Treść opublikowana przez poziek
-
F1 Wyniki Roberta K
MA CAŁE NIEPOŁAMANE NOGI!!!!!!!!
-
F1 Wyniki Roberta K
czytajcie Trullego - powiedział że Kubica go walnął od tyłu: http://www.planet-f1.com/story/0,18954,3213_2198990,00.html
-
F1 Wyniki Roberta K
jeżeli już to Kubica najechał na Trullego
-
F1 Wyniki Roberta K
http://f1.motoplaneta.pl/index.php?modex=pnews&pg_[desc]=+DESC&s=11071
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotki podobają mnie sie Szkoda, że nie pojechałem. Ale za to mam mega ekstra koksowe leki na sterydach i dzisiaj jest już lepiej
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Poproszę 2 miejsca - i ma być mega KOX zlot bo specjalnie z USA wcześniej wracam
-
F1 Wyniki Roberta K
brak słów... ale wk*******łem się znowu na BEZNAJDZIEJNĄ taktyke dla Kubicy.
-
[B6 S4] Nadkole
nie o to chodzi - ja bym wogóle tego nadkola nie robil, ani nie wycinał kraty w swoim...bo i tak w końcu każdy z was załozy FMICa :polew: :tongue:
-
[B6 S4] Nadkole
ile ta kratka wam da?? 2 stopnie??
-
Sprawdzenie VAGiem czy auto ma chipa
Mateeq ty nie usuwaj problemu - tylko go popraw lepszym czipem np. u Rogala
-
Sprawdzenie VAGiem czy auto ma chipa
STARY UZUPEŁNIJ PROFIL [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2007, 21:35 _________________________________________________no dobrze widzieć, że nie tylko ja, zchorowany się ostałem na forum... dobrze, że chociaz z logów można wywnioskowac że ujeżdzasz kujawskiego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co on tak narzeka, że już nie pije więcej ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak ja wychodziłem byłeś jeszcze w pionie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stało się wtedy co to podszedłeś i mówisz, że kolega ma 180KM A ja na to ooo fajny tdi A to była 1.8T
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wy macie fantazje, dziki :polew: Żółwiu bo ci ciśnienie skoczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra powiem to tylko raz: ANGELA podoba mi się twój przecinak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko malik - jest git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotki o niebo lepsze niż ostatnio !! Zauważyłem, że jedno auto było szczególnie wdzięcznym obiektem zainteresowania fotografów... ciekawe czemu akurat to auto??
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
a jaka moc wyszła na tym 13,5 ?? jeżli można?? i jaki kod silnika??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, korzystając z okazji, że czekamy wszyscy na fotki - jest możliwość w sobote zmierzyć moc i moment na hamowni przenośnej DYNO. Robi to Wojtrek ze streetracing. Ja sprawdząłem już 2 razy u niego i pokrywa się z innymi. Koszt to 60zł. Mierzy tez przyspieszenie do 100 i czas na 1/4 mili. Musze wiedzieć ilu z nas miałoby czas w sobote. (wiem, że mazury)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A TAK POWIEDZIAŁA ??????????????????????????????????????????????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie Luki nie wiem co lepsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja A4 nie strzela
-
a4 b6 podswietelenie nawiewow
Alvaro też masz kabelki od pokręteł??
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
Hehe poczekamy zobaczymy