Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Będzie konieczny ze względu na II sonde lambda - ale GIAC ma juz file do tego więc luuz. Czekamy na wyniki z hamowni - :twisted:
  2. hornet szykuj sie na sobote i bemowo
  3. Może adaptacja przepustnicy
  4. Szczerze mowiąc MorgothDBMA, wydaje mi się, że powinieneś pytac na www.streetracing.pl
  5. Na 1 barze powinno być to około 192 do 195 koni mechanicznych. Tak jak pisałem doładowanie 1 bar jest optymalne nie dla silnika bo akurat AEB to najmocniejsze tłoki i korby we wszystkich A4 ale dla turbiny. Dobrym mykiem jest też zastosowanie 4 barowego regulatora ciśnienia paliwa :exclaim: smt6 i smt7 czylu piggy back inaczej świnka : http://tuning.jcauto.pl/oferta/silnik/perfect_power/
  6. No gratki !! Strasznie ci zazdroszę takiego wyboru w tunerach... GIAC ma najbardziej agresywny program wiec mozna powiedzieć sportowiec Pisz stopniowo jak wygląda spalanie, czy robisz wydech z test pipem czy catback. I czy bedziesz miał wgraną korekte softu po zminanie wydechu/?? Kurde chyba kupie sobie amerykańca i wszystkie moje problemy znikną
  7. Spokojnie możecie pompować 1,0 Bara. Argumentację rozumiem.
  8. Dobra fota właśnie wróciłem do domu - na seryjnym programie... :confused:
  9. H7 w soczewkach i H 11 w halogenach
  10. Nie do końca Cię rozumiem... Chcesz uzykać 20-30% więcej mocy i momentu. Od tego jest chiptuning. Po co wyważać otwarte drzwi?? Jeżeli planujesz jakieś grubsze modyfikacje typu wieksza turbina np. K04-15 czy tak popularna GT28RS to wówczas SMT6 lub 7 używa się najczęściej do wystrojenia auta. W B5 jest o tyle dobrze, że można zastosować piggybacka, masz przepustnice na linke, odpływ paliwa z listwy. Jest na forum użytkownik Bartte, który jezdzi na smt6 także pisz do niego na PW. Jeżeli chcesz coś więcej poczytać o tuningu 1.8T to polecam Ci www.streetracing.pl Na forum jest również kolega CTV, który ma doświadczenie w tuningu 1.8T B5 także pytaj się też jego. Osobiście uważam jednak, że najlepsze dla 1.8T jest strojenie na ori ECU.
  11. Cuber prawa ręka modów :exclaim:
  12. A czy macie jakieś czipy wgrane, czy seria??
  13. Wychodzi dzdzownica z ziemi, rozglada się a tu zaraz obok stoi druga dzdzownica. Zdziwiona acz dobrze wychowana mówi: - Dzień Dobry !! na co druga odpowiada: -A co ty ku**wa własnej d*py nie poznajesz ??
  14. Brynia, jak Bóg da i partia pozwoli a pompa paliwa wydoli to wystartuje - mogę nawet z Tobą w parze :twisted:
  15. Bo ja to jestem spokojny ale do czasu - jak się to uderzam z za***ista mocą :twisted:
  16. Biały, pytasz się ajk wyglądają spoty normalnie to jest koks, dziwki i min. 250KM ale w tym tygodniu nie szalejmy więc wpadaj
  17. 15" :exclaim: jedno z najszybszych 15" aut w miescie nazywam to 15" lans
  18. materiał, jak chcecie to podajcie mi na PW wasze numery autek to wam sprawdze ceny -
  19. maudia4, skąd takie pomysły powiedz mi proszę
  20. Witamy i liczymy na współpracę
  21. Panowie więc ja przestałem sie szczypać i wydałem 170 złotych za samą pokrywe podłokietnika w ASO...
  22. hornet, Radzikowski i po temacie. Ja jestem zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.