Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukkas11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukkas11

  1. Wiem. Napisałem bo może nie wszyscy zaktualizowali apkę żeby mieć podgląd na zasięg na adblue. A to juz istotny krok żeby mieć pogląd na zasięg/poziom.
  2. Jest wskaźnik adblue w apce. Jeszcze do niedawna pokazywało tylko że jest powyżej 2400 km teraz pokazuje dokładniej. Nie wiem jak zaokrągla bo póki co mam wartość 10000 km.
  3. Panowie poproszę o dobór tarcz i klocków do Q5 na obie osie. ATE BREMBO TRW WAUZZZFY6L2112130 Z góry dzięki
  4. To jest pakiet audi connect navigacja i rozrywka. Po włączeniu opcji aktualizacja map online mapy się już zaktualizowały także temat rozwiązany. Pozdrawiam i dzięki za dialog
  5. Jest opcja w menu - aktualizacja map online. To ku czemu to służy?
  6. Witam Mam wykupiony pakiet connekt. chciałbym zaktualizować mapy - w mmi jest opcja - aktualizacja map online. Czy jak to uaktywnię to mapy pobiorą się w tle podczas jazdy? Czy mogę przerwać jazdę w czasie aktualizacji bez konsekwencji błędu w aktualizacji?
  7. Witam serdecznie Zbliżam się do przebiegu 200 tys i chciałbym wymienić profilaktycznie podkładki pod wtryskami. Poprosiłbym i numer tych podkładek oraz ewentualne uwagi co jeszcze zmienić przy tej operacji - jakieś gumki śruby może powinny być nowe? Mój VIN WAUZZZF42LA025814
  8. Dzięki
  9. Witam serdecznie Czy oryginalna mata bagażnika do polifta ma takie same numery jak do przed lifta? Maty mają identyczne kształty? Może ktoś sprawdzić ten temat? Z góry dzięki
  10. Witam Czy dojazdówka z lifta ma takie same numery i parametry jak do przed lifta?
  11. Witam serdecznie. Posiadam w swoim A4 fotel kierowcy z pamięcią i chciałbym przyuczyć kluczyki do zapamiętanych ustawień. I tu pytanie czy do każdego kluczyka jest pamięć 1 i 2 czy drugi kluczyk pod nr 2 w pamięci mam zapisać. Wiem że aby fotel wrócił do ustawień trzeba otworzyć auto pilotem nie przez entry ale jakoś to nie działa. I kolejne pytanie czy jest znaczące aby w aucie było dodane 2 użytkowników żeby to działało i jeszcze czy ma znaczenie którego pilota używa użytkownik główny. Oglądałem coś z youtuba ale nie zadziałały te patenty na to żeby fotel reagował na otwarcie różnym pilotem. Pozdrawiam
  12. Dzięki za jeszcze większe rozwinięcie tematu. Chodziło mi w sumie o potwierdzenie wyboru. Nieraz są haczyki które wychodzą dopiero po zakupie sprzętu. Pozdrawiam
  13. Witam serdecznie Przymierzam się do zakupu OBDeleven. Z racji mnogości wersji poproszę o pomoc co będzie najlepiej kupić. Chodzi mi o podstawową diagnostykę auta i drobne kodowania w razie potrzeby. Sprzęt ma być na użytek własny nie zarobkowo i pracować na IOS. Poniżej link do dostępnych wersji urządzenia. http://blog.konektor5000.pl/index.php/poradniki/64-motoryzacja/206-obd-eleven-porownanie-wersji-interfejsow-przewodnik-tabela
  14. Witam wszystkich Gdzie w MyAudi na www podejrzeć status auta który widać w aplikacji?
  15. Witam. Można prosić nr części zestawu paska osprzętu do DETA?
  16. Witam. Czy ma ktoś doświadczenie z oryginalnymi matami do avanta? Są dwa typy z pianki i z gumy? Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami. Interesuje mnie zwłaszcza opinia o macie z pianki jej trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Z góry dzięki za wszelkie komentarze
  17. Witam Proszę o wycenę: Rozrząd wraz z pompą wody (najlepiej oryginał), Pasek wielorowkowy, Napinacz paska, Rolka paska Osprzęt może być CONTI, INA itp. Klocki hamulcowe ceramiczne tył ATE lub TRW Pacjent to audi A4 B8 z 2012 WAUZZZ8K5DA153882 Z góry dzięki Pozdrawiam
  18. lukkas11 odpowiedział(a) na lukkas11 temat w Audi A4 B8
    Dzięki wielkie
  19. lukkas11 odpowiedział(a) na lukkas11 temat w Audi A4 B8
    Co masz na myśli pisząc w zależności od modelu??
  20. lukkas11 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Potrzebuje nr tylnej osłony fotela. Osłony są z siatka a fotele zwykle. Z gory dziękuje
  21. Do 18 profil 50 to chyba raczej odpada w tym modelu auta.
  22. Witam Mam okazję kupić felgi. Średnica 18' Szerokość 7,5 i guma jest 245/40 i tu moje pytanie. Czy ta felga nie jest za wąska do tej opony. Większość 18 jest 8 lub 8,5 J. Czy to bedzie jakoś tragicznie wyglądać. Mam zdjęcia ale nie widziałem na żywo bo koła są 200 km ode mnie. Proszę o komentarz może ma ktoś taką średnicę u siebie z taką oponą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.