Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Panowie codziennie jak wstaje rano to ide do kompa sprawdzac co sie dzieje w kraju to i forum przegladam, zeby byc na biezaco. Jak tam pojechaliscie do Bialej?? U mnie spoko, kasa wplywa na konto narazie slamazarnie ale w czerwcu bedzie lepiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas tu u mnie % sa tansze niz w kraju
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No fajana sprawa w takim razie... a z moich szwagrowskich zrodel wiem, ze bedzie jeszcze lepiej i wiecej wyscigow fajnie fajnie:) Bart nie ma sprawy jak tylko bede mial wolny dzien to ide do sklepu ktory zwie sie: "Big Boy's Toys" nazwa mowi wszystko prawda jak bedzie cosik ciekawego to od razu daje ci znac.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek no pisz opowiadaj ci się działo?? Słyszałem, że było sporo autek. Jak z psiarnią?? sprzegła szukam i dla siebie:) Jak twoja fidanza?? ja znalazłem za 320$ 240mm może dadzą rabat na dwa:) Adamoo faktycznie to dobry pomysł, żeby ci to Lukas przewiózł. Wybieraj tylko który:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo mówisz masz za jakieś 650$ kupuje cie laptopa w usa. Są dużo tańsze niż w Polandzie. Przeglądaj www.circuitcity.com jak znajdziesz coś dla siebie to daj znać to go zgarne. Ono moja jest blondi ale nie plastikowa bo jej powiedziałem, że ma się nie malować. No a jak chłopaki życze miłego spotu dzisiaj. zapodajcie poźniej fotki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heheheh chłopaki wróciłem z roboty i pierwsze co to wszedłem na forum rozbawiliście mnie do łez leże na podłodze i kwicze jak świnia :) no Bartek ja już twoją połówke widziałem Panowie moge śmiało powiedzieć, że to dobra połówka jest :D:D ma pełne prawo siedzieć z przodu na fotelu pasażera w każdej z naszych A4 czy za kierownicą to już zależy kto jaką ma głowe:) ja swoją A4 daje swojej połówce czy według nomenklatury Ono (starej) dopiero po litrze :D heheheheh ale mi się post udał D:D:D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczycie jak Ono zrobi program to w finale pojedzie z audi mastersa:) chłopaki rozglądam się za A4 ładnymi ale posucha straszna:) jak cokolwiek zpikczeruje to daje na forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek sie zagalopowal z tym czwartkiem widac kto ma streeta w glowie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w mojejsytuacji to chyba ty bedziesz sie moim scigal... a ja bede patrzyl z boku...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam Panow zza wielkiej wody:) tutaj w NY tez deszczowo... Kunio z cos ty przeskrobal, ze zabrali prawko a nie dowod np. zbyt wolna jazda?? Bartek na czwartki to najlepsza jest ta miejscowka co ostatnio bylismy:)
-
A4 + RS6
jest to jeden z moich ulubionych tematów na forum spoko, ja też już nie będe się sprzeczał i cierpliwie czekam na wykres z hamowni tak jak powiedziałem Litr się chłodzi...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tu wszystko widze:) monitoruje forum:) stary jak tylko będziesz miał wykres z hamowni to dawaj, zobaczymy co tam wyszło:) Jak jest dobrze zestrojone to spokojnie możesz się z Ono brać ale pamiętaj, że diagnoza ekspertów z W to SPRZęGŁO !!
-
Palenie gumy w quattro
dzięki Hugo, właśnie miałem podobny tekst napisać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiedz im, że ma ciągnąć od 2500rpm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja cały czas uważam, że 6 czy 7 to zło:) trzeba wyrezać na ori kompie:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek rozbije namiot w Sulejówku i będzie koczował na swoją kolej do strojenia:) Bart Ono mówił, że na parkingu VTG już miejsca brakujena auta :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO jak ja bym chciał mieć twoje szczęście nie na krowe tylko na materiały do rezanka :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No na szczęście nic nie widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Naszym pierwszym klientem może zostać Bartte kolejna rzecz jaką przewiuje: Bartte otworzy własną siłownie
-
A4 + RS6
i brak naklejek to kolejne minus 5 KM
-
A4 + RS6
To ja dorzucam jeszcze do licytacji chęć zapłaty za pomiar jeżeli hamownia wypluje 250KM. W autach z turbo takie przyrosty to żadkość... a tu a do tego sam wydech nie wystarczy, bo zawsze poźniej jeszcze poprawia się program a rozumiem, że u ciebie soft nie był wcale ruszany?? No chyba, że kolega przyzna od razu że jest 230KM i kończe się sprzeczać, dodam tylko, że u nas na forum wszyscy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni, ale gdybyś napisał coś takiego na streetracingu:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie wczoraj sie śmialiśmy, że gdyby Tomson miał honor to wsadziłby auto na lawete i zawiózł do VTG:) prorocze słowa padły Ono jeżeli chodzi o te aukcje to chyba spełnia ona twoją definicje tandety o której wczoraj była mowa. Znajde aukcje na ebay i wsadze na forum
-
A4 + RS6
GTS 3.2 V6 211KM ale są też GTS wersje wyposażenia tak jak się S-lina u nas dokupuje, mój kumpel ma GTSa 1.8 :mrgreen: a jeżeli chodzi o Twoje 250 koni to stawiam LITRA każdego alkocholu jaki chcesz jak pokażesz mi wykres z hamowni. LITRA
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Kunio to powiem Ci tylko tyle: SZOK :shock: :shock: :shock: moja K03 pompuje 1.1 w peaku i 0.9 stale a twoja jest i tak większa KM się zgadzają, Nm nie. Hugo kumpel do A3 1.8T płacił 1400 bez FV
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiem wam, że spocik był super.Musimy jeszcze tylko sobie knajpe znaleźć rezanie rules:) chłopaki jutro będziecie przedstawieni mojej mamuśce:) i w zasadzie kamień spadł mi z serca i auto z kołków też na szczęście:)