Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. PARAFIA WARSZAWSKA POPROSZE O NUMERY VIN AUTEK, NR.REJ, IMIE I NAZWISKO ZAINTERESOWANYCH NA PW
  2. skorzystałem ze wskazówek Żółwia - i jest lepiej !! brakuje tylko biczowania i A4fun
  3. odezwij sie do Elba na PW
  4. a mnie na początek - na I strone
  5. odepnij wszystkie kostki od modułu i podłącz od nowa
  6. zmieniamy moje amorki ??? 8) ;D
  7. hehehe dobry tekst
  8. no właśnie teraz logicznie myśląc wyciągnij z tego wniosek Odpinasz przepływke - żle, podpinasz przepływke - też źle - podpinasz sprawną przepływke - dobrze
  9. Fachowiec sie odezwał hihi Obrazek hyhyhy - 80 hyhyhy moja nie miała rogów
  10. ok a gdzie szukać ile w mm bedzie obniżony na tych sprężynach?? sprężyny czarne z kolorami niebieski/biały/zielony x 2 i niebieski/zielony/zielony/zielony x 2
  11. Buahahahhahah Poziu , od razu mi się przypomniało jak wpadliśmy na uono natury , a tam bzykacze prezes nie podpuszczaj bo powiem wszystkim, że rano uprawiasz arerobik dobra: uwaga frajerzy !! mam ważny komunikat!! (cytat z chłopaki nie płaczą) przyszła właśnie moja zawiecha więc pewna era sie kończy!! [ Dodano: 10-05-2007, 17:56 ] i sprężyny czarne z kolorami niebieski/biały/zielony x 2 i niebieski/zielony/zielony/zielony x 2 jakie to da obniżenie??
  12. by who ?? Jeśli moge spytać ??Możesz wpaśc do wawy, zrobimy ci logi :twisted:
  13. też mam na zbyciu seria z 1.8T
  14. "miejscy bzykacze" w sensie bzykający w mieście na otwartej przestrzeni, powiedziałbym nawet "na uonie natury" :twisted: :twisted: hehe to mi się udało
  15. Avancikiem jeżdzą dziadki, tatusiowe i miejscy bzykacze :twisted: A ci co nie mają problemy z seksem maja sedany
  16. Proszę zapamiętać te słowa...drodzy forumowicze :twisted: :twisted:
  17. na tym gazie z tego co pamietam objeżdzałem twoją serie kotek
  18. wypraszam sobie z całą stanowczością :exclaim: :twisted: ty za młodu nigdy nie zbłądziłeś
  19. ten to sie umie ustawić dopiero :twisted:
  20. szkoda twojego oleju - zjesz go na śniadanie trzeba być realistą
  21. Przecież pisałem, że już jesteśmy po słowie
  22. poziek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    taka fantazja Admina Ja rezam spryskiwacze - problemu raczej nie będzie
  23. No to Vag - logi ze 115 i wszystko jasne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.