Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PARAFIA WARSZAWSKA POPROSZE O NUMERY VIN AUTEK, NR.REJ, IMIE I NAZWISKO ZAINTERESOWANYCH NA PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skorzystałem ze wskazówek Żółwia - i jest lepiej !! brakuje tylko biczowania i A4fun
-
Gdzie się podziały moje konie [S4 B6]
odezwij sie do Elba na PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mnie na początek - na I strone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie :P
-
A4 B6 Moduł komfortu nie przechodzi w stan "uśpienia&am
odepnij wszystkie kostki od modułu i podłącz od nowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmieniamy moje amorki ??? 8) ;D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe dobry tekst
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
no właśnie teraz logicznie myśląc wyciągnij z tego wniosek Odpinasz przepływke - żle, podpinasz przepływke - też źle - podpinasz sprawną przepływke - dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fachowiec sie odezwał hihi Obrazek hyhyhy - 80 hyhyhy moja nie miała rogów
-
Gdzie się podziały moje konie [S4 B6]
PW
-
zawieszenie sportowe do B6 1.8TQ z auta USA
ok a gdzie szukać ile w mm bedzie obniżony na tych sprężynach?? sprężyny czarne z kolorami niebieski/biały/zielony x 2 i niebieski/zielony/zielony/zielony x 2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buahahahhahah Poziu , od razu mi się przypomniało jak wpadliśmy na uono natury , a tam bzykacze prezes nie podpuszczaj bo powiem wszystkim, że rano uprawiasz arerobik dobra: uwaga frajerzy !! mam ważny komunikat!! (cytat z chłopaki nie płaczą) przyszła właśnie moja zawiecha więc pewna era sie kończy!! [ Dodano: 10-05-2007, 17:56 ] i sprężyny czarne z kolorami niebieski/biały/zielony x 2 i niebieski/zielony/zielony/zielony x 2 jakie to da obniżenie??
-
Gdzie się podziały moje konie [S4 B6]
by who ?? Jeśli moge spytać ??Możesz wpaśc do wawy, zrobimy ci logi :twisted:
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
też mam na zbyciu seria z 1.8T
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"miejscy bzykacze" w sensie bzykający w mieście na otwartej przestrzeni, powiedziałbym nawet "na uonie natury" :twisted: :twisted: hehe to mi się udało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Avancikiem jeżdzą dziadki, tatusiowe i miejscy bzykacze :twisted: A ci co nie mają problemy z seksem maja sedany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę zapamiętać te słowa...drodzy forumowicze :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na tym gazie z tego co pamietam objeżdzałem twoją serie kotek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypraszam sobie z całą stanowczością :exclaim: :twisted: ty za młodu nigdy nie zbłądziłeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten to sie umie ustawić dopiero :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda twojego oleju - zjesz go na śniadanie trzeba być realistą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież pisałem, że już jesteśmy po słowie
-
[A4 B6]xenony?
taka fantazja Admina Ja rezam spryskiwacze - problemu raczej nie będzie
-
[A4 B6 AWX] Syk w okolicach 2000 obr do 5000 obr
No to Vag - logi ze 115 i wszystko jasne