Treść opublikowana przez poziek
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Przebrnąłem przez te kilka stron... Dzentelmeni z Was wszystkich.
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie...
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
teraz jak byliscie ??? :kox: :kox: to chamidło wstretne :polew: :polew: dokładnie
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Taki sam wiech... zero różnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak sobie tłumacz...synek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu czy Anna to czyta
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:shocked: Lodówa + Siemian :kox: :kox: Double Penetration
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie, z którejkolwiek nie spojrzę to nie muszę siedzieć w kapciach w domu i pierdzieć w fotel jak Ty, mężusiu Czego nie wiesz ? Zawsze możesz się mnie zapytać, podpowiem Ci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:34_________________________________________________Spójrz na to z tej strony - jak ja sobie dobrze ruchałem to Ty... miałeś już GPS na palcu :polew: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:shocked:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za cienki jestem na poznań- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wróbel moją A4 na Ułężu na próbie 2:30 robił czas 3 sekundy gorszy od E9 400/550 Więc kwestia kto trzyma kierownice a nie z jakiego auta ta kierownica jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiesz o czym mówisz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:11_________________________________________________Śliczne pedalskie evo- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
:kox: :kox: :polew: :polew:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jednym słowem burak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
swędziała ją- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 AVJ] Różnice między 1.8t AVJ a 1.8t AEB
Tak.- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jasssssne- F1, Rajdy i Motorsport
Przekonany byłem ,że napiszesz że za mało gazu było Synek...gazu było za dużo ale za późno Przekładając na Twój język: za mało gazu wtedy kiedy trzeba było gazu :kox:- F1, Rajdy i Motorsport
Ale strach przy takich ogrodzeniach śmigać...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Corolla V6 BiT ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kombi do mnie nie przemawia - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.