Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja pozdrawiam Was wszystkich z Kosmosu, własnie jestem w ruskiej rakiecie
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
autko może być, ale już wiem, że nie chce S4
-
[A4 B6]xenony?
przetwornice podłączone pod H7 ?? Masz zestaw H7 xenon, w którym mocowanie żarnika ksenonowego jest dokładnie takie samo jak w żarówce H7. Wszystko działa dokładnie tak samo jak w zwykłej H7. Mam obecnie taki zestaw u siebie, odcięcie światła jest idealne, regulacja działa, dywan światła jest również równomierny. rezanie bixenonów z regulacją wysokości właśnie jest w trakcie...
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
robocizna na orginalnym panelu 2 din kosztuje 500 złotych Za kieszeń 2din, kable, antene, i podłączenie wszystkiego płaciłem 900 zeta, do tego dolicz cena navi 1500-1900 i masz całość. ceny CTV nie bierz pod uwagę są z kosmosu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas odebrałem od Lookiera adaptery
-
[A4 B6 1,9Tdi] Gdzie chiptunning w Łodzi?
CTV wspiera swoich My na forum wspieramy godnych polecenia Do Warszawy śmiało można jechać do Rogala, Mastersa, Unitronica, Diagtronika Kolejność przypadkowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poproszę 300 wielbłądów - za***istych, na wypasie, quattro i maja mało palić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie tam wszystko jedno byle d*py wpadły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zakład - już swoje z auto vivą przeszedłem i nie chce tego drugi raz przechodzić... coś się organizuje na szersze grone w piatek...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kupiłem samą nakładke na podłokietnik witku
-
[b6 avant 1.9tdi 130] SWAP S4
Jakby ktoś z was był zainteresowany to silnik ze skrzynią 10 kafli, do tego trzeba wiązke elektryczną i kompa i jeszcze przeguby, hamulce, jak nie było quattro to wał, tylny dyfer i most. Generalnie w 25-30 można się zamknąć i jeszcze swój silnik sprzedać. Kumplel myśli nad tym intensywnie więc też będe dawał znać jak już coś wyreza... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie to gicio -do Qryśki dojechalem, do Szewczyka też, na wydział też, tylko musze poczytać instrukscję bo np. moja ulica jest ale nie ma numeru i czy jest opcja żebym zaznaczył współrzędne dokładne, że to mój dom i żeby dokładnie prowadziła do domu?? Bo teraz gdzieś w pole mi każe jechać :twisted: i wogóle dzięki ci o święty mikołaju za tak zacny prezent w postaci mapy masz u mnie kręcenie suta za free
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Subarynka za dwa miechy będzie na sprzedaż w stanie IGŁA, IDEALNYM :twisted:
-
Chiptuning u Kocara
virus01, masz do wyboru Warszawa lub Kraków - co wolisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Al_Capone, szkoda twojej niuńki...życie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko się zmieści jak się popieści spadam do szewczyka po moj nowy podłokietnik - narka dziewczynki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzynku poinformuje Cię na PW....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciebie?? :twisted: nie mam ksenonów w drzwiach kierowcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadne kiedyś na spocik w nim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daje rade ale wiesz te moje dziury w układzie wszystko wypaczają bo normalnie to bym ich oślepiał odblaskiem od moich tłumików :twisted:
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
moim zdaniem lepiej zrobić to folią - sprayem mogą się chmury zrobić a folie masz jednolitą - a efekt faktycznie fajny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary chyba z 7 radiowozów widziałem... niedługo nie będzie gdzie się streetować a propo panowie wczoraj jechaliśmy z bieniem z rolowanego i jechał prawie tak jak bryczka Murzyna więc pełen respect :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/DSCN2857.jpg http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/DSCN2859.jpg http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/DSCN2862.jpg proszę Wiciu:)
-
Chiptuning u Kocara
dzęki za info
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale co fotek nie widzisz?? Czy pośladków siostry??