-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać w szeregach
-
Folie do szyb
Sorki że dopiero teraz odpisuje... Co do foli z przodu to jest 35% ale tak jak już było pisane przez innych użyszkodników przekracza dopuszczalne normy. Oczywiście dostałem homologacje na wykonaną robote i folie ale wiadomo, że na miśki to nie działa Tył jest przyciemniony folią o kilka procent ciemniejszą. Jak coś, to będę twardo się targował :biggrin:
-
Folie do szyb
Ja płaciłem 60zł za szybe, a 70zł za tył, wyszło jak na zdjęciu poniżej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Na jakich felgach jeździmy
było 17' jest 16' :biggrin:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Jak większość - Google :biggrin:
-
18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm
Moja gratulacje, wykresik imponujący, aż mi ślinka poleciała na te 170 kucyków :twisted: Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
Śliczniutka bardzo mi się podoba :biggrin:
-
Dobrzy chiptunerzy
W takim razie ja ( i pewnie duuuża liczba użyszkodników forum) proponuję Rogalotti - Warszawa. Szybko, sprawnie, fachowo - bezproblemowo! Firma mieści się na ul. Mineralnej 26 Wa-wa. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać w szeregach Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
piwkoo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta