Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. 4300K i 6000K - to jedyne rozsądne barwy 8000K - lans 10000K i 12000K lans po maksie
  2. Witamy on board :twisted:
  3. Gregory88, pierwsze pytanie: w jaką moc celujesz? Czy auto do codziennej jazdy? Czy jesteś przygotowany na spalanie 15L/100km
  4. Jak ktoś chce to mam cały kompletny wydech z 1.8T B6
  5. Dzięki szczególne dla Platiego za rozpalenie grila :biggrin: i za grzeczne zachowanie Mamy naprawdę KOX ekipe
  6. nie mogę powiedzieć
  7. Adamoo też dzisiaj się wycisza w el-tecu...
  8. a to spoko, nie musisz się w takim razie ogarniać -wszystko gra
  9. Panowie i Panie - zabierać polarki bo 1:45 w nocy a piździ dosyć
  10. jeżeli chodzi o części to jak najbardziej - ale jeżeli chodzi o czipowanie to żaden tuner w USA nie ma sterowników do naszych furek - ani APR, ani GIAC, ani Revo :frown: Temat przerabiany...
  11. to jest Sline to jest S4
  12. gdzie czip był robiony życzę miłej i bezpiecznej jazdy :twisted: [ Dodano: 14-04-2007, 20:23 ] Jak w VTG to sugeruje ci bardzo mocno pojechać na inną hamownie aby dokonać pomiaru - hamownia vtg oszukuje dość mocno...nie zasłyszane a sprawdzone osobiście
  13. Luki dla jednej panny nie bede się spinał - niech Keżor załatwi 5 takich jak ona to będe na bank
  14. tankpt, najpierw NEWBIE a potem piszemy [ Dodano: 12-04-2007, 21:54 ] Można spróbować pospawać ale te spawy nie wiadomo na ile starczą - kolega Kunio miał spawany kolektor chyba ze 4 razy... To że peka może być spowodowane gazem i zbyt uboga mieszanką co powoduje wyższa temperaturę gazów wylotowych - aż nie chce myślec co się musi dziać w silniku... Możesz wstawić fotki??
  15. ja bez koksu i dziwek nie wpadam :twisted: Jak będa to w każdej chwili
  16. już tłumacze zderzak przedni od S4 jest jednoczęściowy - nie ma żadnych dokładek dolnych itp. Występuje zawsze z klapkami na spryskiwacze. Dokładki dolne sa tylko w zywkłym zderzaku i wszelkich wersjach S-line Pytanie czy S4 będzie pasował do zykłego B6 - TAK bez żadnych problemów
  17. możecie śmiało zabierac siostry ze sobą, w końcu od czasu do czasu trzeba :twisted:
  18. grill rozpalam 18.30
  19. A ja dostałem potwierdzenie od Lookiera, że wpada
  20. spanky, zapraszam Pana na jutro na grill.... wtedy skopie ci dupsko za szydere :twisted: wit.s, Panu dziękuje za wsparcie duchowe lukas23, a Pan zamawiał moją koleżanke z Kołobrzega na jutro :twisted: wiec mozesz o niej zapomnieć oddam Adamoo - może K się wówczas bardziej wyluzuje :twisted:
  21. Jak ktoś wie co mu jest to słucham
  22. no to RS4 w B5 i ogien :twisted: rs4 b5 nie kupie bo nie chce zeby mi Kunio ciągle pisał, że niedowinwestowany :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.