Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. a ja przez 5 dni jeżdziłem na programie seria - i się jeżdzić nie dało czas Rexa po czipie jest wiarygodny
  2. Hornet jak wiesz obecnie tez mam blond na fotelu pasażera...ale rudej nie głaskałem jeszcze...
  3. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    zobaczysz na żywo - możliwe, że jutro
  4. Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem? Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem? dla mnie ruda zgrabna z dobrym cycem tyłeczek foremny :evil:twarz nie raszplowata
  5. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    i to jest słuszne rozwiązanie[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 16:12 _________________________________________________ jak pojedzie z nami Adaś to wytargujemy po 100 od łepka
  6. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    to jest kwestia przetwornic Murzynku jeżeli masz fis i wskazania przepalonych żarówek to będzie wywalało ci błąd (przetwornica ciągnie mniejsze napięcie niż H11 i fis myśli, że żarówka jest przepalona) jest sposób żeby to obejśc, w zasadzie 2 sposoby: -kupic dobre przetwornice np. denso - z nimi nie mam zadnych problemów -pojechac do speca który zmieni odczyty fisa z żarówek - koszt 200 złotych konkluzja - lepiej kupić droższe a lepsze przetwornice
  7. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    spoko, mam też fotke jak świeca ksenony w długich - ale nic nie widać na zdjęciu generalnie mam w planie wsadzić lampy od bixenonu i do długich wsadzić żarnik ksenonowy i będę mógł powiedzieć, że posiadam quattro ksenon waham się narazie nad barwami, czy wszystkie jednakowe czy różne narazie mam 4500 w soczewce, 6000 w długich i 8000 w przeciwmgielnych...jak myslicie??
  8. sprawdzam [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 11:15 _________________________________________________dziękuje dzieci za uwagę teraz się pouczyć - papa
  9. poziek odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    cały system samopoziomowania około 8 tysięcy
  10. wstawcie sobie linka z fotosika i po sprawie [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 10:21 _________________________________________________jakiej nowej robocie pozia??
  11. jak widać z mojego podpisu - dało się
  12. to jest bardzo możliwe, ja miałem taki sam wykres już po zamontowaniu FMICa ewentualnie DV do podmiany
  13. Wszystko ori raz z ASO a raz nie ale zawsze ori no może poza ICkiem :tongue:
  14. to dajcie z 10 minut bo ściągam
  15. hehe w wawce już mamy ten zabieg za sobą rezaliśmy razem z Adamoo i Bieniem - nowe plastiki wyglądają zajefanie - także rób koniecznie - za przyciski do 4 szybek Adaś płacił coś koło 140 zeta - plastiki były po 27 zeta strona pasażera pstryczek 32 złote.
  16. Żółwiu podpis się liczy...podpis
  17. ale temacik o czym ?? ledach?? też prośba do horneta o fotke...te wiesz, którą
  18. Wit bardzo mnie się podoba twa radosna twórczość literacko-forumowa
  19. nic innego - turbina będzie się szybciej wkręcać ale będzie śmierdziało jak z 125p jedź do takego tunera, który bedzie wiedział jak odłączyć te sonde
  20. w Lublinie jest jeden gościu/specu/tuningowiec, który podepnie cię pod vaga i do tego dostaniesz zniżkę !! Zwie się C T V i pisz do niego na PW
  21. jak wywalisz katalizator to będziesz miał błąd drugiej sondy lambda - ona nie bierze udziału w ustalaniu mieszanki więc luuz, sprawdza tylko efektywność działania katalizatora - jeżeli chcesz wywalić kat to musisz poprosić tunera, żeby wyłączył ci wskazania II sondy w programie - u kogo robisz czipa?? teraz odnośnie tego falowania : czy jest to zauważalne w trakcie jazdy? czy auto jedzie płynnie czy czuć szarpnięcia? O dziurawieniu przepływki słyszę pierwszy raz w życiu... odepnij przepływomierz i zobacz jak będzie się zachowywał (spoko możesz odpiąć, nic sie nie stanie, nie będziesz miał tylko stabilnych obrotów na jałowym)
  22. one jeszcze wrócą ;D
  23. Kazik znowu mnie ubiegł adaptacja przepustnicy ;D
  24. a możesz zrobić logi vagiem?? wskazania przepływki + kanał 115
  25. 22 663 70 80 megacar ul. przasnyska spoko goście, wszystko ci sprawdzą, odgrzybią, nabiją - cena 100-150zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.