Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. jednym słowem brudny kibel... panowie na poprawę nastroju proszę mobilizować mnie i przypominać, że urodzinki robie dla kulturalnych, uczciwych, ułożonych ludzików z A4 klub info o lokalu w krótce
  2. coś temat naliczania/obliczania nie jest wesołym tematem na forum :diabelek: :diabelek: :diabelek:
  3. buahaha :diabelek: :diabel2:
  4. Adamoo ze mną jedzie. Ktoś jeszcze chętny??
  5. Misiu nie wiem czy okiełznasz te moc
  6. zapytam czy pracuje w niedziele
  7. a kto reflektuje w piątek 5.01 ??
  8. poszukaj moderatora o nazwie ctv
  9. Panowie jadę do Krakowa na korekte softu vtgowskiego kto chciałby powozić w te i w tamte?? wycieczka 6.01
  10. Czy Lukas już wylądował czy wciąż leci ??
  11. pikne !! chętnie odkupie w kwietniu/maju
  12. zagadaj z CTV albo szukaj firmy uniparts na allegro. Są na bank. Sam będe wymieniał po nowym roku ale orginały.
  13. buahahaha!!!!!!!!!!! DOBRE coś czuje, że dostaniesz z liścia [ Dodano: 31-12-2006, 11:20 ] szukam kierowcy na 6.01 do Krakowa - mam rękę w gipsie
  14. będziesz strzelał z 2 i sprzęgła na bemowie
  15. rex jesteś optymistą : tyle razy było pisane na forum, że te CZipy są nierealne. Proszę, odpuść.
  16. poziek odpowiedział(a) na mar-mis temat w 1.8T
    podjedź w niedziele na spota w Lublinie to chłopaki zdiagnozują Ci auto. Mnie ten świst się osobiście bardzo podoba
  17. wkładka K&N w 1.8T nie dała nic, kompletnie nic mierzone na hamowni na ori puszcze i na wkładce :053:
  18. trasa wawa-poznań wawa spalanie przy 120-130km/h 8,2 Litra Wawa ruch miejski 11,4-12 litrów
  19. zajmuje sie Chojnackiego sobie odpuść
  20. WESOŁYCH ŚWIĄT dla A4 WARSAW TEAM :diabel:
  21. lubie wasze poczucie humoru chlopczyki Kunia liste wykonanych modifikacji też lubie dobra kończe ten temat:) niewiele się dowiedziałem.
  22. ludziki sorki, ze nie wpadelm ale nie mialem zupelnie mozliwosci, do tego do cholery nie zabralem telefonu ech... zyczenia jeszcze bede skladal
  23. ja nie bede ci misiu wypominał ale w swim aucie zrobiłeś : fele \\ reszte już miałeś o robieniu możesz się odemnie uczyć buziaczek:)
  24. sztywniejsza zawiecha= lepszy start = brak siadania auta na d*pie (co można obejrzeć na filmikach z Wólki) = lepszy czas na 1/4 = objechanie padliny Kunia:) z ładnym czarnym zamalowanym grillem przebieg krzywej a nie wzrost mocy źle się wyraziłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.