Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. och jejku, biedne gnojowozy... temperaturka skacze i już nie chcą jechać...i jeszcze ten BATORY :polew:
  2. Brynia spoko, zawsze możemy się czule pożeganć
  3. moge tylko powiedzieć, że są kobiety
  4. Spoko Angela na spocikach chłopcy są mili i potulni jak baranki a w dodatku większość z nich chodzi na smyczy
  5. Widzę, że już ustawiacie dziewczyne do pionu
  6. Wszelkie info są zawsze w pierwszym poście także widzimy się we wtorek
  7. Siemasz Miło, że wpadłeś
  8. Hornet poprawiaj to coś napisał szybko !! Bo walne ostrzeżenie!! FOCHA z wielkich liter piszemy !!
  9. Pozwoliłem sobie otworzyć wątek i zaprosić na spota we wtorek. ZAPRASZAMY
  10. nikt tego w PL nie robi - bo Adaś już by to miał
  11. zdajesz sobie sprawe, że koszt tych lamp z przesyłką w USA to 300$ a do polski plus 45$ ?? Nie wywala błędow na fisie, zdarza się, że przepalają się poszczególne diody - mozna je wymienić
  12. proszę nie wprowadzać kolegi w błąd, 1.8T spali Ci średnio 11,5
  13. a ja już po pierwszym filmiku osiągnałem limit...
  14. poziek odpowiedział(a) na gosia temat w Nadwozie i Wnętrze
    WSPANIAŁE
  15. zapomniałem o tym torksie wewnątrz lusterka
  16. Na samym początku wyjmij wkład lusterek. Wychodzi dość łatwo, skieroj po prostu lusterka max do dołu a potem złap szkło od góry i delikatnie ciągnij w dół. Potem na spodzie lusterka masz dwie śruby gwiazdki do odkręcenia, potem zdejmujesz cały ten czarny plasticzek i ciągniesz obudowe do góry.
  17. ELB wpadnij na spota to Ci wymienimy a poważnie to musisz zdjąć listwe, odkręcasz 4 śrubki, potem zostaje jeszcze jedna śrubka za zaślepką przy rączce i dokładnie po środku na samym dole długa jedna śróba. Ściągasz od dołu. Niestety pękają spinki. Mnie zawsze jak ściągam min. 3 sztuki. Spinek mam w domu jeszcze ze 20. Sugeruje wpaść na spota, to zabiore spinki i wymienimy Ci to z Adasiem. Druga rzecz to przełącznik świateł : wierz mi nie pojdzie ci tak łatwo Poza tym dostałem info od wyższej instancji: ELb + ASO promotion = ElB klubowicz... Elbowi do klubowicza brakuju już tylko jedenej wizyty na spocie... rules are rules
  18. dobry rozprysk mają spryskiwacze od Golfa IV, takie też dwie sztuki będe montował do mojego FMICa
  19. WARSZAWA proszę narazie o nie komentowanie na forum "mojej sytuacji" dziękuję spocik kox, warto było walczyć z furką między Kielcami a Radomiem, żeby wpaść i spuścić baty Bieniowi Po pizzy pojechaliśmy z Adasiem na tvn jeszcze raz i z rolowańca objechałem BMW 330D !!!! i Peugeota 106 gti
  20. z czipami jest tak, że najczęściej wgrywją ci gotowce w smt masz wpływ na więcej zmiennych ale trzeba umić to stroić
  21. To co robimy group buya ?? Lukas jesteś chętny?? KTO JEST ZAINTERESOWANY MASKĄ Z CARBONU ??
  22. Słuchajcie, czy orientujecie się kto poza www.ag-tuning.pl zrobi mi w kraju maske z carbonu?? O razu powiem, że w AG-tuning krzyczą 2200 zeta http://www.ag-tuning.pl/image.php?url=cars/c56_02.jpg[br]Dopisany: 14 Maj 2007, 18:10 _________________________________________________spokonie, nie wszyscy na raz
  23. a ja obstawiam program [br]Dopisany: 21 Maj 2007, 18:39 _________________________________________________lub DV
  24. spoko, wiem, że auto świat Ale zawsze lepiej dopytać sie ludzi na forach a nie czytac te brednie - i pomyśleć, że oni jeszcze dostają za to pieniądze...sic!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.