Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. nie daj sobie wcisnać nic poniżej 190KM i to ma być przy AFR nie przekraczającym 12 i mniej.
  2. Ja to walcze ale z chorobą Q...i Murzynkiem :evil:
  3. Broń Panie Boże :bicz: prędzej kupie 1,6 niz tdi - - oczywiście przed 35 rokiem życia :tongue: :tongue: :polew: :polew: :polew:
  4. poczytajcie na sr.pl jest już opisana wersja 170KM Leon. I jest przeciąg.
  5. :foch: :foch: :foch: jeżeli cokolwiek robić z przodem B5 to przerabiac na rs4 Całe b7 czy przód czy tył jest dla mnie osobiścię kupą. Czekam na B8
  6. może i rozczochrana ale klaty rozczochranej Lukiego nie widziałeś
  7. buahahahahhahahahahahahhahahahahhahahaha LUKAS MISZCZ CIęTEJ RIPOSTY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. K stawia oby zdała, bo jak nie to bedzie :polew:
  9. Słuchajcie, jestem po rozmowie z Adasiem...razem z oniakiem czekają i obgryzają paznokcie... K zdaje prawko !! :polew: :polew: :polew:
  10. Alvaro bądź facetem i pisz priva - :tongue: :tongue: :tongue: :bicz:
  11. wgaraj czipa -spalanie na pewno spadnie
  12. zakładam, spadek temp. o 2 stopnie w porównaniu z zamkniętymi nadkolami - nie szukajcie półśrodków...
  13. Profi montaż na ori wiązkach, ori stelażu 2din, z wyświetlaniem wszystkiego na fisie i wogóle na tip-top to koszt 900 złotych w Wawie na ul. Połczyńskiej. Jak coś to pisać PW podam namiary. Mógłbym też polecić CTVa ale jakoś tak cenowo chyba dwukrotnie więcej sobie życzą W Lublinie są zamożni klienci widać
  14. Alvaro jak będę miał okazje to puszcze ci fotke Adasia. Nic nie widać, żadnego rezania a FMIC ma i na hamowni tak jak pisałem podskoczyło od razu 8KM i kilkanaście Nm. Jak zdecydujesz się w końcu na ten krok to się odezwij.
  15. tylko i wyłącznie[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 11:20 _________________________________________________no i jeszcze dlatego, że Spanky się ciągle nabijał
  16. Miałem - instalcja najlepsza jaką można polecić. Ja płaciłe 4800 w www.egp.pl i polecam właśnie tam montaż. Idealna do aut turbo. Moc na gazie była wyższa o 3 konie niż na benzynie. pozdr
  17. Pre życzę ci jak najwięcej FOCHów w rozumieniu grupy krakowskiej !!! :polew:
  18. sete na porost włosów :polew:
  19. Jestem za - tylko moja chora, ką na lansnie wiem jak z kierowcą - Lukas powoziłes najkoksową bryką na lans w wawie??
  20. Witek jak potrzebujecie z żonką chwile to ja zabieram twoją na disco w sobotę na całą noc powiedz, o której odprowadzić do domu?? I czy wogóle odprowadzać czy w niedziele już po śniadaniu przywieźć ??
  21. Horni psika??
  22. trzebaby wybulić jakieś 2 kafle
  23. wyjdzie w praniu - zobaczymy jak będą chłodzić - boczki po 4,5 cm na strone
  24. z mazur kupa - nawet w łosiu
  25. mam 235/45/17 et 35 i do tego 1,5cm dystans i też tył nie obciera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.