprawdza sie w ww. silniku.
-
Oznaczenia 1,9 TDi (130 KM)
Witam. Mam małe pytanko bo szukam wszedzie, czy silnik 1,9 TDi (130 KM) w Audi A4 Avant 2003 r. ma tylko oznaczenia silnika AWX i AVF?