Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. no ja wjechałem do mojej starszej na hale i potem jeszcze śmigałem ale juz wiem, że najpierw fela o potwem zimówki!!! trzeba tam ćwiczyć Panowie swoje umiejętności:) Oniak ja to skakałem, kląłem i wogóle prawie gacie pobrudziłem jak widziałem co ty robisz Adamo ma nową ksywke od dzisiaj : KAMIENNA TWARZ :d
  2. o 20 spotykamy sie na stacji Statoil, róg ulicy Połczyńskiej i Dzigowej.
  3. Nie ma sprawy szefie i oby jak najmniej takich przejażdżek :/ a autko dostało notlaufu, jak je zgasiłem i odpaliłem ponownie, dopiero zaczęło pożądnie jechać. chyba przeładowanie turbinek...
  4. a ja moge Cię pouczyć prawidłowych upadków
  5. wieczorkiem wit.s puść mi swojego koma na PW kto jeszcze?? Miejsce jest okolo 10km od centrum.
  6. kto się dzisiaj z nami ślizga?? Mam fajną miejscówke. pisać!! :diabelek:
  7. ta S4 z linka niby obniżona a wygląda jakby miał standardowy zawias nic co mam naklejke vtg z boku nie biorę pod uwage zima i śnieg = quattro fun
  8. Te same zagary załozyłem do siebie masz 2 opcje: 1. Wyjąć wskazówki i przełozyć same tarcze - jest to prosty zabieg tylko jest kwestia wpięcia tych wskazówek dokładnie tak samo z powrotem 2. przeprogramować immo i wsadzać całe kompletne od S4 - CTV jest w stanie coś takiego zrobić napisz mi na co się zdecydujesz to powiem Ci co dalej robić
  9. będą sesje indywidualne
  10. jeżeli moge sie spytac o cene kołeczek z oponkami to poprosze na PW :diabelek:
  11. a ja zapodam majtki w tym kolorze
  12. OFICJALNIE PROSZę WSZYSTKICH O POSZUKIWANIE S4 DLA POŹKA
  13. milcze tylko w sprawie turbinki... ale będzie KOKSowa jak to Adaś mowi
  14. panowie skrzynia zdjeta... tarcza+docisk+koło masowe odelżone made by Radzikowski :diabelek: :diabelek: starczy do 350KM a miałem tylko zlikwidować delikatny wyciek...
  15. Słyszałem, że Żółw będzie szastał groszem
  16. poziek odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6/B7
    Ja to przerabiałem wyskoczył wam taki siłownik, teleskopik trzeba go po prostu wcisnąć z powrotem, ja go zakleiłem klejem z pistoletu termokurczliwy się zwie czy jak?? schowek musicie cały wyjąc do tej operacji :diabel2:
  17. a Lukas to się już zasadził na moje B6 jak się dowiedział o mich ciągotach do zakupu S4 Lukas powiem ci jeszcze, że tylny deferek jest zalany świerzutkim Motulem i uszczelniony Skrzynia Valvolinem od Adamoo. Silniczek olej co 7 000 wymieniany hehe Malina
  18. Prułem jak dzik warszawski puławską do Imoli Niczym gokartem mknąłem zmieniając pasy jak wściekły aby ujrzeć, dotknąć, wąchnąć auto legende, auto do którego zakupu tak wytrwale Cię namawiałem
  19. heheheheheheh dobre, dobre: Żółwiu jesteś masterem forum
  20. masz oniak jednego suta ?? :diabelek:
  21. jade na baseny z Wami ale tylko jak będzie Ono hehe
  22. fakt polarek jest ciepły i WIELKI
  23. Norbi strzelam focha !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.