Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jednym słowem brudny kibel... panowie na poprawę nastroju proszę mobilizować mnie i przypominać, że urodzinki robie dla kulturalnych, uczciwych, ułożonych ludzików z A4 klub info o lokalu w krótce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś temat naliczania/obliczania nie jest wesołym tematem na forum :diabelek: :diabelek: :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buahaha :diabelek: :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo ze mną jedzie. Ktoś jeszcze chętny??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Misiu nie wiem czy okiełznasz te moc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapytam czy pracuje w niedziele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto reflektuje w piątek 5.01 ??
-
[B5 1.8TQ] quattro tylny most
poszukaj moderatora o nazwie ctv
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jadę do Krakowa na korekte softu vtgowskiego kto chciałby powozić w te i w tamte?? wycieczka 6.01
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy Lukas już wylądował czy wciąż leci ??
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
pikne !! chętnie odkupie w kwietniu/maju
-
[B5 1.8TQ] quattro tylny most
zagadaj z CTV albo szukaj firmy uniparts na allegro. Są na bank. Sam będe wymieniał po nowym roku ale orginały.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buahahaha!!!!!!!!!!! DOBRE coś czuje, że dostaniesz z liścia [ Dodano: 31-12-2006, 11:20 ] szukam kierowcy na 6.01 do Krakowa - mam rękę w gipsie
-
[ALL TDI]Pierwszy bieg w klekocie hmm czemu taki krótki ?
będziesz strzelał z 2 i sprzęgła na bemowie
-
[B5 AAH] Chip z allegro zobacz i wypowiedz sie!
Unitronic ??
-
[B5 AAH] Chip z allegro zobacz i wypowiedz sie!
rex jesteś optymistą : tyle razy było pisane na forum, że te CZipy są nierealne. Proszę, odpuść.
-
[B5 AEB] Turbina 1.8T
podjedź w niedziele na spota w Lublinie to chłopaki zdiagnozują Ci auto. Mnie ten świst się osobiście bardzo podoba
-
Stożek, filtr
wkładka K&N w 1.8T nie dała nic, kompletnie nic mierzone na hamowni na ori puszcze i na wkładce :053:
-
[ALL] 1.8T Q - jakie spalanie? :)
trasa wawa-poznań wawa spalanie przy 120-130km/h 8,2 Litra Wawa ruch miejski 11,4-12 litrów
-
CHOJNACKI MOTOR SPORTS
zajmuje sie Chojnackiego sobie odpuść
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WESOŁYCH ŚWIĄT dla A4 WARSAW TEAM :diabel:
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
lubie wasze poczucie humoru chlopczyki Kunia liste wykonanych modifikacji też lubie dobra kończe ten temat:) niewiele się dowiedziałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ludziki sorki, ze nie wpadelm ale nie mialem zupelnie mozliwosci, do tego do cholery nie zabralem telefonu ech... zyczenia jeszcze bede skladal
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
ja nie bede ci misiu wypominał ale w swim aucie zrobiłeś : fele \\ reszte już miałeś o robieniu możesz się odemnie uczyć buziaczek:)
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
sztywniejsza zawiecha= lepszy start = brak siadania auta na d*pie (co można obejrzeć na filmikach z Wólki) = lepszy czas na 1/4 = objechanie padliny Kunia:) z ładnym czarnym zamalowanym grillem przebieg krzywej a nie wzrost mocy źle się wyraziłem