Treść opublikowana przez poziek
-
Chiptuning u Kocara
ja tylko twierdze, że dokądkolwiek nie pojedziesz wgrają ci zwykłego czipa na 192KM/275Nm Jak będziesz dzwonił do Geko to daj znać na foeum ile sobie życzą
-
Audi iceman - Kille !!
zwykły dostanie baty natomiast S-ka zje Ice jak lody w waflu
-
Chiptuning u Kocara
mówisz masz: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6032
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak będziesz sprzęgło robił rozumiem sezon się zaczyna więc rozumiem, że sprzęgło już niedługo [ Dodano: 20-03-2007, 00:29 ] czy wiadomo coś o ksenonkach przeciwmgielnych
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
plati on ma to samo co u mnie: przeładowanie turbiny bo jest wycięty katalizator :exclaim: jestem 100% pewny, że to jest to samo. pozostaje kwestia grzania się turbo - egt za wysoki, czemu??
-
Chiptuning u Kocara
płacić za coś 2 kafle kiedy można mieć to samo za 700-900 złotych no już bez przesady dziewczynki, 1.8T w B6 nasi zarąbiści tjunerzy mają rozpracowane od 2 lat. 2.0TFSI rozumiem dylematy ale 1.8T zwykły czip... nie wiem czy wiecie ale większość firm w kraju i tak wgrywa skopiowane programy... po co przepłacać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tam jabuszko ?? zrobione??
-
[B5 AEB] Układ chłodzenia i temperatura oleju
a co tobie wskazuje??
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
a ma pytanko: czy spody były w kolorze czy sam malowałeś??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łono ode mnie dostaniesz buziaka na spocie :redface: wiesz tak jak najbardziej lubisz :twisted:
-
[ALL B6] Listwy S-line
a czy natknęliście się na te od S4 ?? i w jakich cenach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pisałem Adasiowi o 12, że nie dojade - sorki dziewczyny ale siła wyższa
-
[ALL B6] Listwy S-line
marre, stary tobie chodzi pewnie o listwy od S4 - takie grubsze prawda? wchodzą bez żadnego problemu - tzw. plug&play swego czasu poszukiwałem używek - bez sukcesu - tylko aso za 950 zeta komplet
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
takich tematów jest już tyle, że szkoda gadać...zamykam po raz II :exclaim:
-
[B6 ASN] Podniesienie mocy
a ty znowu swoje
-
wydech do A4B5
bardziej z samego kolektora wydechowego niż z całego wydechu daj sobie spokój...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czemu ale jebłem na glebe ze śmiechu :twisted: :twisted: Mam ucho :exclaim:
-
[B6 ASN] Podniesienie mocy
jak masz 30 kafli na taką zabawe to pisz na PW do mnie - wyśle Ci wszelkie info z USA na ten temat i weź pod uwagę jeszcze to, że ani vtg, ani ctv ani masters ani jetronic ani ttc, nie wystroi ci tego kompresora a nie mówię o turbinie bo tu są jeszcze większe kłopoty (patrz budowa kolektorów wydechowych - no chyba, że biturbo) na ori komputerze... jedynie unitronic i v-tech :twisted: i tam też uderzałbym się pytać co i jak.
-
A4 1,8 Turbo AEB
takich "pęknięć" mam ze trzy i wszystko gra... musisz szukać problemu dalej... zrób vaga...koniecznie :exclaim:
-
Przeróbka B5->B7, B6->B7
felgi są kompromitacją w białej jedynie co mi się podoba to czarne reflektory
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
a ja obstawiam wycięcie katalizatora :twisted: oooo jak wycięty kat to pozostaje tylko komputer....bo wychodzi na to, że masz kiepski AFR
-
spalanie bez kata
a mój kurde więcej zaczął palić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piszę się na ksenon w przeciwmgielnych para wieczoru ja z oniakiem ooo jak miło chłopcy Lookier był wszędzie... nawet w recepcji pana bajerował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wujek Lookier ściągnie tajki i hawajki :exclaim: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas23, ja ciebie nosić nie będe jak się skończysz tymi czekoladkami:P