Treść opublikowana przez poziek
-
xenon jakie palniki?
4300K i 6000K - to jedyne rozsądne barwy 8000K - lans 10000K i 12000K lans po maksie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy on board :twisted:
-
[1.8T, B5] Nowe Turbo
Gregory88, pierwsze pytanie: w jaką moc celujesz? Czy auto do codziennej jazdy? Czy jesteś przygotowany na spalanie 15L/100km
-
"dorobienie" drugiej rury wydechowej
Jak ktoś chce to mam cały kompletny wydech z 1.8T B6
-
Fajna stronka o tuningu naszy niuniek
możesz podać linka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki szczególne dla Platiego za rozpalenie grila :biggrin: i za grzeczne zachowanie Mamy naprawdę KOX ekipe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mogę powiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo też dzisiaj się wycisza w el-tecu...
-
Blow off i WESTGATE VALVE [B6 1,8 T 163KM]
a to spoko, nie musisz się w takim razie ogarniać -wszystko gra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie i Panie - zabierać polarki bo 1:45 w nocy a piździ dosyć
-
Fajna stronka o tuningu naszy niuniek
jeżeli chodzi o części to jak najbardziej - ale jeżeli chodzi o czipowanie to żaden tuner w USA nie ma sterowników do naszych furek - ani APR, ani GIAC, ani Revo :frown: Temat przerabiany...
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
to jest Sline to jest S4
-
[1.8T AWT] Przyrost mocy
gdzie czip był robiony życzę miłej i bezpiecznej jazdy :twisted: [ Dodano: 14-04-2007, 20:23 ] Jak w VTG to sugeruje ci bardzo mocno pojechać na inną hamownie aby dokonać pomiaru - hamownia vtg oszukuje dość mocno...nie zasłyszane a sprawdzone osobiście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luki dla jednej panny nie bede się spinał - niech Keżor załatwi 5 takich jak ona to będe na bank
-
Popękany kolektor wydechowy w A4 B5 1.6
tankpt, najpierw NEWBIE a potem piszemy [ Dodano: 12-04-2007, 21:54 ] Można spróbować pospawać ale te spawy nie wiadomo na ile starczą - kolega Kunio miał spawany kolektor chyba ze 4 razy... To że peka może być spowodowane gazem i zbyt uboga mieszanką co powoduje wyższa temperaturę gazów wylotowych - aż nie chce myślec co się musi dziać w silniku... Możesz wstawić fotki??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bez koksu i dziwek nie wpadam :twisted: Jak będa to w każdej chwili
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
już tłumacze zderzak przedni od S4 jest jednoczęściowy - nie ma żadnych dokładek dolnych itp. Występuje zawsze z klapkami na spryskiwacze. Dokładki dolne sa tylko w zywkłym zderzaku i wszelkich wersjach S-line Pytanie czy S4 będzie pasował do zykłego B6 - TAK bez żadnych problemów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
możecie śmiało zabierac siostry ze sobą, w końcu od czasu do czasu trzeba :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
grill rozpalam 18.30
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja dostałem potwierdzenie od Lookiera, że wpada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kicholka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky, zapraszam Pana na jutro na grill.... wtedy skopie ci dupsko za szydere :twisted: wit.s, Panu dziękuje za wsparcie duchowe lukas23, a Pan zamawiał moją koleżanke z Kołobrzega na jutro :twisted: wiec mozesz o niej zapomnieć oddam Adamoo - może K się wówczas bardziej wyluzuje :twisted:
-
Blow off i WESTGATE VALVE [B6 1,8 T 163KM]
dokłanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ktoś wie co mu jest to słucham
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to RS4 w B5 i ogien :twisted: rs4 b5 nie kupie bo nie chce zeby mi Kunio ciągle pisał, że niedowinwestowany :twisted: