Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Popieram CTV ile u Ciebie kosztuje remap ecu do 1.8T AVJ, podaj mi proszę cene netto - może być na PW. Dzięki
  2. moje turbo nie jest popękane skąd masz to info Kunio przestań pleść bzdury...
  3. cicho Murzynku.... szaa..
  4. pewnie, nawet nie będę musiał nic tam wstukiwać bo moja się już tym zajmie Wydało się... kupiłem navi dla panny
  5. Marcin., no i ok i ja gdybym miał subaru tez bym tam pojechał :twisted: mówię tylko, że nawet oni wgrają program do 1.8T AVJ na 192-195KM/300NM za 2 kafle - ten sam program można mieć za 900 zeta -
  6. Murzyn, miałem do wyboru: felgi lub navi jako że lubie trzymać kiere jedną ręką a drugą trzymać panne za kolano padło na navi
  7. idzie do prania tapicery już niedługo
  8. osz ty kurde masz liścia za ten tekst :exclaim: :twisted: adapetry media będą za 4 dni a teraz oficjalna prezentacja proszę, że ja was :twisted: i jeszcze chciałem powiedzieć, że będę popitalał na moich aluminiowych 15" felach całe wakacje!! a na dokładke powiem, że właśnie wróciłem z garażu... wyjąłem gaz
  9. reszta fotek soon
  10. a właśnie mam je na sprzedaż jakbys chciał do twojej padaki :twisted:
  11. Panowie to jest "pażdzioch look" : zapamiętać: tak nie moze wyglądać wasza furka w środku a to jest "w miedzy czasie look" - czyli profi robota
  12. wyjazd na rezanko - narazie panienki moje rozwiązłe - koncert PCD czeka :exclaim:
  13. spoko Lukas grama dostaniesz
  14. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a nie lepiej zrobić jeden centralny FMIC ? mniejsze zawirowania powietrza masz w układzie...
  15. czyli lipa... trzeba szukać modułu... dzięki za linka mój misiaczku
  16. MIKUZZ, spocik był w Forcie Wola
  17. a jak dojść do tego czy mam bluetootha czy nie
  18. namiary dostałem - nawet blisko do miejsca gdzie będziemy rezać koks
  19. i bardzo dobrze, że podrzucasz my jesteśmy właśnie od tego żeby Wam pomagać w wyborze i dzielić się własnymi doświadczeniami i proszę żebyś napisał na co się zdecydowałeś, u kogo, za ile i co z tego wyszło :twisted:
  20. do h*ja zrobie sobie cały pakiet oświetlenie w xenonie i nikt mi nie podskoczy :exclaim: a stosunek ceny do jakości będzie zachowany
  21. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ice gratuluje :twisted: obstawiam, że to nie była "S-ka"
  22. Siema kobietki moje - Lukas namiary :exclaim: pierdziele lans i zapierdzielam na 15" przez całe wakacje :exclaim: :exclaim: :twisted: :twisted: na quattroxenonie bo wsadze czwarty w lampy tyle na wstecznym
  23. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ice to weź posadź za kierą kogoś lżejszego - kolejne 30-40 kg [ Dodano: 20-03-2007, 11:53 ] stary widziałeś auto, że się wypowiadasz?? Jak twoje turbo powedz?? czasem nie sra jakimś syfem z wydechu?? :twisted:
  24. w moim AVJ jest 207 koni i nic się mega nie grzeje - jak się grzeje to trzeba podlać paliwa a nie bezmyślnie pompować ciśnienie - ogarnia mnie pusty śmiech :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.