Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ludzie ja nie wziąłem telefonu dzisiaj ze sobą Lukas przyprowadz ludzi juz a miejsce. Pozdr
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
Chłopaki wy chyba mnie nie zrozumieliście:) A Kuniak to na bank Mnie nie chodzi o to, że zmienie zawias i pojade na hamownie i z 203 zrobi się 243 Mnie chodzi o przebieg krzywej strat mocy na kołach na hamownii. No weźcie się ogarnijcie:)
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
SREBRNE zrób ankiete lukas23: Poziu przeciez jest :razz:
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
Zdeniu bo liść będzie :mrgreen: to oświecić mnie jak można zmniejszyć straty mocy na kołach??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ulica Rakowiecka:) Biblioteka Policyjna:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
f*ck...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy moje 200 kucy starczy żeby zrobić tak na asfalcie?? :twisted: http://videos.streetfire.net/video/b1bb9d1b-b0d7-448d-bc84-985300b1c0e7.htm
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
Właśnie jest w drodze do mnie taki zestawik : Jest to orginalne zawieszenie sportowe z A4 B6 1.8TQ teraz pytanie generalne: Czy i o ile mozliwy jest wzrost mocy na kołach??
-
BiTDI
ma, w 607 ale tam jest v6:P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będę mam małe upominki dla Platiego za pomoc i dla Lukaszka za taxi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczcie co dla was znalazłem dla rozluźnienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwiu a kiedy ten subarak przyjedzie do nas na spota??
-
BiTDI
ale mowisz o 2,5? czy 3.0 ??
-
[a4 1.9 tdi]- prośba o analize loga
Gdzie był robiony soft??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak jest obecnie pogromcą większości fur w stolycu:) trzeba poczekać na 1.8T po modach... :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a'la ?? to jest 100% auto sportowe - czytaj: amierikańce tak myslą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo nie myślałeś żeby się do poloneza przesiąść?? kurde zawsze parking strzeżony w wawie. Tomboyu...weź że pochamuj emocje. I ogłaszam, że jestem pierwszy który zasiądzie za sterami nowej fury pana prezesa!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tych warunków oniak postawiłeś, że nie masz szans
-
tuning fabryczny
dobra, nie będe się za nimi wstawiał CTV czy ogarniacie może coś z moim AVJ?
-
[b5 1.9 90KM] źle wchodzą biegi
Ja mam podobne problemy, czasem z 2 jest problem. Murzyn czy to jest droga zabawa z tymi synchronizatorami??
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
Również polecam program na początek. A potem kolejne mody. Stopniowanie u umiar to podstawa...kolega ma nick Kunio a nie Kunia btw.
-
felgi od rs
to jakie koszta tych feluni??
-
B6 Lakierowanie plastików
Hugo możesz napisać ile płaciłeś za całość roboty??
-
tuning fabryczny
Nie popadajmy w skrajności... Raz mu się zdażyło spieprzyć i to polskie auto a wy już krytykjecie
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
:shock: :mrgreen: