Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. ja tam pierwsze słysze o fmicu w 2,5tdi
  2. git Hornet
  3. mnie tam moja fota z ksenonkami bardzo przypadła do gustu co nie zmienia faktu, że fotki z wału sa makabtycznie złe
  4. Mikrofonik działa jak wstawić plik z exela na forum??
  5. zawsze mozesz wrzucić na forum...ja tam się nie pogniewam jestem wielbicielem pci piknej
  6. kurde...podoba mnie się tak corsa... nie wiem czemu Kunio miało być git i jest git - doładowanie powyżej 5000 już nie faluje....teraz już stopniowo spada:) do 0,4 przy 7000rpm hehe no i już nie mam overboostu w postaci wskazań 1,4-1,5 bara!! dla mnie to już coś
  7. można, trzeba jechać do speców żeby podpieli ci manometr pod listwe paliwa i sprawdzić jakie masz ciśnienie na listwie.
  8. nie będziesz zadowolony jak usłyszysz, że chce się podmienić turbinami z tobą i zobaczyć czy będzie mi doładowanie spadało powyżej 5000 rpm tak jak to miało miejsce dziś
  9. uff to kamień spadł mi z serca w sumie w aucie oniaka nie ma juz żadnych gadzetów, które mogłyby się jej bardziej spodobać niz u mnie
  10. chciała mi zrobić prezent??
  11. nigdy nie miała być
  12. a co źle jest?? pewnie zmienie prędzej czy poźniej, u Adasio wyszło bardzo ładnie ale on ma 1/3 fmica na wierzchu a reszte przykrywa belka - tak chciał/tak ma
  13. wszystko w cenie: rury, polerowanie, opaski,złączki elastyczne, doznania zapachowe w zakładzie, brudne ręce - full service czasowo?? wjazd 8 rano wyjazd ja 21 Adasio 23
  14. razem z Adamoo robiliśmy FMICa - samą chłodnice robiliśmy wawie na ul. Grojeckiej chłodnice Rosłoniec orurowanie w el-tecu ja placiłem 750 chłodnica i 1000 zeta orurowanie i montaż adasio 750 za chłodnice i 1200 montaż ceny podawane przez innych użytkowników forum np. 3 kafle to juz musi być mega/madafaka fmic rozmiary o ile dobrze pamiętam 55 dł / 29 wysoki/ 6,8 gruby zamiast bawić się w 2 smic zrobcie fmica - mniejsze zawirowania w układzie, lepsze chłodzenie[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 12:16 _________________________________________________po samym wjeżdzie na hamownie moc podskoczyła w awxie o 8 KM bez dodatkowego strojenia
  15. ale co było nie tak w niedziele?? że niby byłem zbyt miły dla Q ??
  16. myśle, że stopniowo będzie trzeba zaczac ukracać... nie jakoś radykalnie bo znowu FOCH
  17. tu już się robi mało męskie wszystko...
  18. a z jaką turbiną ??
  19. Nie no umówmy się 1400 netto to je NORMALNA cena tego typu usługi. Jeżeli będa zniżki jak przyjedzie więcej aut to faktycznie jest sens się postarać i pojechać.
  20. angela czy ty wiesz co to oznacza ??
  21. nie wiem czemu się tak jaracie?? wygląda źle, normalnie jak wstawione z innego auto w kolorze srebrnym
  22. CTV spoko, nie każdy ma tyle kasy, żeby być Twoim czy Kocara klientem Zdajesz sobie sprawe, że już nawet VTG robi to taniej? MT też
  23. No to już nie jest robota dla Kunia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.