Treść opublikowana przez poziek
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
ja tam pierwsze słysze o fmicu w 2,5tdi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
git Hornet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie tam moja fota z ksenonkami bardzo przypadła do gustu co nie zmienia faktu, że fotki z wału sa makabtycznie złe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mikrofonik działa jak wstawić plik z exela na forum??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze mozesz wrzucić na forum...ja tam się nie pogniewam jestem wielbicielem pci piknej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde...podoba mnie się tak corsa... nie wiem czemu Kunio miało być git i jest git - doładowanie powyżej 5000 już nie faluje....teraz już stopniowo spada:) do 0,4 przy 7000rpm hehe no i już nie mam overboostu w postaci wskazań 1,4-1,5 bara!! dla mnie to już coś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
życie
-
[a4 1.8t b6] problemy z pompa paliwową?
można, trzeba jechać do speców żeby podpieli ci manometr pod listwe paliwa i sprawdzić jakie masz ciśnienie na listwie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie będziesz zadowolony jak usłyszysz, że chce się podmienić turbinami z tobą i zobaczyć czy będzie mi doładowanie spadało powyżej 5000 rpm tak jak to miało miejsce dziś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uff to kamień spadł mi z serca w sumie w aucie oniaka nie ma juz żadnych gadzetów, które mogłyby się jej bardziej spodobać niz u mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciała mi zrobić prezent??
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
nigdy nie miała być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Windą
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
a co źle jest?? pewnie zmienie prędzej czy poźniej, u Adasio wyszło bardzo ładnie ale on ma 1/3 fmica na wierzchu a reszte przykrywa belka - tak chciał/tak ma
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
wszystko w cenie: rury, polerowanie, opaski,złączki elastyczne, doznania zapachowe w zakładzie, brudne ręce - full service czasowo?? wjazd 8 rano wyjazd ja 21 Adasio 23
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
razem z Adamoo robiliśmy FMICa - samą chłodnice robiliśmy wawie na ul. Grojeckiej chłodnice Rosłoniec orurowanie w el-tecu ja placiłem 750 chłodnica i 1000 zeta orurowanie i montaż adasio 750 za chłodnice i 1200 montaż ceny podawane przez innych użytkowników forum np. 3 kafle to juz musi być mega/madafaka fmic rozmiary o ile dobrze pamiętam 55 dł / 29 wysoki/ 6,8 gruby zamiast bawić się w 2 smic zrobcie fmica - mniejsze zawirowania w układzie, lepsze chłodzenie[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 12:16 _________________________________________________po samym wjeżdzie na hamownie moc podskoczyła w awxie o 8 KM bez dodatkowego strojenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale co było nie tak w niedziele?? że niby byłem zbyt miły dla Q ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myśle, że stopniowo będzie trzeba zaczac ukracać... nie jakoś radykalnie bo znowu FOCH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tu już się robi mało męskie wszystko...
-
A6 1.8T po chipie
a z jaką turbiną ??
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
Nie no umówmy się 1400 netto to je NORMALNA cena tego typu usługi. Jeżeli będa zniżki jak przyjedzie więcej aut to faktycznie jest sens się postarać i pojechać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela czy ty wiesz co to oznacza ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czemu się tak jaracie?? wygląda źle, normalnie jak wstawione z innego auto w kolorze srebrnym
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
CTV spoko, nie każdy ma tyle kasy, żeby być Twoim czy Kocara klientem Zdajesz sobie sprawe, że już nawet VTG robi to taniej? MT też
-
[B5 1.8T manual] Mocowanie drążka zmiany biegów
No to już nie jest robota dla Kunia