Treść opublikowana przez poziek
-
[A4 B6]xenony?
Elb a masz u siebie spryskiwacze
-
[A4 B6 AWX] Syk w okolicach 2000 obr do 5000 obr
ale zaraz...jak jeżdzi auto?? masz jakiś wskaźnik doładowania?? Weź zrób logi dynamiczne kanał 115 i zobacz czy ci się pokrywają zadany i aktualny... Jak moze uciekac powietrze i auto jeździ wciaż dynamicznie mój też syczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najpier muszę ustalić jeden szczególik odnośnie mocy fury Elba Jak będe wiedział no to usłyszy znane juz nam pytanie : "bierzesz się" ?? właśnie dotałem info :twisted: oczywiście odpowedź mogła byc tylko jedna
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
mam przepływke jeśli potrzebujesz
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
tzn mam rozumiec ze sama wkladka tez potrafi uwalic przeplywke ? Ze stozki to wiedzialem... Wsadzilem sobie taka Greena, zrobilem na niej moze z 1000km i zaczely sie problemy z autem - dlawi sie przy dodawaniu gazu Kunio dobrze rozumiesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeśli avant to tylko rs4 :twisted: a Lukas tak kracze i kracze i w końcu ojcem chestnym zostanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Osobiście chiałbym przywitać I tunera Audi A4 B6 w Polsce Elb liczymy na twoja wiedzę w zakresie tuningu ekstremalnego :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żyje dzisiaj z nim gadałem... ale co to za zycie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to juz moje lepsze jeszcze jak wypucowane bez chemii to sa koks, lans i Kunia paździchy się nie umywają
-
[B5 1.8] na luzie pływają obroty, adaptacja przep. jak
było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ogarnij się, zwróć uwagę, że te fele jego pasują tylko do poloneza caro :exclaim: poza felami to trzeba mu te dokładke z tyłu zdjać i wtedy będzie git i wogóle to chciałem jeszcze powiedzieć, że podoba mi się zachowanie klubowiczów, którzy nie pitolą a to sprzęgło, a to dwumas, a to zalałem słonecznikowy a nie kujawski, a to sraczka tylko na hasło: "bierzesz się" od razu wyciąga kluczyki od fury. Dlatego Norbi i Bienio - szacun
-
[1,8T 150 KM] gdzie naprawić w Wawie moduł i turbina?
22 663 70 80 megacar - proś Adama Grzybka
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
w wawie tylko i wyłącznie www.egp.pl są to jedyni fachowcy którym oddałem/oddałbym auto na gaz
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
Furio, juz wie co kupi - kolejnej wojny tdi vs pb nie bedziemy toczyć zamykam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja szukam kołpaków spinerów :twisted: jak ktoś znajdzie to pisać koniecznie :exclaim: spocik fajny - tygodniowa dawka śmiechu dawna porachunki z Bieniem załatwione a teraz mam nowe porachunki z byłym świastakiem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
norma x 2
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
potwierdzam Furio, kupuj dizelka, rób czipa i bedziesz miał bardzo zwinne autko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadlibyście na imprezke to zobaczyłbyś oniaka z cisnieniem :twisted: :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj oniak nie czujesz flow - spanky się zbija co nie zmienia faktu, że może wsadzić 15" i bede go namawiał na zime :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też mało :twisted: niech mu Marek nitro wstawi to pogadamy
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
Murzyn, a właśnie czyżby?? my to jeszcze pogadamy za tydzień bo jest o czym :twisted: Jeszcze bedziesz cofał coś napisał moje 3 grosze do dyskusji - żwawe auto na miasto to tdi z czipem i polecam wszystkim szybkie auto do mocnego ściganka - 1.8T z odpowiednią turbiną i polecam tylko tym, którzy nie boja się spalania 15L/100km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgadzam się z Onem ale tobie to już nic nie pomoże
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
PANOWIE STRASZNE BAJKI SĄ W TYM TEMACIE
-
[A4 B6 TDI] zegary z kolorowym FISem zamast czerwonego FISu
CTV się wypowiada tak na forach - w rozmowie przez telefon jest już o wiele lepiej co nie zmienia faktu, że jedynie on śmiało podejmie się tej roboty - bo w wawie nie znalazłem nikogo - nawet diagtronik nie chciał mi tego zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
norma :twisted: nic nie zmieniałem- raptem delikatna poprawka softu po tym jak udało się w końcu naprawić problem z falującym boostem może i wpadne dzisiaj pobłyskac triksenonkiem