Treść opublikowana przez poziek
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
a dla mnie to coś masz skopsane z Nm. masz większą turbine od serii która np. u mnie po samym programie w vtg daje 327Nm wg.ich hamowni i 295Nm wh hamowni Dyno przenośnej. Nie jestem pewien ale nie wydaje mi się, żeby charakterystyka pracy samej turbiny ucinała Ci aż 60Nm. Na jakim ciśnieniu doładowania jeździsz?? i czy masz MBC czu jeździsz na N75??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wylatuje w czwartek ale jutro sie zjawie z kompem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo zabierz płyte to przegram na cd na miejscu...
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
450KM i to bez gazu...N2O
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy to znaczy, że mam dać żonie na kino ?? i powiedzieć, że będe w dobrych rękach?? :razz: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie co z piątkiem?? Adamoo masz jakiś konkretny lokal?? Czy mamy wpadać do ciebie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to może tak jak Adamoo zaproponował w piątek kulturalnie w knajpie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie sorki za nieobecność ale dopiero dojechałem z działki do domu... wyjazd z żoną, sami rozumiecie... :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popieram grilla po jeździe :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
alo alo alo i co co co??? :twisted: :twisted: :twisted: ktos wie???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapraszasz do Miami?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a niech będzie we wtorek się śmigniesz samemu:) a jak wróce z USA i zrobie stage II to też dam ci się bzyknąć żebyś ogarnął różnice:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas ty chyba nie jechałeś tym aucie jak ono przkracza 6000RPM... lepsze 10L wachy niż krowa wódki jak dla mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono nie ma sprawy możesz siedzieć na fotelu obok...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja wyprzedzając chętnych ogłaszam, że jako pierwszy we wtorek (a jak się da wcześniej to i wcześniej:)) jade A4-monster by VTG/Bartte na stacje benzynową i leje 10 literków i śmigam :P:P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
doprawdy powiadam wam !! jutro czyli dzisiaj jest sądny dzień !! VTG is fighting with our A4 monster:) trzymamu kciuki i wieczorem albo wykres prosimy albo przewozisz nas we wtorek po kolei:) wiecie o kim mowa:)??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek jest nieśmiały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok to się zdzwonimy. Tylko ciut wcześniej sugeruje wpaść, żebyście zdążyli coś pooglądać przed przyjazdem psiarni:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Adamoo się nie pojawi to my się zwalamy do niego do knajpy :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na spota przyniose laptopa i plytki i jak tylko Adamoo przyniesie choć jedna płytke to wypale wam na miejscu. Pozatym będziemy słuchać turbinki...
-
Sekwencyjny ELPIGAZ - program pod interfejs (???)
skontaktuj się z Piotrkiem z Energy: www.egp.pl 22 810-00-90
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czas Ono jest dla mnie kosmiczny i wielkie gratulacja dla niego. Widać wspólne streety się przydały Bartek gdybyś pojechał to wciągnąłbyś stary nawet imprezy co po 14.8, 15 jeździły co było dla nas po prostu szokiem Już niedługo będziemy sie wspólnie zastanawiać nad turbiną dla mnie. Generalnie moja nie spełnia oczekiwań... w najmniej oczekiwanym momencie czyli przy 5200/5400rpm zmniejsza doładowanie i spada moc i moment. Dzień przed startem mierzyłem jeszcze auto na przenośnej hamowni Dyno. Chciałem się przygotować na wyścigi, wiedzieć kiedy dokładnie zmieniać biegi i do ilu ciągnąć... no i się dowiedziałem... szczegóły na spocie. Adamoo wiesz może to nie prawdopodobne ale mój magik od turbin zasugerował, że jak turbo zaczyna świszczeć to zelewa się je motor-lifem Hołowczyca. I w ten sposób jeżdzi się jeszcze kilka tysięcy lajtowo. Także ja polecam. Ten sam zabieg będe robił u siebie przed wyjazdem do USA. Bartek jutro jeżdzimy? :twisted: :twisted: dokatować turbine trzeba:D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie ale nie lepiej ustawić się już na miejscu? startujący muszą być sporo wcześniej żeby się zapisać itd. Ja proponuje już na bemowie. Zabiore laptopa i płytki to bym wszystkim wypalił po płytce??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popatrz na tą turbinke: http://www.greedspeed.com/applications/2002-2005_Audi_A4_FWD_B6_1.8t.aspx/11/2052/_K04_HP_Turbo_Kit_2002_2004_Audi_A4_1.8T jest bolt-on pod nasz kolektor. mnie chodzi przede wszystkim o charakterystyke jej pracy. Nie ma czekania na trzęsienie ziemi jak u Ciebie tylko ona się wkręca jak ta moja juz od 2200rpm. Gdyby mi ktoś zagwarantował, że na GT28rs będzie w stanie zrobić mi taka charakterystyke to spoko. I dochodzi jeszcze jedno: przy K04 idą wtryski od TT 380cc a do twojej 440cc nie musze mówić co to oznacza:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak powiedział komisarz Ryba w Kilerze: "BEDE" :twisted: a tak na poważnie to dopiero teraz o tym pomyślałem. Czemu nie, w końcu wszystko to co robimy to jest zabawa. a przy serii pewnie nie zostane, teraz zastanawiam się nad wyborem turbiny. Nie chce podchodzic pod 300km żeby nie kusiło. 260 to jest to co mnie interesuje. K04. Tak myśle na dzień dzisiejszy...