Treść opublikowana przez poziek
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
"Eeyy" by Lookier "naleśniki....KOMU!!!!!???" by blondi w ambasadorze "poproszę kawke...tylko wie Pani taką BIG" by Ono
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
przepraszam ale kto wpoedział, że Murzyn nie ma włosów?? a kurtke z konia widzieliście??
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
OK, strumienicy mówimy jednogłośnie nie. Tyle w tym temacie.
-
ktos z VAGiem z piaseczna lub okolic pomoze?
Może ty masz ochote wpaść na spocik do Fortu Wola na pewno Ci pomożemy.
-
[B5 1.8T AEB] Ciśnienie turbo i pomiar
no i dobrze dokonywałeś pomiaru, a wskaźnik zamontuj sobie na stałe. ZAMYKAM
-
Montaz ksenonow z prawdziwego zdarzenia
jest możliwość zrobienia tego w każdym serwisie, cena około 8 tysięcy złotych z robocizną, daj znać jak się zdecydujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie przyciemniamy ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mialem dzisiaj jechac ale wciaz nie wiam jak przyciemnić.... Witek kiedy będziesz miał fure? [ Dodano: 06-03-2007, 12:50 ] jestem gotowy już dziś jechać... Adam dzwoń i umawiaj nas i wytarguj rabat - tobie idzie to najlepiej :twisted: [ Dodano: 06-03-2007, 12:51 ] No dobra przekonałes mnie, tzn ja je załączam tylko z jednego konkretnego powodu, bardzo mi się podobają, chyba sobie jakieś na tapete w lapie ustawię Obrazek Obrazek Te zdjęcia panienek które się ostatnio pokazały w ,, na luzie" to nic w porównaniu z tymi powyżej. No co trochę radości dla kobiet tez być musi. A tak swoją drogą to fajniutkie te wasze brzuszki :biggrin: kurde nie pamiętam tego pozowania... Brynia coś ty mi dolewala do kielicha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam jeszcze siniaki :twisted: panowie tak z innej beczki, jak mocno przyciemniać szybki?? robie przód też
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
akurat nie tylko A. robił kręcenie suta :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
tak tak hity będą w nowym wątku :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na rozładowanie emocji fota z prezesem tutaj wymiękam... a to będe od dzisiaj wklejał jak ktoś mnie wpieni:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
powiedziałbym, że różowe, wilgotne, ciepłe... :twisted:
-
Z 90 na 115
było używaj opcji szukaj hasło czip, program, tuning użytkownicy rogal i ctv, v-piro
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
JUŻ PRAWIE WPADŁEM W SZAU :twisted: :twisted: używaj opcji "szukaj" :twisted:
-
Mycie silnika A4 1,8 turbo
vag-com koniecznie mógł wejśc w tryb awaryjny ale to powinno ci się wyświetlić na desce... :confused:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
,, ja wprawdzie jestem ośka, ale jak walnę jeszcze ze dwa to już na pewno będę Quattro" dobry tekst jeszcze mi się przypomniało w najlepszej knajpie tekst blondi, kręcone włoski: "naleśniki.....KOMU!!!!!!!!!!! " tekst odlot
-
Zdjęcia ze zlotów
fotki Cuberka
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Kaziu to było Łódź-Warszawa 1:0 chodziło o toasty, że Łódź wygywa kolejnym toastem, tylko powinni liczyć lepiej bo było ze 4:0
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
a kto tam w ogóle był :twisted: talib chyba nie :twisted: helikopterem go przywieźli
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
bo Adas musial myslec logicznie :biggrin: i mial GPSa obok Mon Cherry przestań bo leżę na podłodze i sie turlam ze śmiechu, aż mnie grzbiet boli :exclaim:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
wierzę wam na słowo, mnie tam przeciez nie było :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
własnie wczoraj rozmawiałem o tym z Rexem, i mam nadzieje, że dał sie przekonać
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Piter weź ty sie lepiej Taliba zapytaj ile km/h to było... :twisted: