Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w czwartek będę mógł dopiero o 18 wyjechać z wawy... Może to i dobrze, będa swoim bzykiem na zlocie :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
eeeeeeeeee, przesadzasz :biggrin: jam ma inny problem z CB mam taka antenkę która spada z dachu pow 200 km/h, więc mam ,, ciekawy" ogranicznik predkości maksymalnej ciesz sie, że Ci Tomek nie zrobił elektronicznego ogranicznika w programie
-
[B5 AWT] Co serwisować (przygotowanie przed chiptuningiem) ?
dobre, dobre
-
[B5 AWT] Co serwisować (przygotowanie przed chiptuningiem) ?
to co wymieniłeś oczywiście wymień, z mojej strony sugeruje jeszcze przepływomierz wymienić, a juz napewno sprawdzić
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ciekawe jak temat pojdzie po zlocie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
loosen up your buttons Lookier czy ktoś jeszcze poza Adamoo zabiera narty/dechy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas dostaniesz moje fanty od Kicholka strzeż je dobrze a coś może ci się odleje
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
wydech nic nie da... wywalenie katalizatora daje większy przyrost KM niż sam cat-back exhoust :exclaim:
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
fura kozak wpadła mi w oko
-
a4
chciał sprzedać to cuś za 85 000 zeta ztcw.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas trzymamy za słowo !!
-
głosniki-wymiana
minimum to zamontuj ringi z MDFu...
-
Czy można jeździć bez tylniego zderzaka?
nie można
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy jutro będe :P Panowie czy robimy zakupy w makro czy u Adasia?? Wczoraj powiedział mi coś o 30-33 zeta za 3/4 finlandii?? IS THIS POSSIBLE ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nawet lepsze wrażenie robi
-
2 pytania dotyczace:czyszczenia chromów oraz DiamondBrite
oni nakładaja dwie warstwy tego środka głównego a poźniej musisz raz w miesiącu umyć auto szamponem i nałozyć wartwe conserwera. Mam fotki tylko po zabiegu ale uwierz na słowo, że jest różnica. Pozatym brud się nie przyczepia auta wiec po umyciu jest ono dłuzej czyste najlepiej zadzwoń do Sławka z diamond i pogadaj, on Ci wszystko wytłumaczy. Jaki masz kolor auta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i co chłopaki powiedzieli z Lublina? Zatwierdzili zakup??
-
Wspólny wyjazd z Warszawy na Zlot do WISŁY !!!
tak, tak - pomyłka brodatego Pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas zostawiłes furaksa w domu?? Żebym wiedział gdzie wysłać chłopaczków po aluski :twisted:
-
2 pytania dotyczace:czyszczenia chromów oraz DiamondBrite
ja jestem po zabiegu w diamondbride i mogę go tylko szczerze polecić
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
fajna, fajna wersja amierikana
-
Wspólny wyjazd z Warszawy na Zlot do WISŁY !!!
to jest stacje shell, jak wjedziecie do Wolicy to po PRAWEJ stronie. Jakies 3 kilosy od Geanta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przedszkolaki słyszałem w Limbie zostają
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
ciesz się felami póki je jeszcze masz Jestem pierwszy w kolejce do odsprzedaży!!
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
że co przepraszam?? A z jakiego to materiału ten wydech?? PCV ?? na 2 puszkach? czyli ICek i kolektor razem 1000 zeta? Bo sam ICek od 130 nie będzie pasował bez kolektora od 130? nie czepiam się tylko pytam [ Dodano: 25-02-2007, 15:39 ] satysfakcjonuje bo najniższą cene Ci podał Nie zawsze jest tak różowo