Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko wszystkim jest fajnie - właśnie z wypiliśmy kawkę, z maślanką niedługo ruszamy na wścigi :bicz2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze nikogo nie ma...kosiarke wyjąłem z garażu ale jakoś tak odpalić nie chce...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit zabierz pantofelki :dance:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem wciąz pod wpływem - nie będę kierował nawet kosiarką
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
kurde a o mnie zapomnieli - tęż chce - taki schowek to podstawa :bicz3:
-
Montaż nawigacji...
ctv nie sto baniek tylko pisałeś, że bierzesz 2 kafle za sam montaż Juz raz Ci tłumaczyłem - jestem tu aby pomagać innym użytkownikom. Jeżeli wiem, podkreślam, że wiem ile to kosztuje w Wawie a wiem bo sam robiłem u siebie RNS-E i jestem zadowolony bo wszystko wygląda jak ORI to zachwalam i cieszę się, że nie zapłaciłem dwukrotności za to samo Jeżeli chodzi o montaż w aucie z kieszenią 1DIN: klimatronik docinają - mają taką forme od której odrysowują linie i tną to samo ma tyczy się tunela
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bilet jest elektro wiec nie ma papierka Trawy nie skosiłem...wczoraj się z kuimplami z wydziału na impreze wybrałem i dzisiaj...ledwo chodze.... :bicz3:
-
Montaż nawigacji...
Sugeruje wpaść o Wawy - montaż Navi na orginalnych kablach i stelażu plus podłączenie fisa - jednym słowem wszystko działa jak fabryczna navi to koszt 900 złotych - sam stelaż to 250zł CTV już się chwalił ile kosztuje montaż navi w Lublinie - więc przemilczmy ten temat...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moim zdaniem to Kichol mógłby jeździć nawet bez blach...ani przedniej szyby :polew:
-
[A8 4.2 Q] dziwne schodzenie z obrotów
a czy czasem nie strzela ci z wydechu właśnie?? takie pierdnięcia ?? W trakcie jazdy tego nie ma??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe mielismy mini spocik u Platiego - grill też był ok - tylko % za mało Plati wracaj głaskać K
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryke mam tak samo. Ale DV mi tak piszczy, że szok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawiecha git tylko teraz ściąga w prawo hehe. Zapraszam na grilla w piątek - start od 19 - polarki, offy, przywieźcie. Dobrze, że chociaż turbo dmucha tak jak trzeba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luuukassssssss :polew: :polew: ty mały, "lekki" dziku !! [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 10:48 [hr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet może jakaś małą agencje pracy otworzysz ?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jarasz?? pytam o papierosy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, to może jak cały karton kupie... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 00:32 _________________________________________________jutro przyjeżdza tjuner do wawy - nie wiem tylko jak z astmą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:afro: ale nie martw się, będe na sieci codziennie, bede w kontakcie przywiozę ci prezent :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Horneciak odezwę się z mgrem to i więcej $$$ sypniesz :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe dobre [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 00:19 _________________________________________________Murzyn miałem już propozycje robić u Adasia na zmywaku, czemu nie nosić cegieł na twojej budowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pożegnanie takie huczne a wracam 24.08... i od razu na zlot... z punkty widzenia zdrowotnego...nie mogło byc lepiej :polew: Lukas jesteś jedyna osobą, której powierzyłbym Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono nie ma cenzury. Niektórzy mają fakt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znając ciebie rzucałeś kamolami w dobre dupencje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Q przyjeżdza do mnie na wakacje misiaczki :tongue:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwiu poprawione