Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Spoko Panowie codziennie jak wstaje rano to ide do kompa sprawdzac co sie dzieje w kraju to i forum przegladam, zeby byc na biezaco. Jak tam pojechaliscie do Bialej?? U mnie spoko, kasa wplywa na konto narazie slamazarnie ale w czerwcu bedzie lepiej.
  2. Lukas tu u mnie % sa tansze niz w kraju
  3. No fajana sprawa w takim razie... a z moich szwagrowskich zrodel wiem, ze bedzie jeszcze lepiej i wiecej wyscigow fajnie fajnie:) Bart nie ma sprawy jak tylko bede mial wolny dzien to ide do sklepu ktory zwie sie: "Big Boy's Toys" nazwa mowi wszystko prawda jak bedzie cosik ciekawego to od razu daje ci znac.
  4. Bartek no pisz opowiadaj ci się działo?? Słyszałem, że było sporo autek. Jak z psiarnią?? sprzegła szukam i dla siebie:) Jak twoja fidanza?? ja znalazłem za 320$ 240mm może dadzą rabat na dwa:) Adamoo faktycznie to dobry pomysł, żeby ci to Lukas przewiózł. Wybieraj tylko który:)
  5. Adamoo mówisz masz za jakieś 650$ kupuje cie laptopa w usa. Są dużo tańsze niż w Polandzie. Przeglądaj www.circuitcity.com jak znajdziesz coś dla siebie to daj znać to go zgarne. Ono moja jest blondi ale nie plastikowa bo jej powiedziałem, że ma się nie malować. No a jak chłopaki życze miłego spotu dzisiaj. zapodajcie poźniej fotki.
  6. heheheh chłopaki wróciłem z roboty i pierwsze co to wszedłem na forum rozbawiliście mnie do łez leże na podłodze i kwicze jak świnia :) no Bartek ja już twoją połówke widziałem Panowie moge śmiało powiedzieć, że to dobra połówka jest :D:D ma pełne prawo siedzieć z przodu na fotelu pasażera w każdej z naszych A4 czy za kierownicą to już zależy kto jaką ma głowe:) ja swoją A4 daje swojej połówce czy według nomenklatury Ono (starej) dopiero po litrze :D heheheheh ale mi się post udał D:D:D:D
  7. zobaczycie jak Ono zrobi program to w finale pojedzie z audi mastersa:) chłopaki rozglądam się za A4 ładnymi ale posucha straszna:) jak cokolwiek zpikczeruje to daje na forum.
  8. Bartek sie zagalopowal z tym czwartkiem widac kto ma streeta w glowie :twisted:
  9. w mojejsytuacji to chyba ty bedziesz sie moim scigal... a ja bede patrzyl z boku...
  10. witam Panow zza wielkiej wody:) tutaj w NY tez deszczowo... Kunio z cos ty przeskrobal, ze zabrali prawko a nie dowod np. zbyt wolna jazda?? Bartek na czwartki to najlepsza jest ta miejscowka co ostatnio bylismy:)
  11. poziek odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    jest to jeden z moich ulubionych tematów na forum spoko, ja też już nie będe się sprzeczał i cierpliwie czekam na wykres z hamowni tak jak powiedziałem Litr się chłodzi...
  12. ja tu wszystko widze:) monitoruje forum:) stary jak tylko będziesz miał wykres z hamowni to dawaj, zobaczymy co tam wyszło:) Jak jest dobrze zestrojone to spokojnie możesz się z Ono brać ale pamiętaj, że diagnoza ekspertów z W to SPRZęGŁO !!
  13. dzięki Hugo, właśnie miałem podobny tekst napisać
  14. powiedz im, że ma ciągnąć od 2500rpm
  15. a ja cały czas uważam, że 6 czy 7 to zło:) trzeba wyrezać na ori kompie:)
  16. Bartek rozbije namiot w Sulejówku i będzie koczował na swoją kolej do strojenia:) Bart Ono mówił, że na parkingu VTG już miejsca brakujena auta :shock:
  17. ONO jak ja bym chciał mieć twoje szczęście nie na krowe tylko na materiały do rezanka :twisted: :twisted:
  18. No na szczęście nic nie widać
  19. Naszym pierwszym klientem może zostać Bartte kolejna rzecz jaką przewiuje: Bartte otworzy własną siłownie
  20. poziek odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    i brak naklejek to kolejne minus 5 KM
  21. poziek odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    To ja dorzucam jeszcze do licytacji chęć zapłaty za pomiar jeżeli hamownia wypluje 250KM. W autach z turbo takie przyrosty to żadkość... a tu a do tego sam wydech nie wystarczy, bo zawsze poźniej jeszcze poprawia się program a rozumiem, że u ciebie soft nie był wcale ruszany?? No chyba, że kolega przyzna od razu że jest 230KM i kończe się sprzeczać, dodam tylko, że u nas na forum wszyscy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni, ale gdybyś napisał coś takiego na streetracingu:)
  22. a właśnie wczoraj sie śmialiśmy, że gdyby Tomson miał honor to wsadziłby auto na lawete i zawiózł do VTG:) prorocze słowa padły Ono jeżeli chodzi o te aukcje to chyba spełnia ona twoją definicje tandety o której wczoraj była mowa. Znajde aukcje na ebay i wsadze na forum
  23. poziek odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    GTS 3.2 V6 211KM ale są też GTS wersje wyposażenia tak jak się S-lina u nas dokupuje, mój kumpel ma GTSa 1.8 :mrgreen: a jeżeli chodzi o Twoje 250 koni to stawiam LITRA każdego alkocholu jaki chcesz jak pokażesz mi wykres z hamowni. LITRA
  24. Kunio to powiem Ci tylko tyle: SZOK :shock: :shock: :shock: moja K03 pompuje 1.1 w peaku i 0.9 stale a twoja jest i tak większa KM się zgadzają, Nm nie. Hugo kumpel do A3 1.8T płacił 1400 bez FV
  25. powiem wam, że spocik był super.Musimy jeszcze tylko sobie knajpe znaleźć rezanie rules:) chłopaki jutro będziecie przedstawieni mojej mamuśce:) i w zasadzie kamień spadł mi z serca i auto z kołków też na szczęście:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.