Treść opublikowana przez poziek
-
Audi iceman - Kille !!
czy to już po wycięciu katów było?? Bo ładnie mruczy :twisted: ale 1/4 tam nie było i obstawiam, że BMka jednak by cie łyknęła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wujek poziek dał właśnie spokój.... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest wielką niewiadomą czy pojade niestety bo mam egzam w poniedziałek... a jak pojadę to wracam w sobote rano
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok to rozumiem, że kolejne auto do wyjazdu to kujawski? Jakby co to się piszę właśnie z kujawskim jechać Chyba, że ktoś ma ochotę na 98PB to zapraszam... :twisted: :twisted:
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
a po co masz wyjmować żarnik?? wystarczy wyciągnąc pokrywe z tyłu lampy, tak jakbyś miał sobie samemu zmienić żarówke (to nawet moja panna potrafi) i juz wiesz co masz u siebie... :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyjazd na szkolenie w piątek o której ??
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
dla mnie to jest nienormalne nie potrafić sprawdzić czy ma się ksenon czy nie... w B6 są d1s w B5 są d2s
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
wyszło 11.4 przy 170-240km/h z rolowanego od 40km/h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopiszcie mnie do piątku
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
i stawiam 5 stów, że na zwykłych rurach byłoby tak samo albo i lepiej
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
a niw widziałem jeszcze Adiego żeby coś pisal...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ztcw poszły i koła :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapytaj się jednego z klubowiczów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słuchajcie to ucho co to jest w nim 1,5L się do mnie tak ładnie usmiecha...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest git :twisted:
-
A4 - jak je obizyc???
weźcie no, bo mnie przestraszyliście... ja właśnie będe zakładał ori s-linową zawieche...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co powiecie na kręcenie sutów przy flaszce?? :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lubie targać suty :twisted: :twisted: :P
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem ładna parabola sie zrobila....hmm ale cos powoli sie gubie w tej niekontrolowanej bajerze [ Dodano: 06-03-2007, 22:31 ] hehe...ale i tak wszystkiemu winny jest sprinter :twisted: :twisted: :twisted: no oczywiscie ze wszystkiemu jest winny Sprinter bo sprintem zaciagnol kielby z rusztu no i moze 20 % udzialu ma byle owłosienie Murzyna A tak a propos jeża (czyli nie na temat) ciekaw jestem kiedy wątek pierdyknie przez takie cytowanie :biggrin: ja to bałbym sie ostrzeżeń od Moda Murzyna Wściekłego
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no to Dino zapunktował u wariatki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie kupiłeś auto sklejane z siedmiu :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati czy my będziemy w stanie wyrezać u ciebie orurowanie z kwasówki jak będę miał ICka już??
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
będziesz zadowolony z rur
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
a ja w czwartek wywalam katy i wstawiam strumieniczki i zobacze co sie stanie Ice będziesz miał bardzo miły, głeboki, basowy pomruk...nie będzie bardziej głośny... wstaw samą rure, nie strumienice - sprawdzone info. masz sonde lambda za katalizatorami??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi a co z twoim kucykiem?? Wymienili czujniki?? a spociek był jak zwykle I klasa :twisted: