Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jakby co to zrzutka na wache:) Bartek odda po wypłacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja to się obawiam, że jak zacznie no monstrum jeżdzić to będzie mnie objeżdzać :roll: i o to chodzi!!! Bartek mam nadzieje, że wystartujesz 1.05 :twisted:
-
Ile pali a4 1,8 benz?
Znam ten typ kompa, on się nawet sam programuje a jak lejąc 40 litrów przejeżdzasz 280 kilosów to komp się wiesza :D:D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas to musze ci zdadzić sekret, że zawsze przed startem mówie mojej niuńce, że jak ładnie pojedzie to wsadze jej w korek V-power a do tego dostanie buziaka w znaczek na klapie jeżeli nie jest to dla ciebie zaporą to możesz być kierownikiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to się da jeszcze załatwić to będzie wspólny start ekipy klubu A4. a do kompletu zamontujemy navi od Ono i Cb od Lukasa i niech się Oz boi bo go skilujemy chłopczyka :twisted: :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pikne panocku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas mówisz słowo i robimy ci dokument:) nagrywamy tylko A4 w wyścigach. No i pewnie jak tak posiedzimy sobie przy browarku to będą wstawki na komentarz od....... komentatorow [ Dodano: 2006-04-26, 23:39 ] Lukasz dorabia jeszcze w VT do mojego 19 calowe aluski :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sugeuje zabrać ze sobą papierowe woreczki :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
start może efektowny nie jest bo to ośka a do tego duża turbina ale to co się dzieje po 4000 rpm z twoim ciałem, mózgiem i kończynami jeszcze 8 lat temu porównałbym do orgazmu
-
Ile pali a4 1,8 benz?
kolega T-żółw ma każdego wieczora masowaną prawą stope przez kobiece ręce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas wyszedł na intelektualiste aż dziwne, że konsul się go nie spytał o czym jest książka:) Bartek jak kupisz na jutro wd-40 to ja ci te przepustnice zrobie. Odkręcasz jedną obejme z kolektora dolotowego i masz wszystko ładnie widoczne i dostępne. 5 minut roboty a możesz 5 sekund urwać i mnie skillować. [ Dodano: 2006-04-26, 23:07 ] a jeżeli chodzi o naszą integracje to szykuje się niezła 1.05 na bemowie:) jak będziemy dopingować Bartka na zawodach!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elo elo też właśnie dotarłem:) troche się działo na spalarni. Była impreze 450KM z BOVem itd robiona w VTG. Gościu startował uzywając procedury startowej, to o czym dzisiaj rozmawialiśmy. I dzięki Wam Panowie śmiałem się z gościa strasznie. Ale fakt to fakt fura mu chodziła jak trzeba. lux ja skilowałem bmw 325 192km i ibize 180km tdi dalej nie było chętnych, nawet mondeo st220 nie miał ochoty. ludzi okolo 40-50 psy owszem okolo 24 wpadły:) Bartte chce powiedzieć przy wszystkich, publicznie na forum. Myślałem o twoim problemie. Nawet była mała burza mózgów na spalarni. Co powiesz na teorie, że wiesza ci się przepustnica?? Trzeba przeczyścić bo możliwe że jak pałujesz na maksa i masz ją całkowicie otwartą WOT to może się od tego nagaru nie zamykać od razu. Taka teoria powstała. Jak się sprawdzi to stary... już mam liste życzeń do ciebie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo kapcie olejem wysmarujemy [ Dodano: 2006-04-25, 18:16 ] ojoj ja jeszcze w lesie a tu spot coraz bliżej...
-
[1.8T AEB] Nie chodzi na 2 cylindrze :(
miejmy nadzieje, że to świeca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol ale na kolejnym spocie palimy gumy... wszyscy... a ja mam najgorzej bo Q :twisted: :twisted:
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
panowie żeby się nie okazało, że kobiete macie tą samą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chce wywoływać wojny ale b6 i jej tyłeczek w sedanie jest najpiękniejszym tyłeczkiem audi ever:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno jakaś nowa B6 się ma pojawić
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
to ja już wiem kto będzie moim guru w sprawie wyboru konkretnych grajków :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jestem chętny
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
Lukas kolejny ukryty talent??
-
Wiecej bassu
Jak chcesz, żeby to był przyjemy dzwięk a nie pierdzenie to tylko ze wzmacniaczem. Sugeruje skrzynke z bass refleksem, głosnik 25cm, wzmacniacz min 200W. skrzynka okolo 70 zata na giełdzie głośnik nówka około 300 zeta np. JBL wzmacniacz na allegro okolo 200 zeta to są realne koszty, i baw się w żadne alphardy, buszmany i inne badziewia, w audi nie ma miejsca na badziewie
-
Laik szuka pomocy wsrod A4'owego bractwa :)
a kto ci wymieniał te turbine?? czy robiłeś program pod nowe turbo?? zmieniałeś wtryskiwacze?? napisz coś więcej.
-
Troszku mi ściąga
a siągało cie na prawo na zimówkach?? Jak nie to jeden wniosek: ponowne wyważenie.
-
[All] Światła świecą mimo, że przełącznik jest na zero...??
o widzisz ONO o takie coś mi chodziło dzięki za rade, w końcu coś konstruktywnego.