Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamikadzeboskiwiatr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pikuś moja staruszka 2,8Q w automacie w trasie 11-12 lpg za to miasto 22-24 lpg myślę że to przez krótkie przebiegi jeżdże dość dynamicznie ale bez warjacji .
  2. Najlepiej jedż i kup w servisie za 40 zł ja zalałem febi i po maglownicy, może to zbieg okoliczności ale orginał wydaje mi sie troche bardziej gęsty.
  3. Siemanko dziś zmieniałem przekładnie znalazłem używke z 99 roku za pięć stówek ładna żadnych wycieków zresztą nic w zachodniopomorskim niemogłem znależć. Ku mojemu zaskoczeniu kiedy ją wyciągnełem okazało się że jest z amortyzatorem drgań a ja kupiłem bez ale że już wyciągnełem zamontowałem bez różnicy nieczuje bo wydaje mi się że ten amortyzator drgań to już nieżywy ale teraz spokojnie swoją zregeneruje kupie nowy amortyzator drgań i od nowa zabawa.Tak że napewno masz z amortyzatorem drgań.
  4. Myślę że macie rację bo guma z lewej strony znowu mokra zobaczymy we wtorek jestem umówiony z mechanikiem vw i audi ponoć jest dobry.
  5. Siemanko mam problem przed majówką zobaczyłem ubytki w zbiorniczku płynu wspomagania dolałem do maxa po przejechaniu 200km płynu jest na minimum. Za każdym razem to samo pojechałem na kanał ale nie znalazłem dziś umyłem silnik dolałem płynu udałem się do mechanika jednego potem do drugiego i nie znależli wycieku. Sprubuje jeszcze raz krok po kroku przebadać cały układ lecz w mojej V6 jest założona gazownia kompletnie nic nie widać i niewiem gdzie szukać jeżeli ktoś ma jakiś schemat układu oraz jakieś wskazówki sprawdzenia szczelności to chętnie skorzystam.Dzięki:(
  6. Przyłączam się do pytania ponieważ też posiadam kwadratowe maskownice a chciał bym jak naj mniej ingerować we wnętrze mojej buni i żeby nie drażniły oka jeżeli to możliwe:)
  7. Witam mam na imię Jacek jestem ze Szczecina Audi mam od trzech tygodni więc będe miał dużo pytań.Pozdrawiam!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.