Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Niech wyczeka cierpliwie do końca kary. Rozmawiałem z nim wczoraj i wcale nie wykazywał się zrozumieniem problemu. Widać niereformowalny...
  2. buahahahhaha BAN :exclaim:
  3. Pierwszy byłby Kunio
  4. zakładam u siebie w piątki i soboty :twisted:
  5. rewelacja - gratki [ Dodano: 19-04-2007, 01:32 ] dymi??
  6. bo sam je wymieniałem po tym jak miałem te same błędy - i jest już git [ Dodano: 19-04-2007, 01:08 ] sensory cieczy chłodzacej
  7. Norbi : http://moto.allegro.pl/item186898482_turbosprezarki_vw_audi_skoda_seat_uzywane_gwar_.html [ Dodano: 19-04-2007, 00:50 ] pewnie 28.04 na 1/4 bedzie,mozesz próbowac brachu jak się nie przestraszy to może stawać ze mną w parze :twisted:
  8. nawet przy mnie nie pierdnie dam mu fory i nie wyjme car audio
  9. poziek odpowiedział(a) na Nozze temat w Audi A4 B5
    no to turbo do regeneracji raz jeszcze
  10. co to za paździoch?? ma to wogóle przegląd /?? :twisted: Brynia moja kom jest rudna w obsłudze
  11. poziek odpowiedział(a) na Nozze temat w Audi A4 B5
    to jest przyczyna moim zdaniem problemów Nozzego
  12. poziek odpowiedział(a) na Nozze temat w Audi A4 B5
    a potem piszesz, że więc o co chodzi?? moja rada to wywalić bova na początek i wszystko podłączyć tak jak fabtyka dała
  13. a co cie tak naszło maja jakieś mocne fury tak żeby objechać kilku to mogę się spotkać :twisted: a najbardziej to czekam na spot z CTV [ Dodano: 18-04-2007, 20:16 ] Norbi specjalne życzenia od Kunia właśnie się smiejemy
  14. kto jeszcze wpada na bemowo
  15. ja tylko chciałem powiedzieć, że mój moduł żyje i ma się świetnie :exclaim: odłączyłem wtyki i podłączyłem i ożył!!! w poniedziałek w diagtroniku sprawdzamy ciśnienie paliwa :twisted:
  16. Sprawa załatwiona odłączyłem wszystkie kostki od modułu komfortu (który mieści się pod nogami kierowcy) i podłączyłem z powrotem IT'S ALIVE :exclaim: :exclaim: :twisted:
  17. A4 Warsaw Team będzie :twisted:
  18. własnie o to chodzi, że nie hula - bo nie dośc, że nie ma łączności to nie działa oświetlenie, szyby i alarm
  19. Musiałem wymienić aku bo mi się rozładował. Po wymianie nie działają (a wcześniej działały ) 1.alarm - nie mogę wogóle otworzyć tylnych drzwi - drzwi kierowcy i bagażnik otwieram na kluczyk 2. elektryczne szyby 3. oświetlenie w kabinie, w schowku, w bagażniku 4. centralny zamek działa tylko na przód - tył nie Gdy podłączam Vaga to nie łączy mi się wogóle z modułem komfortu, a lecąc przez pozostałe działy w vagu wyskakują błędy braku łączności z J393 - bezpieczniki sprawdziłem - wszystko gra - i nie chce mi się wierzyć, że własnie bezpieczniki nie zdołałyby uchronić mojego modułu przed uszkodzeniem... co robić ??
  20. hornet, nie wywrzesz na mnie presji -skoro Kuniowi się nie udało to wiesz... jest to kwestia tylko w mojej głowie :twisted: jadąc czerniakowską przeleciałem na pomarańczowym... dla panów z policji było to czerwone - 50 zł nie chciał ale 100 zł wziął - po raz pierwszy udało mi się dac w łapę policjantowi - dzięki Oniak O reszcie wieczoru pewnie napisze Norbi... jestem tez umówiony na poniedziałek w Diagtroniku na moj modół komfortu i na podłączenie manometru do pompy paliwa - może moje falowania to wynik braku ciśnienia paliwa taka jest teoria na dzień dzisiejszy...
  21. pojemniki kolorowe też mam ale będe po angliku 20.40
  22. a ja mam jeszcze w puszce specyfik...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.