Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. koniecznie sprawdź ten temat... czekamy na info
  2. immobilajzer trzeba przeprogramować - gadaj z CTV
  3. Czy ja dobrze rozumuje, że kiepskie paliwo w kraju lałeś ??
  4. pojawi sie Audi A4 DVD TRIXENON :twisted: dla ciekawskich: mijania, przeciwmgielne, dlugie :twisted: :twisted: :twisted:
  5. w 1.8T kumpel robił pomiar na hamowni z normalnym filtrem i wkładką K&N - i wiesz co... żadnej różnicy - generalnie nie ma się nad czym zastanawiać
  6. Zgłaszam sie na polo w kolorze rióżż :twisted:
  7. witamy ponownie ja dopiero dotarłem do domu po malowaniu mieszkania kumpla - wyszło git - a pokój z łózkiem aż krzyczy: "zdejmij bluzke" !! wręcz kipi seksem padam na pysk fotki niezłe ale maniury z JAVY były lepsze :twisted:
  8. jutro czas reakcji - błyskawiczny!! :twisted:
  9. Ale dalismy w palnik z Poziem :twisted: Ciezko sie pisze.Obstawiam czas jego rekacji na 15 minut To pisalem Ja - Hugo , z rezydencji Pozia`
  10. nie zawsze pokaże błąd przepływki - jedź do serwisu i niech podmnienią przepływomierze
  11. jeżeli chodzi o spalanie to ja nie rozumiem ludzi, którzy piszą że 1.8T pali 15L (bez obrazy Hugo) :twisted: 15 litrów to jest nic przy pałowaniu - zgoda mój najmniej spalił 6,8 na trasie przy 70km/h - oczywiście już po czipie najwiecej gdy zalałem za 100 zeta pojechałem na streeta i jak wracałem ze streeta to trzeba było nalać znowu za 100 zeta
  12. marcin j, normalnie prawa ręka modów
  13. latać nie będziemy tylko ustawiamy się wszyscy w jednym miejscu na bemowie rano - jakby co to masz już moj kom na PW.
  14. 1.8T plus quattro do tego i będziesz zadowolony - kiedy się bawić jak nie za młodu
  15. kto powiedział, że Poziek nie pojedzie :twisted: Poziek robi wszystko żeby pojechać
  16. albo pojedziesz za mnie... http://i86.photobucket.com/albums/k115/poziek/5-2.jpg
  17. nie wiadomo czy kolega ono będzie w stanie trzymac kierownice po piątku
  18. pamiętajcie, że trzeba się zarejestrować jako zawodnik na www.sss.org.pl potem wpisac wszystkie dane auta i zrobić przelew na 50 zł. Dopiero po przelewie dostaje się numer startowy. Można jechac w parze z kumplem/kumpelą ale w tej samej klasie.
  19. Bryni w zwiazku z tym że mam ciut więcej pod maska możemy się zamienić kołami
  20. Bryniu ale samo zalanie wysokooktanowej benzynki nic nie da trzeba jeszcze w vagu wyprzedzic i "kilka" stopni kąt zapłonu :twisted:
  21. GS to mi wsadził taką badziewną :twisted: Dziasiaj wciąż walcze bo juz nawet Brynia się pyta czy dam radę Ona jeszcze nie wie, że zalewam szelf wi-powa sto :twisted:
  22. Też nie mam - ale ja mam wersje gołą - do sportu :twisted:
  23. szkoda, że żadnego 1.8T... turbine potrzebuje do podmianki ludzie!! gdzie szukać ??
  24. Sorki ale nie mam dzisiaj ochoty na żarty...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.