Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. czym się bawiłeś Adasiu, żeś go uszkodził ??
  2. Tomboy też macha genitaliami pod prysznicem:)
  3. Tomboyu za mało węglowodanów
  4. Kto zna szczegóły w sprawie ANDRZEJA ? i krówek??
  5. Tomboy a ja chce blondyne i czarną w jednym a c*p** rudą żeby miała załatwisz mi?? :twisted: :twisted: :mrgreen:
  6. Traviz jest dokładnie tak jak mówisz. Ale istotne znaczenie ma przebieg momentu. W tym przypadku korby są za***iście obciążone i to przy niskich rpm. Ale fakt faktem widziałem podobne wykresy na K04 1.8T z 420Nm przy 3300rpm. CTV powiedz nam jeszcze jaka to turbina?? :twisted: no chyba, że nie chcecie zdradzac tajemnicy...
  7. CTV czy podjęlibyście się wyrezania 1.8T AVJ z przepustnicą elektroniczną? i jeszcze wytłumaczcie mi Panowie bo niebardzo rozumiem ciśnienie doładowania spada od 3200rpm a przy 5000rpm tam gdzie jest moc max ma 0,7 bara... ło co chodzi?? a krzywa mocy od 2000rpm do 3000rpm to kurde taka pion, że wrażenia z jady muszą być bezcenne gorzej oczywiście dla korb kto wie ile wytrzyma niezakuty silnik...
  8. to na seryjnych wtryskiwaczach ?? :twisted: 380Nm!!!!! Ludzie nic tylko rezać u CTV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj wykres jak możesz
  9. Czy mogę zapytać ile waży Twoje autko ? Moje aż 1500 kg :shock: padlina Kunia jest lżejsza o koła
  10. nie rozczulaj się Lukas musi być lepiej!! min. 20 autek i fotki :twisted:
  11. Spocik klasa Ten 106 kręci 13,5 na ćwiartke :twisted:
  12. wcale nie musi nic powiedzieć a to, że przelałeś było dla mnie oczywiste YOł
  13. gdzie kupować wahacze misie?? hehehehehe poker rewela!!!!!!!!!!
  14. to wcale nie musi być turbina do regeneracji a np. zbyt duży poziom oleju nie wyciągajcie radykalnych wniosków Kunio program musi być pod BOVa pisany, to że tobie jeździ auto wcale nie oznacza, że jest mu z bovem dobrze :razz:
  15. Adamoo widziałem już to auto i blondi też. Nawet się z nią ciąłem i nie było tragedii. Blondi mógłbym od bidy zrobić.
  16. pokaż Lukas ten kibel Tomboya
  17. to znaczy, że na wiosne:) pewnie gdzieś w maju kupi :razz:
  18. to co panowie może zrobimy od razu grupowe?? kto zagada z żółwiem?
  19. tak sie wszyscy zachwycają tym świeceniem, że dzisiaj je wypucuje:)
  20. vtg unitronic
  21. nasze dupeczki sa najladniejsze
  22. Jak sie zamienisz stary na auta to póxniej będzie, że o widziałem to auto tu a to tam a to siam Tu 100 tam 200 siam 150 Niech nam Wisła płynie
  23. Bienio ty się zastanów co ty piszesz i podaj mi rozmiar IC od twojego kumpla bo musze w eltecu podać, żeby okreslił cene dla Ciebie i Adamoo.
  24. bo najpierw czip a potem instalka, passat jest bez programu dlatego jest straszną ślamazarą
  25. jest różnica jak ma być i bov i czip to trzeba zrobić program pod bova...czaicie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.