Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. siemanko wszystkim jest fajnie - właśnie z wypiliśmy kawkę, z maślanką niedługo ruszamy na wścigi :bicz2:
  2. Jeszcze nikogo nie ma...kosiarke wyjąłem z garażu ale jakoś tak odpalić nie chce...
  3. Wit zabierz pantofelki :dance:
  4. jestem wciąz pod wpływem - nie będę kierował nawet kosiarką
  5. kurde a o mnie zapomnieli - tęż chce - taki schowek to podstawa :bicz3:
  6. ctv nie sto baniek tylko pisałeś, że bierzesz 2 kafle za sam montaż Juz raz Ci tłumaczyłem - jestem tu aby pomagać innym użytkownikom. Jeżeli wiem, podkreślam, że wiem ile to kosztuje w Wawie a wiem bo sam robiłem u siebie RNS-E i jestem zadowolony bo wszystko wygląda jak ORI to zachwalam i cieszę się, że nie zapłaciłem dwukrotności za to samo Jeżeli chodzi o montaż w aucie z kieszenią 1DIN: klimatronik docinają - mają taką forme od której odrysowują linie i tną to samo ma tyczy się tunela
  7. bilet jest elektro wiec nie ma papierka Trawy nie skosiłem...wczoraj się z kuimplami z wydziału na impreze wybrałem i dzisiaj...ledwo chodze.... :bicz3:
  8. Sugeruje wpaść o Wawy - montaż Navi na orginalnych kablach i stelażu plus podłączenie fisa - jednym słowem wszystko działa jak fabryczna navi to koszt 900 złotych - sam stelaż to 250zł CTV już się chwalił ile kosztuje montaż navi w Lublinie - więc przemilczmy ten temat...
  9. Moim zdaniem to Kichol mógłby jeździć nawet bez blach...ani przedniej szyby :polew:
  10. a czy czasem nie strzela ci z wydechu właśnie?? takie pierdnięcia ?? W trakcie jazdy tego nie ma??
  11. hehe mielismy mini spocik u Platiego - grill też był ok - tylko % za mało Plati wracaj głaskać K
  12. Bryke mam tak samo. Ale DV mi tak piszczy, że szok.
  13. Zawiecha git tylko teraz ściąga w prawo hehe. Zapraszam na grilla w piątek - start od 19 - polarki, offy, przywieźcie. Dobrze, że chociaż turbo dmucha tak jak trzeba
  14. Luuukassssssss :polew: :polew: ty mały, "lekki" dziku !! [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 10:48 [hr
  15. Hornet może jakaś małą agencje pracy otworzysz ?? :polew:
  16. jarasz?? pytam o papierosy
  17. Spoko, to może jak cały karton kupie... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 00:32 _________________________________________________jutro przyjeżdza tjuner do wawy - nie wiem tylko jak z astmą
  18. :afro: ale nie martw się, będe na sieci codziennie, bede w kontakcie przywiozę ci prezent :polew:
  19. Spoko Horneciak odezwę się z mgrem to i więcej $$$ sypniesz :polew:
  20. hehe dobre [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 00:19 _________________________________________________Murzyn miałem już propozycje robić u Adasia na zmywaku, czemu nie nosić cegieł na twojej budowie
  21. Pożegnanie takie huczne a wracam 24.08... i od razu na zlot... z punkty widzenia zdrowotnego...nie mogło byc lepiej :polew: Lukas jesteś jedyna osobą, której powierzyłbym Q
  22. Ono nie ma cenzury. Niektórzy mają fakt
  23. Znając ciebie rzucałeś kamolami w dobre dupencje
  24. Q przyjeżdza do mnie na wakacje misiaczki :tongue:
  25. Żółwiu poprawione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.