Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie piekne nowe:) nawet mnie podpasowały:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio fele zmienia, w końcu dobrze robi
-
[b5 2,8] brakuje Nm
kat wywalić, świece wymien ić no nic trudnego
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
No fajna sprawa:)
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:564: a ja się nie mogę doczekać
-
[b5 2,8] brakuje Nm
paliwo?? strzelam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj chłopcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam w schowku dojade może zmieniając biegi lewą ręką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Forge daje 3 różne sprężyny o różnej twardości. Muszę zmienić na twardszą czerwoną Twój kolor ulubiony misiaczku Adamoo dawał max całą drogę ale zwalnia przed skrzyżowaniami
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jak działa u ciebie poziomowanie ??
-
Wstawienie navi plus do b5
to napisz dokładnie z jakej wtyczki pociągnąłeś sygnał?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopiero zasiadłem do kompa. Walka z moją maniurą trwa czyli nadal nie jest do końca dobrze. Zakładam nowy przepływomierz i twardszą sprężyne do DV. Ponoć mam dziure w dolocie, która ujawnia się przy dużym przepływie powyżej 5000rpm. Będzie FMIC będzie szczelnie :diabel2: Soft jest bezpieczny, na bogato, AFR prawidłowy. Moc i moment to samo co podpisie. Narazie to padaka Kuniaka będzie obstrana przez moje dwie odblaskowe rurki wydechowe Z ciekawostek powiem wam, że soft VTG żądał od mojej k03 ponad 2 bary ciśnienia Dziki nie ma co ADASIOO DZIęKI ZA POMOC !!
-
Gdzie w wuwua dobry warsztat? (gwintowany zawias)
Przasnyska 3 prosić Adama Grzybka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja che więcej takich !!!
-
[B5] upgrade hamulcow-zaciski od S/RS
Kupujesz zatem jarzma od 312mm plus tarcze i zacisk zostawiasz ten sam ! proste. W B6 większe jarzma są od 3.0 benz a b5 nie wiem?? 2.8??
-
[A4 B5 2.8] Jaki olej do skrzyni????
Motul
-
[B5] upgrade hamulcow-zaciski od S/RS
Murzyn sprawdź średnice tarcz z przodu. Gdybyś miał 288mm wtedy jest git bo zakładasz tylko inne jarzma a zaciski zostają te same i wkładasz tarcze 312mm I to już jest fajna rzec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Al_Capone, trzeba go zwyczjnie odmulić co zostanie zrobione na spocie...jak wpadniesz :diabelek: :diabel2: później już nie będzie nic narzekał
-
2.7 Biturbo turbina gaśnie
Jedź z tym na ulice Przasnyską 3 i proś Adama Grzybka.
-
[B52,7 bt] silnik trzesie na boki
Możesz opisać dokładniej co się dzieje z autem? Czy puszcza może dym z tyłu? Próbowałeś odpinać przepływomierz?
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
oj sprawdzilbym wrażenia z jazdy... :diabel2: :diabelek:
-
Skype
poziek - na skype POZIEK01
-
[B5 AEB] Turbina 1.8T
:galy: :galy: :galy: :galy: dobra metoda ja w zimie to śnieżkami w nie rzucam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łono jeszcze byśmy g-techa zabrali aby porobić sprawdziany na obwodnicy w Białobrzegach... :diabelek: :diabelek: :diabel2: :diabel2:
-
Jakie lampy: chrome vs black
a mnie się czarne podobają najbardziej :diabel2: :diabelek: