Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może ja napisze za Bartka chcemy dość hermetycznego przepływu informacji wiec wszystkie nasze plany tylko na żywo we wtorek. Lukasz ja chce czekolade jakaś dobrą z rodzynkami : [ Dodano: 2006-04-22, 00:56 ] ale żeby nie było tak tajniacko to napisze wam, że jak psiarnia przyjechała i zablokowała wszystkie wyjazdy z parkingu to taki ruch się zrobił, że hoho
-
A4 >2001 manuale, instrukcje
wpadaj na spota w następny wtorek na Torwar to wyśpiewamy Ci wszystko o B6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono ile salonów tyle opinii na ich temat. Ja z kolei nic dobrego o R&W nie słyszałem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to gadaj z Bartkiem Fidanzeea ze stadionu załatwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tyo najchętniej przodem wysłałbym szwagra na zwiady:) ale myśle, że okolo 21 mozna się umówić. No chyba, że chcesz wcześniej? a jak tam auto?? zrobili ci te pompe paliwa??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukasz wyjechał i na fotum cisza:) Bartek czwartek aktualny??
-
Szarpie przodem przy hamowaniu A 4
a to ja jeszcze zapytam gdzie kupiłeś tarcze za 98 złotych??
-
Warszawa-szukam taniego magika z komputerem
22 663 70 80 proś Adama za komputer biorą 50 złotych 70 sorki za błąd
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek to jest nas dwóch szwgier mówi, że ludzie poczuli wiosne:) podobno jest wszystko: cichociemni, lanserzy, audiofani, neony, stroboskopy kurde ze jak w maju już jade :neutral: ja jutro będe miał nowy zaworek N75 i w końcu nie będzie mi odcinało doładowania powyżej 5200 RPM :twisted: :twisted: :twisted: Lukasz to rozumiem, że jeszcze można składać zamówienia na prezenty??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukasz wszystko jasne:) możemy zmienić temat właśnie do mnie szwagier dzwonł, że na "W" stoi teraz ze 150 autek:) co powiecie na przyszły tydzień??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak czy inaczej chętnie wydoje mućke z wami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No na głowe pewnie :twisted: i inny podział bym was nie posądzał
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
acha. no to logiczna sprawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to to chyba mała krówka jest :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie.............. jaką krowe ?? :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko Panowie sorki za dzisiejszy dzień ale nie mogłem wszystkiego ogarnąć z plusów powiem wam, że mam wize do usa i że zaczynam przyjmować zamówienia na graty sam przywioze sobie na pewno fidanze, diody, moze jakies wieksze turbo ? :twisted: :twisted: trzeba będzie gonić Bartka w wyścigu zbrojeń z minusów to tylko to, musiałem im napisać czy posiadam zdolności pirotechniczne:) ech Tomboy sorki wielkie jeszcze raz... nadrobimy zaległości po powrotach:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas jak chcesz nas porozwozić po domach to daj znać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja na te chwile nic nie moge powiedzieć będe wiedział dopiero jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie czy jutro jest spotkanie?? I Bartek czy ta cena za ksenonki jest tylko dla nas czy moge jeszcze kumpla z tobą skontaktować??
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
a gdzie szwagier założył te maty?? na maske czy wzdłuż rury wydechowej?? :shock: nie stopiły się??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy będzie żarnik pod H7?? Bartek jak tam? umówiłeś się z VTG??
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
U mnie w 1.8T nawet nie ma śladu po macie wygłuszającej maske silnika. Dowiem się w poniedziałem ile cosik takiego kosztuje i dam wam znać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobrze, że to się tak skończyło ile zapłacisz za lakiernika?? skąd te psy?? przyznaj się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
265 kucy ładna chociaż??
-
Sportowy filtr powietrza czy da to cos w tdi
a czy rozwiązaniem kompromisowym nie będzie wkładka K&N ?? nie dobijajcie chłopaka