Treść opublikowana przez poziek
-
Blow off i WESTGATE VALVE [B6 1,8 T 163KM]
Dzo-Dzo, zawór DV Forge czy Hyperboost ma 3 różne spręzyny o różnej sile. Dobiera się je w zalezności od modyfikacji i ciśnienia doładowania jakie masz zadane w programie. Także zawor to jedyne co możesz zrobić przed czipem. No i może jeszcze TIP (turbo inlet pipe).
-
[1.8T] jak podniesc moc???
sugeruję poczytać FAQ i potem poszukać na forum o 1.8T
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czasem myślę czy nie lepiej pójść w lans 19" fela, muza 2500W, neony, autopilot, autolaskorób...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
S4 B6 ma 6,1 do paczki - takie S4 to ja zmasakruje swoim bez strzału z Nitro :exclaim: będzie mia targał suty za darmo i jeszcze wypucuje mi na błysk moje wyjechane 15" fele lans :exclaim: :exclaim: jestem wsiciekły
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
i jak już się przedstawisz to daj znać to napisze Ci co i jak
-
Blow off i WESTGATE VALVE [B6 1,8 T 163KM]
co ty tutaj piszesz?? ogarnij się nie było Blow offa w serii, tylko Dump Valve czyli DV Ech czasami mnie rozbrajacie [ Dodano: 12-04-2007, 00:07 ] i to właśnie powinieneś zrobić - najpierw Stage I i zobaczyć jak jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
h*j bombki strzelił... wciąż mi faluje doładowanie powyżej 5200rpm nawet nie mam chęci cieszyć się, że FMIC za***iście ładnie chłodzi, temperatura nie przekroczyła 27 stopni przy pałowaniu tracę głowę
-
[B5 1.8T] czip + gaz
sugeruje zakładac Prinsa :twisted:
-
[A4 B6 1,9Tdi] Gdzie chiptunning w Łodzi?
Ładny program. Brać przykład
-
[A4 B5 1.9 Di AFF] Co z tym mozna zrobić?
czudaj, jak będziesz miał jakieś nowe mody w aucie to pisz PW. Otworzę temat i kleimy wykresy itp.
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
pozamiatane
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
cały wydech z kwasówki 2,5" na dwóch tłumikach kosztuje u ciebie 1000 złotych daj znać to zaczne cie głośniej reklamować masz jakieś przykładowe zdjęcia takich wydechów?? generalnie waszej pracy?
-
Rzeczywiste dane A4 1.8T
też się nabrałem...kiedyś na żarty CTV 14,1 pojechało na hybrydowaj turbinie, wydechu, remapie i pewnie kilku innych modach, o których CTV nie lubi pisać [ Dodano: 11-04-2007, 03:15 ] jak ktoś będzie miał dane to pisać na PW. wstawie do FAQ.
-
Chiptuning u Kocara
lmatys, jakieś nowości w sprawie programu?? Daj znać na PW to otworzę i wkleimy wykresy do tego samego tematu.
-
Silnik AFN 1.9TDi czy mozliwe sa taki parametry po tunningu
Jak będziecie mieli jakieś wykresy, dane z G-techa to pisać PW.
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
gregory, co z twoim autkiem?? Daj znać na PW to otworzę temat. otwieram temat - co nowego ??
-
[B6 AWX] Problem z TURBO!!
Proszę mi napisać na PW jak się zakończyła sprawa. Otworzę.
-
Chiptuning - Szczecin
Wierzcie mi, że nie będzie kolosalnej różnicy międzu 142KM a 149KM więc tutaj nie ma się co rozwodzić. Spalanie zazwczaj spada po czipie. Przyspieszenie jest oczywiście dużo lepsze. Dajcie mi znać na PW jak już coś ogarniecie w swoim rejonie. Do tego czasu zamykam.
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
Słuchajcie macie wiarygodnych ludzi na forum w postaci Rogalotti czy CTV podpytajcie się jak wygląda sprawa tiptronica w 2,5tdi. Kolega Norbi tez może wam podpowiedzieć. Zadzwońcie np. do Masters Tuning czy TTC czy CompSport czy V-tech i pytajcie się czy zmieniają oprogramowanie skrzyni biegów też. Dajcie mi znać na PW co nowego to otworzę temat.
-
[B6 ALT] Więcej mocy
proszę o PW gdyby ktoś chciał coś dodać.
-
[B5 1.9 TDI 110KM AVANT QUATTRO] Co, gdzie i za ile??
mega13, jak już bedziesz miał wykres to pisz na PW - otworzę temat i wkleimy.
-
[B5 1.8T] chip tuning
jak ktoś będzie chciał coś dodać to pisać na PW do mnie to otworzę.
-
Blow off i WESTGATE VALVE [B6 1,8 T 163KM]
Powiedz w jakim celu chcesz załozyć Bova?? Znasz jego działanie?? W USA fala fascynacji BOVami w 1.8T mineła już 3-4 lata temu. Sugeruje założyć sobie Forge 007 Dump Valve czyli wzmocniony zawór upuszczający - jego działanie jest dokładnie takie samo jak naszego 710N. wygląda to tak: teraz trochę teorii : zawór DV powoduje, że powietrze(w nadciśnieniu) po odpuszczeniu gazu i zamknięciu się przepustnicy wraca z powrotem do TIP(turbo inlet pipe) czyli rury doprowadzajacej powietrze od filtra powietrza do turbo. W przypadku BOVa powietrze to jest upuszczane na zewnątrz układu co powoduje wprowadznie ECU w błąd ponieważ ilości zmierzona przez MAF (przepływomierz) nie zgadzają się ilością powietrza w układzie. Reasumując: Bov w 1.8T może powodować błędy w ECU, piszę może ale nie musi, do tego trzeba znaleźć tunera, który napisze Ci program pod BOVa, żeby nie przelewał ci benzyny. A masz elektroniczną przepustnicę więc w kraju jest tylko 2 tunerów, którzy ci tego nie spieprzą. Gra nie warta świeczki. :exclaim: no chyba że skusisz się na psssssyt fakt świnki się oglądają -
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z mojej strony będzie: 1.grill+węgiel 2. jak zabierzecie śpiworki to około 6 miejsc do spania będzie 3. muza+teledyski Ekwador/Amnesia :twisted: + altanka ZABRAć POLARKI [ Dodano: 11-04-2007, 03:04 ] i jak się wkurzyłem to poł turbo i cziptuning pozamykałem
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
dla mnie KOKS