Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Podniesienie mocy


maseja

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. jestem z poznania mam na imie sebastian.

kupiŁem audi a4 3000benzyna quatro. trafiŁem na wasze forum i uwaŻam Że tylko tutaj otrzymam prawdziwe opin

ie i dobre rady w rÓŻnych kwestiach. na poczĄtek miaŁbym pytanie czy ktoŚ wie jak mozna najlepiej i gdzie po

dniesć moc 3litrowej benzyny. z gÓry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 11-03-2007, 11:48 ]

otworzyłem temat

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-03-2007, 09:12 ]

proszę nie tworzyć kolejnych wątków o tym samym, temat ten został odblokowany i tutaj powinieneś pisać, scaliłem oba wątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro telefon w ręke i wszystko będziesz wiedział :

VTG

tel. (022) 811 82 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to kompresor, kiedyś podawałem link do forum amerykańskiego, ktoś zakładał kompresor właśnie do 3.0. Do 2.8 wkładał ono, myśle że napisze koszta :wink:

Jest też takie fajne urządzenie Rotrex , koszt około 8000zł - ale nie wiem jak z założeniem wygląda sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ja przekładałem z S4 graty. Koszty hmm jakieś 15/20 tyś , generalnie mało opłacalna zabawa. Mam nadzieje że masz manual bo w tip nie poszalejesz z mocami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 30 kafli na taką zabawe to pisz na PW do mnie - wyśle Ci wszelkie info z USA na ten temat :wink::rotfl:

i weź pod uwagę jeszcze to, że ani vtg, ani ctv ani masters ani jetronic ani ttc, nie wystroi ci tego kompresora a nie mówię o turbinie bo tu są jeszcze większe kłopoty (patrz budowa kolektorów wydechowych - no chyba, że biturbo) na ori komputerze... jedynie unitronic i v-tech :twisted: i tam też uderzałbym się pytać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiete słowa :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za info chyba sobie odpuszcze ,wole poczekać dołożyć i kupić S4. Jedyne co ewentualnie chciałbym zrobić to może podnieść moc troche elektronicznie tylko nie wiem za bardzo czego i gdzie szukać

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem podnieść moc w mojej 3000litry benzynie ale koszty są za duże. Za tyle ile bym miał zapłacic za wszystkie zmiany to po sprzedaniu mojej i dołożeniu tej różnicy starczyło by prawie na S4. Narazie pozostane przy tej wersji tylko bym chciał podnieść moc chociaż troche myśle może o jakims chipie , moze ktoś wie jak i gdzie mógłbym to zrobić i jeśli chip to jaki i jakiej firmy. auto a4 sedan 3000benzyna quatro automat wersja amerykańska. z góry dziekuje za pomoc MASEJA

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-03-2007, 14:51 ]

nie zakładaj odrębnego tematu, korzystaj z tego... przecież to samo pytanie zadajesz.

Zresztą odpowiedzi już masz zawarte tutaj (nawet jeśli chodzi o chip)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiete słowa :smile: :smile: :smile:

a ty znowu swoje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...