Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    Elb a masz u siebie spryskiwacze
  2. ale zaraz...jak jeżdzi auto?? masz jakiś wskaźnik doładowania?? Weź zrób logi dynamiczne kanał 115 i zobacz czy ci się pokrywają zadany i aktualny... Jak moze uciekac powietrze i auto jeździ wciaż dynamicznie mój też syczy
  3. Najpier muszę ustalić jeden szczególik odnośnie mocy fury Elba Jak będe wiedział no to usłyszy znane juz nam pytanie : "bierzesz się" ?? właśnie dotałem info :twisted: oczywiście odpowedź mogła byc tylko jedna
  4. mam przepływke jeśli potrzebujesz
  5. tzn mam rozumiec ze sama wkladka tez potrafi uwalic przeplywke ? Ze stozki to wiedzialem... Wsadzilem sobie taka Greena, zrobilem na niej moze z 1000km i zaczely sie problemy z autem - dlawi sie przy dodawaniu gazu Kunio dobrze rozumiesz
  6. jeśli avant to tylko rs4 :twisted: a Lukas tak kracze i kracze i w końcu ojcem chestnym zostanie
  7. Osobiście chiałbym przywitać I tunera Audi A4 B6 w Polsce Elb liczymy na twoja wiedzę w zakresie tuningu ekstremalnego :twisted:
  8. Żyje dzisiaj z nim gadałem... ale co to za zycie
  9. to juz moje lepsze jeszcze jak wypucowane bez chemii to sa koks, lans i Kunia paździchy się nie umywają
  10. Wit ogarnij się, zwróć uwagę, że te fele jego pasują tylko do poloneza caro :exclaim: poza felami to trzeba mu te dokładke z tyłu zdjać i wtedy będzie git i wogóle to chciałem jeszcze powiedzieć, że podoba mi się zachowanie klubowiczów, którzy nie pitolą a to sprzęgło, a to dwumas, a to zalałem słonecznikowy a nie kujawski, a to sraczka tylko na hasło: "bierzesz się" od razu wyciąga kluczyki od fury. Dlatego Norbi i Bienio - szacun
  11. 22 663 70 80 megacar - proś Adama Grzybka
  12. w wawie tylko i wyłącznie www.egp.pl są to jedyni fachowcy którym oddałem/oddałbym auto na gaz
  13. Furio, juz wie co kupi - kolejnej wojny tdi vs pb nie bedziemy toczyć zamykam
  14. ja szukam kołpaków spinerów :twisted: jak ktoś znajdzie to pisać koniecznie :exclaim: spocik fajny - tygodniowa dawka śmiechu dawna porachunki z Bieniem załatwione a teraz mam nowe porachunki z byłym świastakiem...
  15. norma x 2
  16. potwierdzam Furio, kupuj dizelka, rób czipa i bedziesz miał bardzo zwinne autko.
  17. wpadlibyście na imprezke to zobaczyłbyś oniaka z cisnieniem :twisted: :twisted: :twisted:
  18. oj oniak nie czujesz flow - spanky się zbija co nie zmienia faktu, że może wsadzić 15" i bede go namawiał na zime :twisted:
  19. też mało :twisted: niech mu Marek nitro wstawi to pogadamy
  20. Murzyn, a właśnie czyżby?? my to jeszcze pogadamy za tydzień bo jest o czym :twisted: Jeszcze bedziesz cofał coś napisał moje 3 grosze do dyskusji - żwawe auto na miasto to tdi z czipem i polecam wszystkim szybkie auto do mocnego ściganka - 1.8T z odpowiednią turbiną i polecam tylko tym, którzy nie boja się spalania 15L/100km
  21. zgadzam się z Onem ale tobie to już nic nie pomoże
  22. PANOWIE STRASZNE BAJKI SĄ W TYM TEMACIE
  23. CTV się wypowiada tak na forach - w rozmowie przez telefon jest już o wiele lepiej co nie zmienia faktu, że jedynie on śmiało podejmie się tej roboty - bo w wawie nie znalazłem nikogo - nawet diagtronik nie chciał mi tego zrobić
  24. norma :twisted: nic nie zmieniałem- raptem delikatna poprawka softu po tym jak udało się w końcu naprawić problem z falującym boostem może i wpadne dzisiaj pobłyskac triksenonkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.