Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Dzo-Dzo, zawór DV Forge czy Hyperboost ma 3 różne spręzyny o różnej sile. Dobiera się je w zalezności od modyfikacji i ciśnienia doładowania jakie masz zadane w programie. Także zawor to jedyne co możesz zrobić przed czipem. No i może jeszcze TIP (turbo inlet pipe).
  2. sugeruję poczytać FAQ i potem poszukać na forum o 1.8T
  3. Czasem myślę czy nie lepiej pójść w lans 19" fela, muza 2500W, neony, autopilot, autolaskorób...
  4. S4 B6 ma 6,1 do paczki - takie S4 to ja zmasakruje swoim bez strzału z Nitro :exclaim: będzie mia targał suty za darmo i jeszcze wypucuje mi na błysk moje wyjechane 15" fele lans :exclaim: :exclaim: jestem wsiciekły
  5. i jak już się przedstawisz to daj znać to napisze Ci co i jak
  6. co ty tutaj piszesz?? ogarnij się nie było Blow offa w serii, tylko Dump Valve czyli DV Ech czasami mnie rozbrajacie [ Dodano: 12-04-2007, 00:07 ] i to właśnie powinieneś zrobić - najpierw Stage I i zobaczyć jak jest
  7. h*j bombki strzelił... wciąż mi faluje doładowanie powyżej 5200rpm nawet nie mam chęci cieszyć się, że FMIC za***iście ładnie chłodzi, temperatura nie przekroczyła 27 stopni przy pałowaniu tracę głowę
  8. sugeruje zakładac Prinsa :twisted:
  9. Ładny program. Brać przykład
  10. czudaj, jak będziesz miał jakieś nowe mody w aucie to pisz PW. Otworzę temat i kleimy wykresy itp.
  11. cały wydech z kwasówki 2,5" na dwóch tłumikach kosztuje u ciebie 1000 złotych daj znać to zaczne cie głośniej reklamować masz jakieś przykładowe zdjęcia takich wydechów?? generalnie waszej pracy?
  12. też się nabrałem...kiedyś na żarty CTV 14,1 pojechało na hybrydowaj turbinie, wydechu, remapie i pewnie kilku innych modach, o których CTV nie lubi pisać [ Dodano: 11-04-2007, 03:15 ] jak ktoś będzie miał dane to pisać na PW. wstawie do FAQ.
  13. lmatys, jakieś nowości w sprawie programu?? Daj znać na PW to otworzę i wkleimy wykresy do tego samego tematu.
  14. Jak będziecie mieli jakieś wykresy, dane z G-techa to pisać PW.
  15. gregory, co z twoim autkiem?? Daj znać na PW to otworzę temat. otwieram temat - co nowego ??
  16. Proszę mi napisać na PW jak się zakończyła sprawa. Otworzę.
  17. Wierzcie mi, że nie będzie kolosalnej różnicy międzu 142KM a 149KM więc tutaj nie ma się co rozwodzić. Spalanie zazwczaj spada po czipie. Przyspieszenie jest oczywiście dużo lepsze. Dajcie mi znać na PW jak już coś ogarniecie w swoim rejonie. Do tego czasu zamykam.
  18. Słuchajcie macie wiarygodnych ludzi na forum w postaci Rogalotti czy CTV podpytajcie się jak wygląda sprawa tiptronica w 2,5tdi. Kolega Norbi tez może wam podpowiedzieć. Zadzwońcie np. do Masters Tuning czy TTC czy CompSport czy V-tech i pytajcie się czy zmieniają oprogramowanie skrzyni biegów też. Dajcie mi znać na PW co nowego to otworzę temat.
  19. proszę o PW gdyby ktoś chciał coś dodać.
  20. mega13, jak już bedziesz miał wykres to pisz na PW - otworzę temat i wkleimy.
  21. jak ktoś będzie chciał coś dodać to pisać na PW do mnie to otworzę.
  22. Powiedz w jakim celu chcesz załozyć Bova?? Znasz jego działanie?? W USA fala fascynacji BOVami w 1.8T mineła już 3-4 lata temu. Sugeruje założyć sobie Forge 007 Dump Valve czyli wzmocniony zawór upuszczający - jego działanie jest dokładnie takie samo jak naszego 710N. wygląda to tak: teraz trochę teorii : zawór DV powoduje, że powietrze(w nadciśnieniu) po odpuszczeniu gazu i zamknięciu się przepustnicy wraca z powrotem do TIP(turbo inlet pipe) czyli rury doprowadzajacej powietrze od filtra powietrza do turbo. W przypadku BOVa powietrze to jest upuszczane na zewnątrz układu co powoduje wprowadznie ECU w błąd ponieważ ilości zmierzona przez MAF (przepływomierz) nie zgadzają się ilością powietrza w układzie. Reasumując: Bov w 1.8T może powodować błędy w ECU, piszę może ale nie musi, do tego trzeba znaleźć tunera, który napisze Ci program pod BOVa, żeby nie przelewał ci benzyny. A masz elektroniczną przepustnicę więc w kraju jest tylko 2 tunerów, którzy ci tego nie spieprzą. Gra nie warta świeczki. :exclaim: no chyba że skusisz się na psssssyt fakt świnki się oglądają -
  23. Z mojej strony będzie: 1.grill+węgiel 2. jak zabierzecie śpiworki to około 6 miejsc do spania będzie 3. muza+teledyski Ekwador/Amnesia :twisted: + altanka ZABRAć POLARKI [ Dodano: 11-04-2007, 03:04 ] i jak się wkurzyłem to poł turbo i cziptuning pozamykałem
  24. dla mnie KOKS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.