Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. ja tylko twierdze, że dokądkolwiek nie pojedziesz wgrają ci zwykłego czipa na 192KM/275Nm Jak będziesz dzwonił do Geko to daj znać na foeum ile sobie życzą
  2. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zwykły dostanie baty natomiast S-ka zje Ice jak lody w waflu
  3. mówisz masz: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6032
  4. to jak będziesz sprzęgło robił rozumiem sezon się zaczyna więc rozumiem, że sprzęgło już niedługo [ Dodano: 20-03-2007, 00:29 ] czy wiadomo coś o ksenonkach przeciwmgielnych
  5. plati on ma to samo co u mnie: przeładowanie turbiny bo jest wycięty katalizator :exclaim: jestem 100% pewny, że to jest to samo. pozostaje kwestia grzania się turbo - egt za wysoki, czemu??
  6. płacić za coś 2 kafle kiedy można mieć to samo za 700-900 złotych no już bez przesady dziewczynki, 1.8T w B6 nasi zarąbiści tjunerzy mają rozpracowane od 2 lat. 2.0TFSI rozumiem dylematy ale 1.8T zwykły czip... nie wiem czy wiecie ale większość firm w kraju i tak wgrywa skopiowane programy... po co przepłacać
  7. jak tam jabuszko ?? zrobione??
  8. a co tobie wskazuje??
  9. a ma pytanko: czy spody były w kolorze czy sam malowałeś??
  10. Łono ode mnie dostaniesz buziaka na spocie :redface: wiesz tak jak najbardziej lubisz :twisted:
  11. poziek odpowiedział(a) na marre temat w Audi A4 B6
    a czy natknęliście się na te od S4 ?? i w jakich cenach?
  12. pisałem Adasiowi o 12, że nie dojade - sorki dziewczyny ale siła wyższa
  13. poziek odpowiedział(a) na marre temat w Audi A4 B6
    marre, stary tobie chodzi pewnie o listwy od S4 - takie grubsze prawda? wchodzą bez żadnego problemu - tzw. plug&play swego czasu poszukiwałem używek - bez sukcesu - tylko aso za 950 zeta komplet
  14. takich tematów jest już tyle, że szkoda gadać...zamykam po raz II :exclaim:
  15. a ty znowu swoje
  16. poziek odpowiedział(a) na myta1 temat w Nadwozie i Wnętrze
    bardziej z samego kolektora wydechowego niż z całego wydechu daj sobie spokój...
  17. nie wiem czemu ale jebłem na glebe ze śmiechu :twisted: :twisted: Mam ucho :exclaim:
  18. jak masz 30 kafli na taką zabawe to pisz na PW do mnie - wyśle Ci wszelkie info z USA na ten temat i weź pod uwagę jeszcze to, że ani vtg, ani ctv ani masters ani jetronic ani ttc, nie wystroi ci tego kompresora a nie mówię o turbinie bo tu są jeszcze większe kłopoty (patrz budowa kolektorów wydechowych - no chyba, że biturbo) na ori komputerze... jedynie unitronic i v-tech :twisted: i tam też uderzałbym się pytać co i jak.
  19. takich "pęknięć" mam ze trzy i wszystko gra... musisz szukać problemu dalej... zrób vaga...koniecznie :exclaim:
  20. poziek odpowiedział(a) na C1 KUBA temat w Audi A4 B5
    felgi są kompromitacją w białej jedynie co mi się podoba to czarne reflektory
  21. a ja obstawiam wycięcie katalizatora :twisted: oooo jak wycięty kat to pozostaje tylko komputer....bo wychodzi na to, że masz kiepski AFR
  22. a mój kurde więcej zaczął palić
  23. piszę się na ksenon w przeciwmgielnych para wieczoru ja z oniakiem ooo jak miło chłopcy Lookier był wszędzie... nawet w recepcji pana bajerował
  24. wujek Lookier ściągnie tajki i hawajki :exclaim: :twisted:
  25. lukas23, ja ciebie nosić nie będe jak się skończysz tymi czekoladkami:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.