Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe dobre dobre:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widziałem fotki Panowie:) całkiem fajnie się bawicie:) Adamoo a myślałem, że na zdjęciach to twoja girl:) a tu prosze takie miłe zaskoczenie:) u mnie pod domem parkuje S4 B6 Avant fotki wrzuce niedługo. Pikna srebrna maszynka:) pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze dobrze panowie:) parafia się powiększa
-
Bixenon Xenon od A do Z
właśnie czytam na audizine, że jest problem z działaniem bixenonów w aucie ze zwykłymi reflektorami wiec najbezpieczniej będzie zrobić zwykłe ksenony ... szukam info
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek nie cygań tylko dawaj mi tu wykres swój !! bo nie wiem jaką turbine kupować :twisted: :mrgreen:
-
Bixenon Xenon od A do Z
no jasne pomyłka... :???:
-
Bixenon Xenon od A do Z
OK to czy ktoś słyszał o wyjęciu chromu z reflektora ?? takie małe rezanko :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie no zwierajcie poślady i na wyjazd !! i tylko mi tu piękne fotki robić i wklejać do albumu pozdro
-
Bixenon Xenon od A do Z
Szewczenko ale ja mówie o reflektorach ksenonowych do A4 B6 a nie A6 ?? nie wiem czy my sie dobrze rozumiemy??
-
Bixenon Xenon od A do Z
Mam pytanie ? Mam u siebie zwykłe reflektory a chce założyć ksenony. I teraz opcja 1. Kupić przetwornice plus żaróniki ksenonowe pod H7 - minus tej opcji jest taki, że pozostają soczewki zwykłe a nie pod ksenon wiec ta opcja jest ostateczna 2. kupić reflektory ksenonowe (srebrny środek) razem z przetwornicami itd i te są plug&play z tego co słyszałem 3. opcja to bixenon i teraz tak czy ktoś z was przerabiał ten temat tzn. do auto ze zwykłymi reflektorami wsadzić bixenon i czy jest z tm dużo rezania?? i kolejne pytanie czy istnieja reflektory ksenonowe z czarnym środkiem? tylko ksenonowe nie bixenon? Zwroccie uwage na to ze ori bi xenon z czarnym srodkiem montowany w S4 B6 rozni sie wielkoscia soczewki (jest mniejsza) od ori bi xenonu z czarnym srodkiem montowanym w A4 B6 Tak naprawde do jest 5 rodzajow lamp - zwykly odblysnik - soczewka mala - soczewka mala xenon - soczewka duza bi xenon czarne wnetrze lampy - soczewka mala bi xenon czarne wnetrze lampy,montowana do S4 Pominalem model cabrio i auta na rynek amerykanski POMOCNE TEMATY : MONTAZ UKŁADU SAMOPOZIOMOWANIA MONTAZ UKLADU MYCIA SPRYSKIWACZY REGULACJA SWIATEŁ I REFLEKTORÓW SCHEMAT BEZPIECZNIKOW PAROWANIE LAMP BIXENON ROZWIĄZANIE WYMIANA CZUJNIKA SAMOPOZIOMU NAPRAWA CZUJNIKA SAMOPOZIOMU PROCEDURA POZIOMOWANIE REFLEKTORÓW XENONOWYCH CZYSZCZENIE ODBŁYSNIKÓW LAMP MONTAZ I DZIAŁANIE UKŁADU SAMOPOZIOMU SWIATEŁ W A4 B7 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300675-sterownik-55-bixenon-j431-rozpiska-pinow/#entry4277717
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
mam wykres na którym na gazie jest więcej KM niż na benzynie niutki spadły średnio o 10Nm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c40537bd80e28d2.html silnik 1.8TQ instalacja Prins
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
Sorki Szogun ale bzdury pleciesz na sekwencji możesz spokojnie robić program do 190 KM pozdr
-
Gdzie szukać info o tym jakie mam zawieszenie?
hehe za ile??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przodkowie T-żółwia ranili śmiertelnie Urlika... nie wiedzieliście?? :twisted: :twisted:
-
Gdzie szukać info o tym jakie mam zawieszenie?
Dotarłem do info, że w B6 1.8T było opcjonalnie montowane sportowe zawieszenie. Czy na naklejce na instrukcji albo w bagażniki z tymi śmiesznymi kodami będzie to zaznaczone?? Przeglądałem te kody ale połowy wogóle nie było na liście... any info?? dzięx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono pewnie trafiłeś na dzidka w kapeluszu:P:P a na poważnie to było znęcanie się nad słabszym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartte zapodaj wykres jak masz :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie widze, że spot pierwsza klasa i nowe twarze dobre zdjęcia Bartte masz już auto wystrojone?? Ono wymieniłeś dwumasówke?? Żółw jak tam kotlet u Adamoo?? :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wizualne? Bartte a co z furą?? Dali rade w vtg? czy wciąż walka?? Panowie wasze spociki lodziarskie to strzał w 10 moge wam powiedzieć, że jak już wróce to sam będe wpadał bo lody maja tam dobre:) Tomboy dobrze ci, że już jesteś w kraju. Ja do września na wygnaniu...
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
Chłopaki !! ważna sprawa brać czy nie brać?? przyznam, że piękne świecidełka:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b354b40f5264a5f8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ff9470ad60d61c0.html mam 2 dni na decyzje cena..... 300$ :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki !! ważna sprawa brać czy nie brać?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b354b40f5264a5f8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ff9470ad60d61c0.html mam 2 dni na decyzje cena..... 300$ :twisted:
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
oczywiście fajne auto osobiście: NIGDY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie no gratki. Ekstra, że spotkania sie odbywają i że trzon przyjmuje wszystkich nowych Super zdjęcia Kunio ten twój kolor jest nie będe owijał w bawełne: za***isty Lukasz jak wrócisz wcześniej to opiszesz jak tam lody chłopakom smakują :mrgreen: i jeszcze cosik na przystawke moich modów na zewnątrz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ff9470ad60d61c0.html piękne LEDy dojdzie tylko jeszcze lip spojler i tyle z tyłu:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś tam się święci we wtorek chłopaki??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taki: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Audi-A4-B5-95-01-Badgeless-Sport-Grill-Grille-MATTIG_W0QQitemZ8073632210QQcategoryZ33645QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem