Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. ono poważnie o tej glebie myślisz?? Bo jak chcesz to uruchomie pol-amer transport
  2. Numer znajdziesz na obudowie sterownika. Trzeba odkręcić plastikową pokrywę na podszybiu od strony kierowcy. Chyba, że Vag'iem i nic nie trzeba odkręcac hehe dokładnie to chciałem napisać
  3. no dobry spocik był dziewczynki do kogo się zgłosić po fotki moich RH ??
  4. nie pierwszy raz widzę, że tego typu czipsy dają radę. Ostatnio na sr.pl widziałem gościa z bardzo przyjemnym programem do tdi. tak czy siak AEB wiele zniesie
  5. poziek odpowiedział(a) na Nozze temat w 1.8T
    regulacja w n75 ?? jesteś pewien??
  6. delikatny overboost, fajny program!! napisz mi na pw u kogo robiłeś.
  7. no właśnie, miałem wpaśc do oniaka w weekend na kawke ale w starachowicach byłem, kiedy zatem do oniacza??
  8. przecie to żarty
  9. poziek odpowiedział(a) na Nozze temat w 1.8T
    przydałoby się podpiąć pod vaga twoją bryczke...
  10. to chyba zależy czy da się postawić żagiel
  11. może byc po pewnym czasie, niestety.
  12. panowie sugeruje trening przed wyjazdem na zlot
  13. Panowie co z ta jazdą na lotnisku ?? !! i co jest z autem sembisa??
  14. Panie Łukaszu...skad znał twoje imie??
  15. czujnik temperatury cieczy chłodzącej masz do wymiany nie jest to drogi zabieg. DIY masz opisane tu: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/ECTsensor.html
  16. Panowie załozyłem zimówki... i jest żałoba bo jeżdzi się lipnie. Ani to zarzuci dupcią, ani to straci przyczepność, ani to bokiem pójdzie... jednym słowem lipka. miszelinki alpin nie pozwalaja nawet cipinki sie kołom zabuksować. Nawet jak włącze esp to się prawie wcale nie załącza... trza czekać na opady bo kurde dzisiaj juz B. były bez sniegu a łuk odśnieżony do czarnego :/
  17. sorki, że odgrzewam kotleta ale chciałem sie jeszcze raz zapytać o spadek ciśnienia doładowania a ciągły wzrost mocy...Czy ktoś mi potradi to wytłumaczyć??
  18. Prins Jaki budżet masz na te instalacje??
  19. jutro zakaładam zimowki.... dzisiaj miałem godzinny postój na polu, zakopany w śniegu :D kto wie, może nawet zaczne jeżdzić z ESP ON :fuckyou2:
  20. a ja wam powiem, że sam naped 4x4 to nie wszystko... wczoraj dawalismy na placu i niby fajnie jedziesz łuki, zakręty, bączki ale bez zimowych opon nie masz nad tym tak wielkiej kontroli... Ja jeżdziłem na letnich a Ono na zimowych. Różnica w prowadzeniu była naprawde spora. Szczególnie kontry, moje auto reaguje na kontre z opóźnieniem a Ona praktycznie natychmiast. Morał: 4x4 plus zimówki = banan
  21. Panowie czego tu się cykać ?? Pojeżdziliście trochę, wiecie co robić ja dzisiaj znowu jade.
  22. poziek odpowiedział(a) na norek temat w Audi A4 B5
    skrzynia, wał napędowy, dyferencjał, tylne wachacze, amorki, skprężyny i pewnie wiele innych rzeczy powinieneś się spokojnie w 10 kaflach zmieścić powodzenia!!
  23. ja coś o parapetówie słyszałem....
  24. te same subaraki spotkałem u siebie w Jankach jak zjechałem jeszcze pokręcić ale jednak B najlepsze!! 110 km/h poślizgiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.