Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. osz kurde nie ogoliłem się
  2. tylko te w poślizgu wybierz :biggrin: :smile: :twisted:
  3. FMIC 700 ?? :twisted: chyba sam icek El-tek bierze 1000 zeta za samo orurowanie
  4. jutro nie polatamy bo akurat około 24 wpadły odśnieżarki fajnie się latało na zimówkach w końcu jest kontrola nad autem
  5. Spanky chyba nie widziałeś jak wyglądają po jednym sezonie te badziewia... ścierają się jak naskórek
  6. Alan nie zaczynaj, proszę. Musi by jakies zycie na osiedlu :smile: a w sumie to czemu nie KOVALIOFf więc jedź do ...... Diagtroników w Jankach, pisza za***iste, wyjechane w kosmos programy i nawet z nitro w dizelkach strzelają :twisted:
  7. Hi dude you should have drove to Poland on rs4 wheels 17" that's a reasonable size How much time do you have? When do you go back? You can call me at 602-636-918 I'll try to help ya.
  8. a mnie sie wyniki nie podobają, jakaś lipa
  9. palpitacje o wiele mocniejszą niż ta popierdółka 3.0 w benzynie
  10. Żółw z bratem odrobią pańszczyzne następnym razem...
  11. auta nie były mierzone na 3 czy 4 od 1000rpm do odcinki więc nie ma się co sugerować wykresami... czas się liczy :exclaim: :twisted: o kurde zaczynam rozumieć [ Dodano: 21-02-2007, 13:02 ] 7.9 do setki według Gtecha oniaka czyli prawie seria lol
  12. Alan nie zaczynaj, proszę.
  13. piszesz, że przed wymianą głowicy tego nie było a po wymianie dzieją się dziwne rzeczy i liczysz, że to będzie filtr do wymiany ??
  14. już poprawona ale panowie powiem wam, że autko skubidubi naprawde super jedzie, i mozna jeszcze śmiało urwać 0.2-0.3 sekundy juz nie wspominajac o moim ślizganiu przy ruszaniu pierwszy raz doświadczyłem buksowania kół w mojej ciężkiej quattrówie na czarnym asfalcie wcześniej działo się to tylko na sniegu także wczoraj banan na twarzy i dzisiaj się obudziałem z kolejnym bananem Luki ide montowac bixenony !!
  15. bardziej będzie ci się na letnich podobało niz na zimówkach... wierz mi
  16. rozmawiała taka ze mną raz... ja zacząłem rozmowe ostro (musiałem ją opierdzielić za coś) a skończyłem jak potulny baranek... nawet ją przepraszać chciałem, że wogóle coś chciałem...
  17. To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro... [ Dodano: 21-02-2007, 00:11 ] ten cały miesiąc będziesz miał wysokie spalanie potem zaczniesz bić rekordy oszczędności potem zrobisz jakieś mody i znowu podskoczy spalanie a potem przestaniesz wogóle zwracać na to uwagę... tak jak ja leje i nie patrze ile bo zawsze do pełna...
  18. KOKS/KOKS/KOKS/KOKS/LANS/LANS/KOKS/LASKI/LASKI/LASKI/BAUNS/BAUNS/ORGAZM.... jechałem tym maleństwem, mierzyłem gtechem, posmyrgałem po gałce, posłychałem silnika... GRATULUJE
  19. A ja jutro montuje bixenony... pozazdrościłem Lukasowi :twisted:
  20. Sorki ale temat odlotowej strumienicy już był. Konkluzja była taka, że lepiej wstawić gładką rurkę
  21. Ono ty fajterze, mów jak wiesz
  22. Właśnie kręcę akcje z pomiarami na przenośnej hamowni Dyno, będą zaraz po zlocie w Wiśle... Dam wam znać... Cena z FWA/AWD to 50 złotych
  23. Podajcie mi numer telefonu, dam go mojej kumpeli z call center:) Ta to każdego przekona:) Szkolona była...
  24. co to jest jabłko ?? Lookier jutro jestem u ciebie po wiesz co
  25. Autko jest KOKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.