Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elektryczne szyby z jakimiś bajerami:) przedział ładowności 12 ?? elementy, komponenty do podstawowego silnika regulowany automatycznie zasieg reflektorow plus reflektory skrętne bez czujnika cisnienia opon wzmacniane sderzaki przod i tyl bez wyciaganej rolety oslony przed sloncem bez dodatkowego zabezpieczenia silnika windshield to jest jakis wiatrochron:) i niby masz jeszcze do tego go barwionego:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakt motyw gruszek przebija wszystko
-
A4 + RS6
no to przyznajcie się kto napisał, że wasze A4 3.0l miało 250 koników i będzie po sprawie hehe a ja chciałbym zobaczyć fotki dobrej dupci na siedzeniu kierowcy tego monstrum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wylewny masz szczęście:) zaraz będe liczył spocik był spoko, dobrze jest spotkać się z ziomami z klubu, co audi to audi:) a co my zrobimy z panem Japą jak kupi inne auto ?? :) [ Dodano: 2006-09-27, 00:44 ] no to pierwsze info z dekodera:) faktycznie czyta wszystkie kody:) ale w morde!!: 2K1 = reinforced bumpers 4K4 = radio remote controlled central locking operated from inside and separate trunk release 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) 1BA = standard suspension/shock absorption standardowe zawieszenie i kolejne 800$ do wydania f*ck
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
chciałem oficjalnie podziękować Murzynowi za koszulki!! pasują i wszystko mi się w nich podoba! Na zlocie idzie butelka dla Ciebie
-
Hamownia - Gdzie jak i za ile
to ja powiem Ci kolego Sline od razu, że VTG zawyża o 10KM także weź to pod uwage jak będziesz prezentował wyniki :twisted:
-
Hamownia - Gdzie jak i za ile
VTG Stara Miłosna/koło Wawy cena za 4x4 to 250 zł do negocjacji, może coś stargujesz :razz:
-
Zestaw głośnomówiący do A4...
Właśnie Tomboy ja też chce mieć coś takiego. Co polecasz? Nie bluetootha tylko cały system w aucie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to się boje, że Tomboy jak to zobaczy to będzie od razu chciał jechać a tak jutro sugeruje bilardzik:) mam telefon i moge śmialo rezerwować stoły co wy na to??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja być i polecać : http://www.fearhouse.pl/
-
A4 + RS6
gratulcje autka piękna maszyna:) a Twoja była A4 i jej moc pozostanie klubową legendą :razz: L8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
weee tam imprezy są dla drechów... Evami się jeździ... a taką impreze w grudniu objade swoim cichaczem, możesz nas już Żółwiu ustawiać Oniak stary może w końcu Ci radyjo oddam?? Panowie mam taką miejscówe w Sopocie, że wam uszy zwiędną Szukam auta na sobote na WESELE - musze wieźć świadka i wódke :twisted: tomboy co z dzagiem? Oniak weźmiesz X3 ?? ktośma jeszcze coś ciekawego do polecenia?? Czy wziąć może najszybszą ośke w Polsce?? ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie mnie dzisiaj nie ma. Siedze z żoną w Sopocie. Bawcie sie dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok panowie ja wychodze właśnie na mega bibke i nie wracam dzisiaj do domu, jade prosto na bemowo. Bede tam...mam w planach być na bemowie o 9 rano jakby co to dzwonić 602-636-918
-
polerowanie "szkieł" reflekrorów
Zdeniu i jak efekty tego zabiegu?? Możesz podać nazwy tych specyfików polerujących??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
HEHE powinien panienką fotki pstrykać
-
polerowanie "szkieł" reflekrorów
Nie wiem czy dobry dział wybrałem... kupiłem bixenony ale szkło czy jak mnie Ono uświadomił plastik jest w kiepskim stanie, tzn. wypadałoby to czymś wypolerować... macie jakąś wiedzę na ten temat??
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Prezes poprosił a ja łaskawie się zgodziłem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty tata ja już wszystko wiem a my z Lukasem i Tom Tom pykaliśmy w kulki:) i było git:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaraz wyjade z domu to tam podskocze pozdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hohohoh święto Bartek chce na spota:)
-
Neony?
na parkingu pod klubem tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będe na bemowie ale tylko jako widz:) Jeżeli chodzi o bilarda to mówcie szybko, żebym stoły rezerwował yoł
-
Czy będzie ładnie ?? :)
żółwiu wszystko gra licze na takie opinie jak Twoja:) spojlerek tak, chromu na lustra tak.... ale kurde ten daszek to się waham.... odpuścić???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dałem ciała i nie pojechałem na spotkanie z CTV... miałem egzam w tym czasie...shit CTV pewnie się już do mnie nie odezwie... Ono zamiast takich pierdół jedź na przegląd wcześniej i wgrywaj program!! a my będziemy 16.09 na miejscu ciebie dopingować już jeden raz chłopaki przez CD ostrzegli mnie przed suszarką