Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. będzie piekne nowe:) nawet mnie podpasowały:)
  2. Kunio fele zmienia, w końcu dobrze robi
  3. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kat wywalić, świece wymien ić no nic trudnego
  4. :564: a ja się nie mogę doczekać
  5. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    paliwo?? strzelam
  6. oj chłopcy
  7. mam w schowku dojade może zmieniając biegi lewą ręką
  8. Forge daje 3 różne sprężyny o różnej twardości. Muszę zmienić na twardszą czerwoną Twój kolor ulubiony misiaczku Adamoo dawał max całą drogę ale zwalnia przed skrzyżowaniami
  9. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jak działa u ciebie poziomowanie ??
  10. to napisz dokładnie z jakej wtyczki pociągnąłeś sygnał?
  11. dopiero zasiadłem do kompa. Walka z moją maniurą trwa czyli nadal nie jest do końca dobrze. Zakładam nowy przepływomierz i twardszą sprężyne do DV. Ponoć mam dziure w dolocie, która ujawnia się przy dużym przepływie powyżej 5000rpm. Będzie FMIC będzie szczelnie :diabel2: Soft jest bezpieczny, na bogato, AFR prawidłowy. Moc i moment to samo co podpisie. Narazie to padaka Kuniaka będzie obstrana przez moje dwie odblaskowe rurki wydechowe Z ciekawostek powiem wam, że soft VTG żądał od mojej k03 ponad 2 bary ciśnienia Dziki nie ma co ADASIOO DZIęKI ZA POMOC !!
  12. Przasnyska 3 prosić Adama Grzybka
  13. ja che więcej takich !!!
  14. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kupujesz zatem jarzma od 312mm plus tarcze i zacisk zostawiasz ten sam ! proste. W B6 większe jarzma są od 3.0 benz a b5 nie wiem?? 2.8??
  15. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Murzyn sprawdź średnice tarcz z przodu. Gdybyś miał 288mm wtedy jest git bo zakładasz tylko inne jarzma a zaciski zostają te same i wkładasz tarcze 312mm I to już jest fajna rzec
  16. Al_Capone, trzeba go zwyczjnie odmulić co zostanie zrobione na spocie...jak wpadniesz :diabelek: :diabel2: później już nie będzie nic narzekał
  17. Jedź z tym na ulice Przasnyską 3 i proś Adama Grzybka.
  18. Możesz opisać dokładniej co się dzieje z autem? Czy puszcza może dym z tyłu? Próbowałeś odpinać przepływomierz?
  19. oj sprawdzilbym wrażenia z jazdy... :diabel2: :diabelek:
  20. poziek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    poziek - na skype POZIEK01
  21. poziek odpowiedział(a) na mar-mis temat w 1.8T
    :galy: :galy: :galy: :galy: dobra metoda ja w zimie to śnieżkami w nie rzucam
  22. łono jeszcze byśmy g-techa zabrali aby porobić sprawdziany na obwodnicy w Białobrzegach... :diabelek: :diabelek: :diabel2: :diabel2:
  23. a mnie się czarne podobają najbardziej :diabel2: :diabelek:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.