Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech wyczeka cierpliwie do końca kary. Rozmawiałem z nim wczoraj i wcale nie wykazywał się zrozumieniem problemu. Widać niereformowalny...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buahahahhaha BAN :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwszy byłby Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zakładam u siebie w piątki i soboty :twisted:
-
18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm
rewelacja - gratki [ Dodano: 19-04-2007, 01:32 ] dymi??
-
B6-1.8T- VAG- Prośba o analize bledow
jutro lookne w etke
-
18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm
czy to jest AWX
-
B6-1.8T- VAG- Prośba o analize bledow
bo sam je wymieniałem po tym jak miałem te same błędy - i jest już git [ Dodano: 19-04-2007, 01:08 ] sensory cieczy chłodzacej
-
B6-1.8T- VAG- Prośba o analize bledow
g82 i g62 do wymiany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi : http://moto.allegro.pl/item186898482_turbosprezarki_vw_audi_skoda_seat_uzywane_gwar_.html [ Dodano: 19-04-2007, 00:50 ] pewnie 28.04 na 1/4 bedzie,mozesz próbowac brachu jak się nie przestraszy to może stawać ze mną w parze :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet przy mnie nie pierdnie dam mu fory i nie wyjme car audio
-
[B5 1.8T AEB] Wastegate?
no to turbo do regeneracji raz jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to za paździoch?? ma to wogóle przegląd /?? :twisted: Brynia moja kom jest rudna w obsłudze
-
[B5 1.8T AEB] Wastegate?
to jest przyczyna moim zdaniem problemów Nozzego
-
[B5 1.8T AEB] Wastegate?
a potem piszesz, że więc o co chodzi?? moja rada to wywalić bova na początek i wszystko podłączyć tak jak fabtyka dała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co cie tak naszło maja jakieś mocne fury tak żeby objechać kilku to mogę się spotkać :twisted: a najbardziej to czekam na spot z CTV [ Dodano: 18-04-2007, 20:16 ] Norbi specjalne życzenia od Kunia właśnie się smiejemy
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
kto jeszcze wpada na bemowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tylko chciałem powiedzieć, że mój moduł żyje i ma się świetnie :exclaim: odłączyłem wtyki i podłączyłem i ożył!!! w poniedziałek w diagtroniku sprawdzamy ciśnienie paliwa :twisted:
-
[1.8T, B6] po zmianie akumulatora padł moduł komfortu ?
Sprawa załatwiona odłączyłem wszystkie kostki od modułu komfortu (który mieści się pod nogami kierowcy) i podłączyłem z powrotem IT'S ALIVE :exclaim: :exclaim: :twisted:
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
A4 Warsaw Team będzie :twisted:
-
[1.8T, B6] po zmianie akumulatora padł moduł komfortu ?
własnie o to chodzi, że nie hula - bo nie dośc, że nie ma łączności to nie działa oświetlenie, szyby i alarm
-
[1.8T, B6] po zmianie akumulatora padł moduł komfortu ?
Musiałem wymienić aku bo mi się rozładował. Po wymianie nie działają (a wcześniej działały ) 1.alarm - nie mogę wogóle otworzyć tylnych drzwi - drzwi kierowcy i bagażnik otwieram na kluczyk 2. elektryczne szyby 3. oświetlenie w kabinie, w schowku, w bagażniku 4. centralny zamek działa tylko na przód - tył nie Gdy podłączam Vaga to nie łączy mi się wogóle z modułem komfortu, a lecąc przez pozostałe działy w vagu wyskakują błędy braku łączności z J393 - bezpieczniki sprawdziłem - wszystko gra - i nie chce mi się wierzyć, że własnie bezpieczniki nie zdołałyby uchronić mojego modułu przed uszkodzeniem... co robić ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet, nie wywrzesz na mnie presji -skoro Kuniowi się nie udało to wiesz... jest to kwestia tylko w mojej głowie :twisted: jadąc czerniakowską przeleciałem na pomarańczowym... dla panów z policji było to czerwone - 50 zł nie chciał ale 100 zł wziął - po raz pierwszy udało mi się dac w łapę policjantowi - dzięki Oniak O reszcie wieczoru pewnie napisze Norbi... jestem tez umówiony na poniedziałek w Diagtroniku na moj modół komfortu i na podłączenie manometru do pompy paliwa - może moje falowania to wynik braku ciśnienia paliwa taka jest teoria na dzień dzisiejszy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pojemniki kolorowe też mam ale będe po angliku 20.40
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja mam jeszcze w puszce specyfik...