Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono poważnie o tej glebie myślisz?? Bo jak chcesz to uruchomie pol-amer transport
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Numer znajdziesz na obudowie sterownika. Trzeba odkręcić plastikową pokrywę na podszybiu od strony kierowcy. Chyba, że Vag'iem i nic nie trzeba odkręcac hehe dokładnie to chciałem napisać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dobry spocik był dziewczynki do kogo się zgłosić po fotki moich RH ??
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
nie pierwszy raz widzę, że tego typu czipsy dają radę. Ostatnio na sr.pl widziałem gościa z bardzo przyjemnym programem do tdi. tak czy siak AEB wiele zniesie
-
[B5 AEB 1.8T] Zawor N75
regulacja w n75 ?? jesteś pewien??
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
delikatny overboost, fajny program!! napisz mi na pw u kogo robiłeś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie, miałem wpaśc do oniaka w weekend na kawke ale w starachowicach byłem, kiedy zatem do oniacza??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecie to żarty
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hehe dobre
-
[B5 AEB 1.8T] Zawor N75
przydałoby się podpiąć pod vaga twoją bryczke...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba zależy czy da się postawić żagiel
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
może byc po pewnym czasie, niestety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie sugeruje trening przed wyjazdem na zlot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie co z ta jazdą na lotnisku ?? !! i co jest z autem sembisa??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie Łukaszu...skad znał twoje imie??
-
lampka check engine pomocy
czujnik temperatury cieczy chłodzącej masz do wymiany nie jest to drogi zabieg. DIY masz opisane tu: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/ECTsensor.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie załozyłem zimówki... i jest żałoba bo jeżdzi się lipnie. Ani to zarzuci dupcią, ani to straci przyczepność, ani to bokiem pójdzie... jednym słowem lipka. miszelinki alpin nie pozwalaja nawet cipinki sie kołom zabuksować. Nawet jak włącze esp to się prawie wcale nie załącza... trza czekać na opady bo kurde dzisiaj juz B. były bez sniegu a łuk odśnieżony do czarnego :/
-
Gdzie Chipować benzyne ?
sorki, że odgrzewam kotleta ale chciałem sie jeszcze raz zapytać o spadek ciśnienia doładowania a ciągły wzrost mocy...Czy ktoś mi potradi to wytłumaczyć??
-
ma moze ktos gaz w 1.8 T quattro???prosze o rade
Prins Jaki budżet masz na te instalacje??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro zakaładam zimowki.... dzisiaj miałem godzinny postój na polu, zakopany w śniegu :D kto wie, może nawet zaczne jeżdzić z ESP ON :fuckyou2:
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
a ja wam powiem, że sam naped 4x4 to nie wszystko... wczoraj dawalismy na placu i niby fajnie jedziesz łuki, zakręty, bączki ale bez zimowych opon nie masz nad tym tak wielkiej kontroli... Ja jeżdziłem na letnich a Ono na zimowych. Różnica w prowadzeniu była naprawde spora. Szczególnie kontry, moje auto reaguje na kontre z opóźnieniem a Ona praktycznie natychmiast. Morał: 4x4 plus zimówki = banan
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie czego tu się cykać ?? Pojeżdziliście trochę, wiecie co robić ja dzisiaj znowu jade.
-
[B5 1.8T AEB] Napęd Quattro
skrzynia, wał napędowy, dyferencjał, tylne wachacze, amorki, skprężyny i pewnie wiele innych rzeczy powinieneś się spokojnie w 10 kaflach zmieścić powodzenia!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja coś o parapetówie słyszałem....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te same subaraki spotkałem u siebie w Jankach jak zjechałem jeszcze pokręcić ale jednak B najlepsze!! 110 km/h poślizgiem