Treść opublikowana przez poziek
-
Chlodzenie Intercoolera
och jejku, biedne gnojowozy... temperaturka skacze i już nie chcą jechać...i jeszcze ten BATORY :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia spoko, zawsze możemy się czule pożeganć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moge tylko powiedzieć, że są kobiety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Angela na spocikach chłopcy są mili i potulni jak baranki a w dodatku większość z nich chodzi na smyczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że już ustawiacie dziewczyne do pionu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszelkie info są zawsze w pierwszym poście także widzimy się we wtorek
-
[B6] LED w tylnych swiatlach
- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz Miło, że wpadłeś- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet poprawiaj to coś napisał szybko !! Bo walne ostrzeżenie!! FOCHA z wielkich liter piszemy !!- Nowicjusz - wątek powitalny
Pozwoliłem sobie otworzyć wątek i zaprosić na spota we wtorek. ZAPRASZAMY- [B6] LED w tylnych swiatlach
nikt tego w PL nie robi - bo Adaś już by to miał- [B6] LED w tylnych swiatlach
zdajesz sobie sprawe, że koszt tych lamp z przesyłką w USA to 300$ a do polski plus 45$ ?? Nie wywala błędow na fisie, zdarza się, że przepalają się poszczególne diody - mozna je wymienić- [A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
proszę nie wprowadzać kolegi w błąd, 1.8T spali Ci średnio 11,5- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja już po pierwszym filmiku osiągnałem limit...- wydech
- [A4 B6] Jak rezebrać lusterka zewnętrzne
zapomniałem o tym torksie wewnątrz lusterka- [A4 B6] Jak rezebrać lusterka zewnętrzne
Na samym początku wyjmij wkład lusterek. Wychodzi dość łatwo, skieroj po prostu lusterka max do dołu a potem złap szkło od góry i delikatnie ciągnij w dół. Potem na spodzie lusterka masz dwie śruby gwiazdki do odkręcenia, potem zdejmujesz cały ten czarny plasticzek i ciągniesz obudowe do góry.- [B6 A4] Jak wymienić przełączniki od szyb ?
ELB wpadnij na spota to Ci wymienimy a poważnie to musisz zdjąć listwe, odkręcasz 4 śrubki, potem zostaje jeszcze jedna śrubka za zaślepką przy rączce i dokładnie po środku na samym dole długa jedna śróba. Ściągasz od dołu. Niestety pękają spinki. Mnie zawsze jak ściągam min. 3 sztuki. Spinek mam w domu jeszcze ze 20. Sugeruje wpaść na spota, to zabiore spinki i wymienimy Ci to z Adasiem. Druga rzecz to przełącznik świateł : wierz mi nie pojdzie ci tak łatwo Poza tym dostałem info od wyższej instancji: ELb + ASO promotion = ElB klubowicz... Elbowi do klubowicza brakuju już tylko jedenej wizyty na spocie... rules are rules- Chlodzenie Intercoolera
dobry rozprysk mają spryskiwacze od Golfa IV, takie też dwie sztuki będe montował do mojego FMICa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WARSZAWA proszę narazie o nie komentowanie na forum "mojej sytuacji" dziękuję spocik kox, warto było walczyć z furką między Kielcami a Radomiem, żeby wpaść i spuścić baty Bieniowi Po pizzy pojechaliśmy z Adasiem na tvn jeszcze raz i z rolowańca objechałem BMW 330D !!!! i Peugeota 106 gti- SMT6 w 1.8 T AEB
z czipami jest tak, że najczęściej wgrywją ci gotowce w smt masz wpływ na więcej zmiennych ale trzeba umić to stroić- Carbonowa maska do A4 B6
To co robimy group buya ?? Lukas jesteś chętny?? KTO JEST ZAINTERESOWANY MASKĄ Z CARBONU ??- Carbonowa maska do A4 B6
Słuchajcie, czy orientujecie się kto poza www.ag-tuning.pl zrobi mi w kraju maske z carbonu?? O razu powiem, że w AG-tuning krzyczą 2200 zeta http://www.ag-tuning.pl/image.php?url=cars/c56_02.jpg[br]Dopisany: 14 Maj 2007, 18:10 _________________________________________________spokonie, nie wszyscy na raz- [B6] Przeplywomierz czy N 75??
a ja obstawiam program [br]Dopisany: 21 Maj 2007, 18:39 _________________________________________________lub DV- gdzie? 1,8t gaz dac chip czy nie?
spoko, wiem, że auto świat Ale zawsze lepiej dopytać sie ludzi na forach a nie czytac te brednie - i pomyśleć, że oni jeszcze dostają za to pieniądze...sic! - Nowicjusz - wątek powitalny