Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. ptaszku mój dzisiaj było mierzone gtechem oniaka
  2. No to ja jeszcze się nie będe wypowiadał o Lukasku ale moje 1.8TQ wykręciło 6,5 do paczki i 15.3 na 1/4 ale ale JEST SZOKUJĄCA WIEŚć DLA NORBIEGO!! przekaże Ci ją właściciel tego monstrum... czekamy
  3. zeby ci tylko to nie bylo potrzebne jak za duzo wypijesz :twisted: widzę, że wszystkim humor dopisuje
  4. To jest doświadczenie a nie stereotyp. Chyba już nic więcej się tu nie da napisać. Dostałeś dobre rady, skorzystaj.
  5. To się nie wkurzaj tylko posłuchaj gościa, który wie co mowi bo siedzi w temacie silników tdi. Sam chciałem kupić 2,5tdi ale NA SZCZęŚCIE nie kupiłem
  6. Lukas myślę, że dla nas najlepszym wyjściem będzie Evo :twisted:
  7. pet3r, zwróć uwagę co autor postu chce zrobić - wsadzić większe turbo itp. Silnik 2,5tdi nie jest podatny na tuning w takim zakresie jak 1.9 / patrzmy pod kontem tuningu :twisted:
  8. e to zwykly pazdzioch dokładnie
  9. CTV ma racje kolego, niestety dla Ciebie ma racje kiepski silnik Ci się trafił
  10. najpierw zrób czipa a potem zakładaj gaz
  11. O 14-tej bierze się za autko Tora, a wcześniej mam nadzieje umówić sie z Andrzejem na wymiane pompy ABS-u. Tak więc wtorek spędzam w Jankach :confused: to chyba cie odwiedzę namówisz diagtroników, żeby mi immo w zegarach przeprogramowali
  12. Fajne furaki Obydwa
  13. Lookier, na poważnie mówisz z tymi zniżkami?? Bo miałbym dwie rzeczy : przepływke i stabilizator tylni od rs4
  14. 7 pączków dobije do 10 spokojnie ale juz mnie wątroba ciśnie
  15. dajcie znać ile masters kosi na pomiar 4x4
  16. trzeba ogarnąc jedzenie po obiadokolacji, osobiście zawsze głodnieje o 24 nie ma tam kebabu w pobliżu ??
  17. i kapselek na pamiątke oddają
  18. wit.s ty to widzę masz ostatnio pecha trzeba sobie na zlocie odbić
  19. dopiero teraz zobaczyłem tego bzyka. Pomysł odważny. Na szczęście doczytałem się, że to jest demo car... :twisted:
  20. doktor Lukas dobrze brzmi tylko z czego ?? jaka dziedzina ??
  21. dla mnie sesja poprawkowa to sesja właściwa dlatego też do niej będę się uczył
  22. pisałem już o tym... zimówki powoduja, że nie włącza mi się esp... to powinno mówić wszstko
  23. pijany błem zresztą....
  24. ja też widziałem jak oniak już się rozgrzewał do akcji mieli chłopaki szczęście
  25. ja pełną bombe zapodaje tylko na Broniszach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.