Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Napisz, że na nowe zamki kasa potrzebna. No i na ratę w providencie za citrinę
  2. dla zwykłych też już są - tyle że u mnie i ciut drożej - ale przynajmniej miejsca Ci nie braknie Temat jest na klubowym od 24 godzin - miejsc jest 180 a już jest zapisanych 146 osób Ps. nr konta znacie Kolejne Amber Gold ?
  3. Ale wieś
  4. Nic o czym chciałbym Tobie powiedzieć.
  5. C. Ukradną Mirona lub jego złoty łańcuch ze szyi
  6. Ja to nie wiem po co mu w ogóle taki samochód skoro miał taką zajebistą Corsę...
  7. Ty patafianie. Latałeś za swoją zabawką a żonie rozpierdzieliłeś corsę. Jesteś samolub, egoista i cfaniak. Jajco mnie obchodzi Twoje wychuchane A4 B8 jedyne w Knurowie na 20" felach (pewnie w całym województwie są 3 takie auta) ale do jasnej cholery w nagrodę masz żonie pierdyknąć ładniutkie hothatch z j**aną nawigacją i BT, żeby mogła sobie w książkę telefoniczną wpisać mój numer.\\ Tyle.
  8. Torwar - zawsze
  9. Dzisiaj była na Torwarze...
  10. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Na letniakach
  11. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Serio serio. Nie będą puszczać na kolcu. Wiem, ze w NMnP można jeździć z kolcem. Tak samo jak wczoraj był jakiś banan białą E9 na letnich...też już mają na letnich nie puszczać.
  12. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Nie pozwolą Ci na kolcu pojechać niestety
  13. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Nie wiem jak w EX ale zdaje się braid robi 16" felgę, która wchodzi na seryjny hebel. Do tego nalewki Profila i kolec Ci nie będzie potrzebny. Naprawdę ten zestaw robi kapitalną robotę, ekstra trakcja bo miekka gumka i hamowanie rewelacyjne. Polecam ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- Buba akurat po śledziku klubowym 15.12 jest impreza.
  14. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    1. Odpiąć po jednym łączniku stabilizatorów 2. geo - heloooou 3. inne opony A no i wczoraj coupeta była na 175/65 Profil i czasami miażdżyła evoszczaki okrutnie
  15. Zdecydowanie. Umawiać się na geo do Pana Sylwestra. Ustawia połowę aut na Barbórkę
  16. Żeby się nauczyć jeździć
  17. Si Może wsiądę do Ciebie czegoś mnie nauczysz W końcu lekcje pobierałeś w KZTE
  18. Ja to się boję, że śnieg rozjeździmy A wtedy zrobi się lód...
  19. Spać nie mogłem po wczorajszych emocjach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.