Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
owszem szkodzi nie masz napisanego programu pod BOVa, komputer będzie wywalał błędy co jest w zasadzie niczym ale jak auto będziesz miał przelewane benzyną to EGT wzrośnie, i wtedy robi się problem. Wskaźnika egt nie masz bov w serii działa bez problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poczekam na twoje reakcje po laniu paliwka do baku narazie delikatnie zwracam uwagę na zurzycie paliwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla dźwięku są zestawy z głośniczkiem :)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio ja już teraz Ci mówie, że źle robisz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wciaz stoi i czeka na kase z warty... szkoda gadac...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jutro odbieram prawko więc możemy jechać do MM i nawet niech nas tam zamkną to plati pokaże co potrafi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomboy chlopcze dzwoń do mnie jak chcesz kupić tego 1.8Tq :twisted:
-
Maping silnika
:mrgreen: hehe
-
Maping silnika
a niech mnie może takie cuda to tylko na wyspach u nas jeszcze tego nie ma:) powodzenia z tym mapingiem ODRADZAM!!! ewentualnie jak sie zdecydujesz to pokaż wyniki z hamowni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ja pisze się pierwszy na rytualne przypalenie nowego nabytku Adamoo na spocie :twisted: kto wie, może do gnojówki się przekonam...
-
Maping silnika
kolego a możesz mi powiedzieć czy pytali cie o kod silnika?? Jaki masz kod silnika?? 225 KM jest IMHO astronomiczną wartością....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie koniecznie potrzebuje szybkiej odpowiedzi czytać i deklarować sie na 15.10 musze wyslac zaliczke po 30 zeta od łebka kto sie deklaruje niech wpisuje, że jedzie i podaje imie i nazwisko :P http://www.paintball.dojazd.prv.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno B6 TDi Q poszło zostaje B6 1.8Tq to co moje, mamy w piątek jechać z kompem Tomwujek mówi, że najpier musi się przekonać do autka:) [ Dodano: 2006-10-04, 22:26 ] nie dzięki, padaka jakaś właśnie obejrzałem fotki panowie:) no ładne rzeczy czyli dobrze, że mnie nie było bo mam jeszcze wciąż papierowe prawko, nowe będzie 10.10 dopiero...uff
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale zaciera się wyrok po jakiś 5 latach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie dzwoniłem na paintballa i wolne terminy maja na 20.10 jest takie zainteresowanie, że masakra... ja się pisze jak najbardziej, tylko którego painta wybieramy??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sugeruje biblioteke a frytki da się tam załatwić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzisz Japa, gdybyś zapamiętał nazwe urządzenia o kótre miałeś zapyta w VTG to byś już znał odpowiedź na twoje pytanie :twisted: odpowiedź brzmi: można ale jest to dość kosztowne:P
-
Zamiana xenon na bi xenon...
Wizard jakie masz żarniki u siebie?? jeżeli D1S to będą działały z bixenonem. napisz na mi na priv to Ci wszystko wytłumacze bo też to przerabiałem.
-
[B5 1.8TQ] gdzie zagazowac ?
a wlasnie, że można nie wiem jak z tdi ale bez tdi to nawet znajomegoa mam co jeździ na gazie w dizelku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i znowy Wisła popłynie w przeciwnym kierunku tego wieczora :mrgreen: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a masz moze teraz dostep?? bo szukam kodu grilla do B6 Sline chromowany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
którym dzikiem?? Dzikiem romatikiem Adamikiem czy żółwiem?? Ono przywieź etke na spota to zabiore lapka i sobie skopiuje
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
a ja sie podczepie, to kto mam zcrakowaną etke na zbyciu??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pan Japa to zmienia koncepcje średnio 5 razy na godzine:) ja uważam, że w końcu kupi Lancie:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja sie solidaryzuje z Żółwiem i wybieram benzynke:P