Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    MA CAŁE NIEPOŁAMANE NOGI!!!!!!!!
  2. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czytajcie Trullego - powiedział że Kubica go walnął od tyłu: http://www.planet-f1.com/story/0,18954,3213_2198990,00.html
  3. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jeżeli już to Kubica najechał na Trullego
  4. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    http://f1.motoplaneta.pl/index.php?modex=pnews&pg_[desc]=+DESC&s=11071
  5. Fotki podobają mnie sie Szkoda, że nie pojechałem. Ale za to mam mega ekstra koksowe leki na sterydach i dzisiaj jest już lepiej
  6. Poproszę 2 miejsca - i ma być mega KOX zlot bo specjalnie z USA wcześniej wracam
  7. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    brak słów... ale wk*******łem się znowu na BEZNAJDZIEJNĄ taktyke dla Kubicy.
  8. nie o to chodzi - ja bym wogóle tego nadkola nie robil, ani nie wycinał kraty w swoim...bo i tak w końcu każdy z was załozy FMICa :polew: :tongue:
  9. ile ta kratka wam da?? 2 stopnie??
  10. Mateeq ty nie usuwaj problemu - tylko go popraw lepszym czipem np. u Rogala
  11. STARY UZUPEŁNIJ PROFIL [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2007, 21:35 _________________________________________________no dobrze widzieć, że nie tylko ja, zchorowany się ostałem na forum... dobrze, że chociaz z logów można wywnioskowac że ujeżdzasz kujawskiego
  12. To co on tak narzeka, że już nie pije więcej ??
  13. Oniak ja wychodziłem byłeś jeszcze w pionie
  14. stało się wtedy co to podszedłeś i mówisz, że kolega ma 180KM A ja na to ooo fajny tdi A to była 1.8T
  15. ale wy macie fantazje, dziki :polew: Żółwiu bo ci ciśnienie skoczy
  16. No dobra powiem to tylko raz: ANGELA podoba mi się twój przecinak.
  17. spoko malik - jest git
  18. Fotki o niebo lepsze niż ostatnio !! Zauważyłem, że jedno auto było szczególnie wdzięcznym obiektem zainteresowania fotografów... ciekawe czemu akurat to auto??
  19. a jaka moc wyszła na tym 13,5 ?? jeżli można?? i jaki kod silnika??
  20. Słuchajcie, korzystając z okazji, że czekamy wszyscy na fotki - jest możliwość w sobote zmierzyć moc i moment na hamowni przenośnej DYNO. Robi to Wojtrek ze streetracing. Ja sprawdząłem już 2 razy u niego i pokrywa się z innymi. Koszt to 60zł. Mierzy tez przyspieszenie do 100 i czas na 1/4 mili. Musze wiedzieć ilu z nas miałoby czas w sobote. (wiem, że mazury)
  21. A TAK POWIEDZIAŁA ??????????????????????????????????????????????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. w sumie Luki nie wiem co lepsze
  23. Moja A4 nie strzela
  24. Alvaro też masz kabelki od pokręteł??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.