Treść opublikowana przez poziek
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
nie daj sobie wcisnać nic poniżej 190KM i to ma być przy AFR nie przekraczającym 12 i mniej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja to walcze ale z chorobą Q...i Murzynkiem :evil:
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Broń Panie Boże :bicz: prędzej kupie 1,6 niz tdi - - oczywiście przed 35 rokiem życia :tongue: :tongue: :polew: :polew: :polew:
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
poczytajcie na sr.pl jest już opisana wersja 170KM Leon. I jest przeciąg.
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
:foch: :foch: :foch: jeżeli cokolwiek robić z przodem B5 to przerabiac na rs4 Całe b7 czy przód czy tył jest dla mnie osobiścię kupą. Czekam na B8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i rozczochrana ale klaty rozczochranej Lukiego nie widziałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buahahahahhahahahahahahhahahahahhahahaha LUKAS MISZCZ CIęTEJ RIPOSTY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
K stawia oby zdała, bo jak nie to bedzie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, jestem po rozmowie z Adasiem...razem z oniakiem czekają i obgryzają paznokcie... K zdaje prawko !! :polew: :polew: :polew:
-
Chlodzenie Intercoolera
Alvaro bądź facetem i pisz priva - :tongue: :tongue: :tongue: :bicz:
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
wgaraj czipa -spalanie na pewno spadnie
-
Chlodzenie Intercoolera
zakładam, spadek temp. o 2 stopnie w porównaniu z zamkniętymi nadkolami - nie szukajcie półśrodków...
-
Gdzie kupić i zamontować RNS-E
Profi montaż na ori wiązkach, ori stelażu 2din, z wyświetlaniem wszystkiego na fisie i wogóle na tip-top to koszt 900 złotych w Wawie na ul. Połczyńskiej. Jak coś to pisać PW podam namiary. Mógłbym też polecić CTVa ale jakoś tak cenowo chyba dwukrotnie więcej sobie życzą W Lublinie są zamożni klienci widać
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Alvaro jak będę miał okazje to puszcze ci fotke Adasia. Nic nie widać, żadnego rezania a FMIC ma i na hamowni tak jak pisałem podskoczyło od razu 8KM i kilkanaście Nm. Jak zdecydujesz się w końcu na ten krok to się odezwij.
-
Instalacja gazowa PRINZ
tylko i wyłącznie[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 11:20 _________________________________________________no i jeszcze dlatego, że Spanky się ciągle nabijał
-
Instalacja gazowa PRINZ
Miałem - instalcja najlepsza jaką można polecić. Ja płaciłe 4800 w www.egp.pl i polecam właśnie tam montaż. Idealna do aut turbo. Moc na gazie była wyższa o 3 konie niż na benzynie. pozdr
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
Pre życzę ci jak najwięcej FOCHów w rozumieniu grupy krakowskiej !!! :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sete na porost włosów :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem za - tylko moja chora, ką na lansnie wiem jak z kierowcą - Lukas powoziłes najkoksową bryką na lans w wawie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek jak potrzebujecie z żonką chwile to ja zabieram twoją na disco w sobotę na całą noc powiedz, o której odprowadzić do domu?? I czy wogóle odprowadzać czy w niedziele już po śniadaniu przywieźć ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Horni psika??
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
trzebaby wybulić jakieś 2 kafle
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
wyjdzie w praniu - zobaczymy jak będą chłodzić - boczki po 4,5 cm na strone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z mazur kupa - nawet w łosiu
-
235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc
mam 235/45/17 et 35 i do tego 1,5cm dystans i też tył nie obciera