Treść opublikowana przez poziek
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
jest patent tzw. niewidzialna wycieraczka u mnie działa bardzo fajnie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nad NASZYMI było baczenie z GÓRY już w sobote :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to kumpel Adamoo, jego sie pytaj stary martwiliśmy sie o ciebie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Q7 zostało bardzo skutecznie wyleczone, co juz niedługo bedzie opisane w wątku o killach :twisted: :twisted: :twisted:
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
przygladnalem sie dokladniej i nie bylo tam napisane "AUDI STOP" i ja sie z tym zgadzam :twisted: chciałem jeszcze wyróznić Sławka za ekstra melodyjne toasty
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
a nie da się załatwić pozwolenia wjazdu na plażę tak nad samą wodę to byłby dopiero KOKS :twisted:
-
[B6] AWX czy aby napewno 130 KM?
czy przypadkiem nie masz kodu silnika wybitego NA SILNIKU :exclaim: i sugeruje diagnoze silnika, najpierw vag, potem hamownia jak wszystko będzie ok to znaczy, że marny z ciebie kierownik jak objeżdza cie 90 konny paździoch :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"myśl logicznie" by Klaudyna "olej kujawski" by Ono "poproszę trzy fotele, za***iste" by Ono "eyyy" by Lookier "zaraz wpada Harry Brown" by Adamooo "
-
Turbo w 1.6 czy to zda egzmin może ktoś wie
jak mi powiesz, że nie znalazłes na ten temat nic na forum to wpadnę w SZAU :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
dobre było jak chłopaki dochodzili gdzie kto spał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s przyznaj się, że nie byłeś w stanie jeszcze się na tyle skupić co mówił Andrzej... jeszcze ze dwa dni będziesz dochodził o siebie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Ice czy ja dobrze rozumiem, że wozisz ze soba zapasowe amorki :twisted: :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biały opierdzielił kelnerke za zimne placki w ostatniej knajpie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
bolą mnie suty...
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Hugo, Miron78 - TAK :twisted: :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i łóżko... jakie??? szerokie :twisted: a i jeszcze oczy dojeżdzające do lodówki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to dobrze, że prezes forum wyłącza bo pewnie byś zrobił porządki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas zabieraj butle...
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
fajna fura moje fundusze na taką pracują... niestety ostanie dni nie są zbyt wesołe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłoby fajnie-cośby się jednak na dechach może pośmigało. Chociaż coś podejrzane te widoki, bo w Ustroniu na Czantorii pasą się barany http://narty.onet.pl/407357,kamery.html a to przecież niedaleko. no te mega lipa... trudno, bedziemy grali w piłke i siedzieli na saunie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
w 100% popieram te inicjatywe kierowca A4 to kierowca w doskonałej formie fizycznej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba tylko tu : http://narty.onet.pl/295914,kamery.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w taskim razie pewnie Adasia dogonie :twisted:
-
polerowanie "szkieł" reflekrorów
Odgrzewam temat, może ktos z was zna namiary na magików, którzy wypolerowaliby mi lampy od B6 bixenonowe? Nie jest to szkło tylko plastik :exclaim:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
kup sobie wiekszy magnes :twisted: