Treść opublikowana przez poziek
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
koniecznie sprawdź ten temat... czekamy na info
-
[A4 B6 TDI] zegary z kolorowym FISem zamast czerwonego FISu
immobilajzer trzeba przeprogramować - gadaj z CTV
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
Czy ja dobrze rozumuje, że kiepskie paliwo w kraju lałeś ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pojawi sie Audi A4 DVD TRIXENON :twisted: dla ciekawskich: mijania, przeciwmgielne, dlugie :twisted: :twisted: :twisted:
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
w 1.8T kumpel robił pomiar na hamowni z normalnym filtrem i wkładką K&N - i wiesz co... żadnej różnicy - generalnie nie ma się nad czym zastanawiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgłaszam sie na polo w kolorze rióżż :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witamy ponownie ja dopiero dotarłem do domu po malowaniu mieszkania kumpla - wyszło git - a pokój z łózkiem aż krzyczy: "zdejmij bluzke" !! wręcz kipi seksem padam na pysk fotki niezłe ale maniury z JAVY były lepsze :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro czas reakcji - błyskawiczny!! :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dalismy w palnik z Poziem :twisted: Ciezko sie pisze.Obstawiam czas jego rekacji na 15 minut To pisalem Ja - Hugo , z rezydencji Pozia`
-
Gdzie się podziały moje konie [S4 B6]
nie zawsze pokaże błąd przepływki - jedź do serwisu i niech podmnienią przepływomierze
-
a4 1.8 turbo
jeżeli chodzi o spalanie to ja nie rozumiem ludzi, którzy piszą że 1.8T pali 15L (bez obrazy Hugo) :twisted: 15 litrów to jest nic przy pałowaniu - zgoda mój najmniej spalił 6,8 na trasie przy 70km/h - oczywiście już po czipie najwiecej gdy zalałem za 100 zeta pojechałem na streeta i jak wracałem ze streeta to trzeba było nalać znowu za 100 zeta
-
a4 1.8 turbo
marcin j, normalnie prawa ręka modów
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
latać nie będziemy tylko ustawiamy się wszyscy w jednym miejscu na bemowie rano - jakby co to masz już moj kom na PW.
-
a4 1.8 turbo
1.8T plus quattro do tego i będziesz zadowolony - kiedy się bawić jak nie za młodu
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
kto powiedział, że Poziek nie pojedzie :twisted: Poziek robi wszystko żeby pojechać
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
albo pojedziesz za mnie... http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/5-2.jpg
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
nie wiadomo czy kolega ono będzie w stanie trzymac kierownice po piątku
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
pamiętajcie, że trzeba się zarejestrować jako zawodnik na www.sss.org.pl potem wpisac wszystkie dane auta i zrobić przelew na 50 zł. Dopiero po przelewie dostaje się numer startowy. Można jechac w parze z kumplem/kumpelą ale w tej samej klasie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryni w zwiazku z tym że mam ciut więcej pod maska możemy się zamienić kołami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryniu ale samo zalanie wysokooktanowej benzynki nic nie da trzeba jeszcze w vagu wyprzedzic i "kilka" stopni kąt zapłonu :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GS to mi wsadził taką badziewną :twisted: Dziasiaj wciąż walcze bo juz nawet Brynia się pyta czy dam radę Ona jeszcze nie wie, że zalewam szelf wi-powa sto :twisted:
-
[B6] Podświetlenie nawiewów?
Też nie mam - ale ja mam wersje gołą - do sportu :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda, że żadnego 1.8T... turbine potrzebuje do podmianki ludzie!! gdzie szukać ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorki ale nie mam dzisiaj ochoty na żarty...
- [B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?